NintendoDsLite

nintendo ds lite

Rekomenduojami pranešimai

sveiki , turiu nintendo dslite r4wood kortele su micro sd 1gb wisiskai tusce, kai gawau nintendo ji ijungiant rase couldn find ds_dat_menu ar kaskas pnasaus,paskaiciau intike kad reikia parsisiust r4wood kernel kaskkoki tai faila , parsisiunciau ikeliau, bet ijungiant jis iisijungia bet tai ekrana tik sviecia ir daugiau nieko nerodo , noreciau jusu pagalbos sulaukt,aciu is anksto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau wiska taip, ir man dbr rodo loading ir daugiau nk nedaro

 

Man atrodo, kad ten pasako, kad turi pasirinkt pagal savo kortelę fw. Tavo matyt fake'as yra, bandyk visokius skirtingus fw :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad ten pasako, kad turi pasirinkt pagal savo kortelę fw. Tavo matyt fake'as yra, bandyk visokius skirtingus fw :D

 

Nea, mano ne fakes , nu as sprendziu pagal tai kaip youtubei rode kaip atpazint ... , ir beto daug meginau tu fw(ce tie kernel ane?) ir iswis arba tik ekranas sviecia, nieko nerodantis, arba kai jungineji is 10kartu isijungia wiskas normaliai bet neuzilgo pakimba ir nieko negali padaryt del to tenka isjungt.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki. Kiek gali kainuoti L mygtuko taisymas?

 

Gali būti, kad ir nieko jeigu tik reik atsukti ir pravalyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,kad taip,bet geriausia aisku nunest pas juos ir paklaust ar apsiims tai daryt ir na,bus aisku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.