ViPeRkillz

Mirė kompanijos „Apple“ įkūrėjas Steve'as Jobsas

Rekomenduojami pranešimai

Buvęs kompanijos „Apple“ generalinis direktorius ir jos įkūrėjas Steve'as Jobsas mirė sulaukęs 56 metų.

Nuotrauka

Šią žinią pasauliui pranešė pati kompanija „Apple“.

„Steve‘o talentas, atsidavimas ir energija buvo šaltinis daugybės inovacijų, kurios praturtino ir pagerino mūsų visų gyvenimus. Pasaulis yra nepamatuojamai geresnis dėl Steve‘o, – rašoma „Apple“ pranešime. – „Apple“ prarado vizionierių ir kūrybingą genijų, o pasaulis prarado nuostabų žmogų.“

 

Užuojautą dėl S.Jobso mirties pareiškė net JAV prezidentas, rašo BBC. „Michelle ir aš esame nuliūdinti žinios apie S.Jobso mirtį. Steve‘as buvo vienas puikiausių amerikiečių inovatorių – pakankamai drąsus, kad galvotų kitaip, pakankamai įžūlus, jog galvotų galįs pakeisti pasaulį, ir pakankamai talentingas, kad tai padarytų“, – teigė JAV prezidentas Barackas Obama.

 

B.Obama sakė, kad turbūt nėra didesnio S.Jobso darbo įvertinimo kaip tas faktas, jog daugybė žmonių pasaulyje apie jo mirtį sužinojo naudodamiesi „Apple“ įrenginiais.

 

Niujorko meras Michaelas Bloombergas teigė, kad „Amerika prarado genijų, kuris bus prisimenamas kartu su Edisonu ir Einšteinu“.

 

Konkurentės „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas sakė, kad S.Jobso „įtaka bus jaučiama daugybėje ateinančių kartų“.

 

Pasaulyje nedažnai sutiksi žmonių, kurie taip smarkiai pakeitė pasaulį, kaip tai padarė Steve'as

 

 

„Tiems, kurie buvo pakankamai laimingi, kad galėtų dirbti su juo, tai buvo didžiulė garbė. Aš be galo ilgiuosi Steve‘o. Pasaulyje nedažnai sutiksi žmonių, kurie taip smarkiai jį pakeitė, kaip tai padarė Steve'as“, – sakė B.Gatesas.

 

„Mes su Steve'u susitikome prieš 30 metų, buvome kolegos, konkurentai, draugai daugiau nei pusę savo gyvenimo kelio“, – sakė B.Gatesas.

 

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas „Reuters“ sakė, kad jam labai trūks S.Jobso, kuris buvo jo mokytojas ir draugas. „Dėkui tau už tai, kad sugebėjai parodyti, jog tai, ką tu darai, gali pakeisti pasaulį“, – sakė socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas.

 

Sirgo vėžiu

 

S.Jobsas „Apple“ įkūrė 1976 metais kartu su Steve'u Wozniaku ir Ronaldu Wayne'u. 1985 metais S.Jobsas pasitraukė iš korporacijos dėl nesutarimų su jos aukščiausia vadovybe, o 1997 metais sugrįžo ir 2000-aisiais pats tapo jos generaliniu direktoriumi.

 

2004 metais S.Jobsas paskelbė, kad serga kasos vėžiu. Po penkerių metų jam buvo persodintos kepenys.

 

2011 metų rugpjūtį S.Jobsas, sukūręs tokius įrenginius kaip „iPhone“ ir „iPad“, paliko korporacijos vadovo postą. Jau prieš tai jis ilgą laiką atostogavo ir neslėpė, kad atsitraukimas nuo darbų susijęs su sveikatos būkle. Generalinio direktoriaus postą užėmė Timas Cookas, pavadavęs S.Jobsą nuo 2011 metų sausio 17 dienos. Vis dėlto S.Jobsas oficialiai liko dirbti „Apple“ ir buvo išrinktas korporacijos direktorių tarybos pirmininku.

 

Savo laiške visiems kompanijos darbuotojams S.Jobsas rašė: „Aš visada sakiau, kad atėjus tai dienai, kai nebegalėsiu atlikti savo pareigų ir pateisinti lūkesčių kaip generalinis direktorius, pirmasis jums apie tai pranešiu. Gaila, bet tokia diena išaušo.“

 

„Apple“ ir pats S.Jobsas nedetalizavo, dėl kokių priežasčių jam teko pasitraukti iš vadovo pareigų. Tačiau žiniasklaidoje ir tinklaraščiuose diskutuota apie tai, kad „Apple“ įkūrėjas pralaimi kovą su vėžiu. 2009 metų birželį jam buvo persodintos kepenys, tačiau gyvenimą ši operacija pratęsė tik dvejus metus.

Nuotrauka

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

R.I.P. labai gaila kai mirsta tokie zmones... :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai spalio 4 todel jo ir nebuvo... :///

 

Fuck sake

 

Rest in Peace!!!

 

Sendien video is pat ryto pamaciau, kad jis mire... b*, galvojau prikolas koksnors... ://

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu suprantu, gal jus ka nors ir zinojote apie ji, gal jums tai svarbu , bet po velniu, kam taip psichuoti dabar daugeliui?

O ir nesuprantamas man toks vieno zmogaus sureiksminimas, o plius dar uzsieniecio

 

na zinai, kai mirsta zmogus (toks kaip Michael Jackson, Albert Einstein, Princess Diana ar Steve Jobs) dalinai pakeites pasauli, zmones jo gedi, nes jis stipriai itakojo ju gyvenimus.

jei taves sis zmogus neitakojo ir nezinai ka jis padare gero, tai tiesiog protingai patylek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu suprantu, gal jus ka nors ir zinojote apie ji, gal jums tai svarbu , bet po velniu, kam taip psichuoti dabar daugeliui? Jezau, atrodo pasaulio pabaiga, o jau tas veidmainiskas velionio pasakymas, kad jam pinigai nerupi :thumbup: Nu taip kalbeti gali arba labai turtingas zmogus, arba visiskas ubagas. Protingi zmones, kuriems dar is savo seima reikia islaikyti tokiu nesamoniu nekalba.

O ir nesuprantamas man toks vieno zmogaus sureiksminimas, o plius dar uzsieniecio . O jus kada nors buvote Lietuvos vaiku namuose? Matete tas tragiskas, liudnas vaikuciu akytes? Vat ten uz sirdies griebia, ir suauge vyrai, daug ko gyvenime mate iki asaru daeina. O cia per visa ziniasklaida toki burbula ispute kad net baisu. Nu mire, nu sirgo veziu, be abejo tai baisu, bet juk zmogaus mirtis daugiausiai reiskia artimiesiems, jiems dabar liudna. Ko taip dabar viska sureiksminti?

Nenoriu as nieko izeisti, o ir nuopelnai jo gal dideli(nesidomejau, o is delfinio straipsnio nesusidarysi zmogus nuomones), bet po velniais tai jau absurdas.

 

Matai jis buvo laikomas vienas iš pagrindiu veikėjų IT pasaulyje, jis daug kam buvo kaip pavyzdys paprasto žmogaus kuris pasiekė daug savo genelumu. Dėl pasakymo, kad jam pinigai nerūpėjo, čia tubūt norėjo panimėti tai, kad jis labai užsiemes buvo labdaringą veikla. Pagal mane nereikėjo tau kišti vaiku namų, nes žmonės tai žino ir daro jei ką gali, kad pagelbėti, bet pagal tave atrodo jie nekreipia dėmesio.

P.S. Tai jei žmogus užsienietis dėl jo mirties negalima liūdėti?

P.P.S Įdomu kaip dabar apple seksis, nes vis dėl to kompanijos veidas buvo jis?

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau nuomonių skirtumas ir dėl jų nesutapimo aš nesiginčysiu, o vaiku namams mūsiškiai(ir aš pats asmeniškai) nemažai padėjom, tiesa nefinansiškai , bet savu darbu, bet tai pateikiau kaip pavyzdį, kas man asmeniškai svarbu (man vaikučio gyvybė yra nepalyginamai brangiau už šimto genijų) ir dėl ko nesuprantu tos perdėtos isterijos. Na per neta nesiginčiju, ir nekišu savo nuomonės(tiesiog pastebėjimas čia, ne nuomonės brukimas).

Del užsieniečiu-išskyrus vaikus, man lietuvio mirtis yra skaudesnė uz svetimšalio. Nekalbu apie visokius nusikaltėlius ir panašiai, grynai vienas prie vieno-man yra pirma sava šalis ir savi žmonės.

O lyginti mokslininką su dainininku(Džeksona su Enšteinu) ir kokie jų ,,lygūs,, nuopelnai žmonijai yra daugiau negu juokinga.

Ir iš vis, prie ko čia užsienio princesės, dainininkai ir kaip jau jie įtakojo tuos jūsų gyvenimus ? :) Žmonių , kurie prisidėjo prie musu šalies nepriklausomybes atkūrimo, (o kai kurie ir gyvybes paaukojo) dėka esame dabar tai ,kas esame, ir galime laisvai reikšti savo nuomone. Pirma juos reikėtu gerbti, nes tai jie ir įtakojo musu gyvenimus ir mūsų vaikų ateitį. Žinot, geriau pasilikime kiekvienas prie savos nuomones ir nesipjaukim, šitam forume mėgstu papliurpti apie žaidimus, ne apie gyvenimo vertybes. Jus turite savo autoritetus, aš savo ir visi būkime laimingi :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat šio žmogaus gaila...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai mane laikysite labai šlykščiu, bet :)... Man šio žmogaus tikrai gaila, jo kūriniai tikrai daug ką pakeitė technologijų pasaulyje, gerbiu jį už tai :thumbup: Bet nuojauta man kužda, kad jį palaidos su tais pačiais džinsais ir tuo pačiu golfu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

R.I.P. Tikrai labai gėdės pasaulis tokio žmogaus. :thumbup: Tikrai daug kuo įtakojo pasaulį.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai mane laikysite labai šlykščiu, bet :)... Man šio žmogaus tikrai gaila, jo kūriniai tikrai daug ką pakeitė technologijų pasaulyje, gerbiu jį už tai :innocent: Bet nuojauta man kužda, kad jį palaidos su tais pačiais džinsais ir tuo pačiu golfu...

 

Tikiuos kad bent su visais revoliucianiais produktais palaidos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Steve Jobs pakeite pasaulio technologijas ir vis dar ka nors sugalvodavo ... kas dabar už jį tai darys , ar atsiras žmogus kuris antra karta pakeis pasauli ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Steve Jobs pakeite pasaulio technologijas ir vis dar ka nors sugalvodavo ... kas dabar už jį tai darys , ar atsiras žmogus kuris antra karta pakeis pasauli ....

 

Visišhkai ne taip. Jeigu kas ir atsiras - jis nebekeis pasaulio taip, kaip Jobsas keitė prieš tai, ką sukūrė, ką padarė ir kaip įsiminė. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.