dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Tai o gali tech. duomenis surašyt? Nes geriausia "vaizdūškė" nieko nesako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu krc jei yra geras pc ar verta pirkti xbox?

Priklauso nuo to kokie tau žaidimai painka, kaip pats sakei jei tau patinka "Raw" tai pirk xbox360 jei tau patinka FPS pirk(tavo atveju nepirk xbox) pc ir t.t.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nes yra daug exclusivu, ir daug daugiau zaidimu coop su draugu, tokiu kaip army of two ir gow.

 

Daugeliui geriausi nustatymai yra 1024x768 High ir 0Aa ir 0 anistropic filtering.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog draugai sako, palosi kokias dvi savaites ir atsibos, o as nzn ar taip yra. Gal visgi geri zaidimai ir neatsibosta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maziau tu klausyk tokiu zmoniu kaip originalas. Nes ten PC fanboy'us, jam nieko nera geresnio uz PC, nei ps3 nei xbox. Pc viskuo ownina, zaidimais, grafika, multiplayeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo komentro nelabai gerai supratau , bet ligtais cia norejei pasakyti kad Xbox geriau?

 

Nors dabar galvoju gal ir nusipirksiu ta xbox360, vis galesiu palost naujus game ir sejp gera grafika... Ir dar nebrangiai praso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia apie originala pasakojau. Seip as tau rekomenduoju nusipirkt xbox, jei megsti fight geimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciuok geriau kiek kainuoja xboxas, o kiek sukisi i pc. toliau, zaidimai pusvelciui + jokiu cracku (bb.z kokiu ten dar apsaugu) nera. zaidimai visada auksciausia grafika, jokiu lagu.

pats pc naudoju tik internetui, nuotraukom, net filmus per xboxa pradejau dazniau ziuret (pats nzn kodel, tiesiog ijungtas jis pastovii pas mane)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zadu xbox jungti prie kompo monitoriaus. Tada galesiu ir su tuo ir su tuo. Man ir pc reikalingas siustis zaidimus, filmus ir kita slamsta. O sejp prie PC losiu tik World of Warcraft.

 

Tik pas mane zebra internetas, tai galvoju jeigu reiketu siustis is uzsienio man siustu tik 250kb/s , o pvz jei is lietuviu tai 500kb/s. Tai nzn kaip cia butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zadu xbox jungti prie kompo monitoriaus. Tada galesiu ir su tuo ir su tuo. Man ir pc reikalingas siustis zaidimus, filmus ir kita slamsta. O sejp prie PC losiu tik World of Warcraft.

 

Tik pas mane zebra internetas, tai galvoju jeigu reiketu siustis is uzsienio man siustu tik 250kb/s , o pvz jei is lietuviu tai 500kb/s. Tai nzn kaip cia butu.

tai ta pati sveria tie zaidimai, tik xboxo tiek pc. o i pc daugiau nereikes kisti nei cento kokius 3-4 metus (gal net dar daugiau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.