kvarkvabalis

Pilvo presas

Rekomenduojami pranešimai

O man bobute pasakojo... Nepradekit cia gincytis, kas kur ka sake, ar kam kas luzo, jei gerai gavo i nosi tai ir luzo, jei dabar tavo dedej luzo nereiskia, kad lus visiem kas tik lanko.

 

Va zmogus protingai masto :thumbsup4::)

Beje temos autoriau, nepamirsk mitybos, nes be jos ir nebus raumenu augimo, o jei nebus raumenu augimo nebus ir preso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del preso tai kaip ir sake mityba ir reiktu pasiziuret internete daug ivairiu pratimu kurie labiau padetu ir neapsistot prie paprastu atsilenkimu. Del tu nosies luziu, tai cia belekur tau gali sulauzyt, pasakojo man kaip per kudo varzybas nosi sulauze, bicas traukes ir lenkes tuo paciu metu, tai sugaude ji uz galvos ir trauke is kelienio i galva, tai per salma sugebejo nosi sulauzyt, jei kas nezinot kaip tie salmai atrodo tai googlej pasiziekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per krepsini kiek kartu sulauzo nosi ir niekas del to nieko nesako. O vat boksas visiem uzkliuna. :thumbsup4:

 

Seip pradek sportuot bet koki sporta, krepsini, futbola, boksa, imtynes. Pradesi dirbt fiziskai ir prades raumenys tvirtet, pasirodys ir tricepsas ir presas ir kiti raumenys. Svarbiausia, kad butu noro sportuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per krepsini kiek kartu sulauzo nosi ir niekas del to nieko nesako. O vat boksas visiem uzkliuna. :thumbsup4:

 

Seip pradek sportuot bet koki sporta, krepsini, futbola, boksa, imtynes. Pradesi dirbt fiziskai ir prades raumenys tvirtet, pasirodys ir tricepsas ir presas ir kiti raumenys. Svarbiausia, kad butu noro sportuot.

 

Ne į temą

Man tikrai paliko įspūdį kaip visus palaikei nedabrendusiais.. Jei tau ištikro 20 metų, tai gal jau laikas atprasti nuo 13-čių bazro a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi nutariau ištreniruoti pilvo presą ( nu tipo kad matytųsi tos bitutės ar kaipt ten vadinami tie raumenys) šeip mano ūgis 160cm o svoris 51kg tai nejaučiu labai ,,storas" googlėje jieškojiau gerų pratimų presui bet nieko gero neradau. Norėčiau kad jūs patartumėt visa sporto dienotvarke :) ar tiesiog gerus būdus išryškinti presą. Nelabai suprantamai parašiau bet esmę turbūt supratot :) Laukiu atsakymų :thumbsup4:

 

Sveikas,šaunu kad sumanei pradėti sportuoti.Tik mano nuomone biški ne ten užklausei (ĄŠ NESAKAU KAD PLAYMANAI NE SPORTIŠKI,bet čia verda kažkokios diskusijos apie tai kur ir kas ką kam sulaužė ir t.t.).Patarčiau užeiti į kulturizmas.net,pasiskaityk ten apie mitybą,treniruotes ir t.t. yra daug info apie presą ir t.t. Tik netingėk pasiskaityti,nenorėk kad viskas ant lėkštutės tau būtu padėta Sėkmės :) Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O boksininks atsirado :(

 

Kiek kartu ejai i boksa? Turbut 0.

As 2metai kontaktiniam sporte, varzybose dalyvauju ir pns. Nei karto nera luzus nosis. Pradejau nuo mma, po to boksa prijungiau, kai persikrausciau i anglija, muay thai ir bjj dar pajungiau. Viskas gerai, sveikas, gyvas, dantis vietoje.

 

Tevai stereotipus iaugino jum tai dbr bijot pabandyt. Biesin tokie zmones... Cia tas pats, kad pasakyciau, jog zaidziant su konsolem pirstu sanariai issisukios ir visi vaiksciosim su stipriais akiniais ir veliau isvis apaksim.

Vnz cool story su tom luzusiom nosim :D

 

Ne į temą

Zinai, kas rimtai sportuoja ir toli pazenges, taip liezuviu nemala :) Labai jau kietas knopkes spaudineti :)

Del preso-priimk prisitraukimu padeti ir vietoje to kad prisitrauktum, kabedamas kelk kojas istiestas iki juosmens. Veikia laaabai gerai. Tik pradzioje sunkoka bus :) O geriausia truputi atsispaudimu, truputi prisitraukimu ir begimas-ir sveikata puiki, ir nuotaika gera. O paprasti atsilenkimai tai tokiu formu kaip pas kulturistus ant pilvo matosi tikrai neprides. Is vis paprastu atsilenkimu nedarau, nes mazai is ju praktines naudos. Na bet jei tau penkiolika ir tik pradedi sportuoti, tiks ir jie pradziai :) Sekmes siekiant geru rezu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma nori didesniu preso raumenu ar nori isryskint ka turi? Tavo 160cm ugiui 51kg yra labai mazai, o jai turi riebaliuko ir nori presa isryskint, tai reikia cardio pratimus daryt (begimas/dviratis/slides), BET kas tada bus kai pamesi tuos kilogramus ir isryskinsi presa? Busi kaulu vyniotinis su 6 LEGO kaladelem. Todel patarciau uzaugint mase, o tada lipdyt presa ir tt. Jai galvoji, kad visas grozis preso sesiose kaladese ir panom labiau patiksi del to, tai pamatysi su amzium kaip mastymas pasikeis :thumbup: Nes su dar mazesniu svoriu busi kaip tas eziukas: kietas, bet per lengvas :thumbup: Labai nepyk, bet taip yra. As panasiam amziui norejau to preso ir pasidariau tada ugis buvo ~170cm ir sveriau ~65kg. Bet patikek, geriau su daugiau mases ir be preso, nei atvirksciai. Dabar 182cm 85kg ir nei kudas, nei storas. Pries 2.5men sveriau 91kg, bet meciau svori, nes vel pradejus krepsini sportuot tiesiog sanariai pyksta ant manes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugo draugas zuvo autoavarijoje, tai visi nebevazinekim su masinom :thumbup:

Kad ir luz ta nosis, kas is to ? Mirsit? Paneles nebemyles ? Visiem kiek pazejau profilius, po 15metu. Ir visi vienodai galvojat. :)

Nevisiems aisku boksas skirtas, nes kiti bijo prasileist. :thumbup:

 

Bet pripazink , kad bokse trauma gauti labai didele tikimybe , netgi gerai apsilus. Tai ne tokios traumos kur greitai gyja, luzta pirstai , nosis , zandikaulis ir siaip dauzyti galva nesveika. Boksas ir kitos kovos sakos man labai prie sirdies, bet pasekmes kartais buna liudnokos , sveikatos prasme.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pripazink , kad bokse trauma gauti labai didele tikimybe , netgi gerai apsilus. Tai ne tokios traumos kur greitai gyja, luzta pirstai , nosis , zandikaulis ir siaip dauzyti galva nesveika. Boksas ir kitos kovos sakos man labai prie sirdies, bet pasekmes kartais buna liudnokos , sveikatos prasme.

 

Visur tu traumu gali gaut. As atsportavau 6 metus dziudo, 2 metus karate, kickboksa + boksa 2.5 ir veliau ne i tema 3metus krepsini. Galiu pasakyt, kad per tuos 3 metus krepsinio gavau neka maziau traumu nei kickboxe. Istikro galiu patart: jai nenorit apdauzytais snukiais vaiksciot eikit i imtynes (dziudo, graiku romenu), nes ten daugiau jega ugdantis sportas ir jokiu snukiu dauzymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tokia asmeninė patirtis, kiekvienas sportas yra savotiškai pavojingas, nu neskaitykim ten šaškių ir šachamtų. kiekvienoje sporto šakoje darant tam tikrą veiksmą gali gauti traumą, taigi ar tu lankysi boksą ar paprasčiausiai badmintoną tų traumų neišvengsi. nepamirškim dar ir kokio būdami amžiaus sportuojame, jeigu jau turi virš 30 tai traumų galimybė ženkliai padidėja nei būtum 20, t.y. susidėvėję sanariai, blogai apšildomi raumenys ir t.t.

o temos autoriui tai ką patarčiau kaip ir daugelis čia sakė - sveikai maitintis, sportuoti ir tas gražus pilvukas pats atsiras, nu aiškus ne six pack'as bus bet mergiotėm patiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hanibal for king :thumbup:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TEzNgfMaH2A&feature=related

 

Sunkiausiai man sekasi tuos prisitraukimus i virsu ant turniko daryti. Max 3 padarau, o sportu uzsiimu jau apie 5 metus :thumbup:

O siaip siame video tirkai geru gan pratimu yra jegai/istvermei.

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nori turet rysku presa ir isryskint kitus raumenis? buk fiziskai aktyvus ir tau tai pavyks, pas pats nuo 13m pradejau ant turniko sukis (tevas namie itaise) + kas kieme buvo. toliau paprasiau tevo hanteliu - padare ir tuos (tais laikais parduotuvej mazai buvo, be to pasidaryt nieko nekainavo), darydavau daug prisitraukimu, atsilenkimu, atsispaudimu ir visokiu kitokiu pratimu kokiu tik pisiziuredavau per tv ir knygose (interneto tada dar neturejau).

 

 

kadangi buvau dar jaunas ir tai tik buvo pradzia, i mityba labai neziurejau, ka mama duodavo ta valgydavau, aktyviam auganciam organizmui reikia daug statybines medziagos, tai viska ka valgai yra gerai, tik nepadaugink sokoladuku ir cipsu, greito maisto irgi maziau.

sekantis zingsnis buvo stanga, jos irgi paprasiau :thumbup: kadangi nuo 11m lankiau baseina po to kelis metus boksa, norerjau kazko kas pakeistu mano kuno sudejima, todel pats ir treniruodavaus pastoviai.

 

gavus stanga viskas labai pageritejo, atsirado kruvos nauju pratimu kuriuos galejau daryti, plius buvo stangos suoliukas ant kurio darydamas presa galedavau labiau atsilenkti. na tikrai buvo kas veikti, nors ir taip buvau labai vikrus vaikas, visur grusdavaus kur galima ir negalima, mokykloj per fizinio pamoka visada turedavau but pirmas (nevisada taip budavo, bet noras tobuleti ir aplenkti kitus visada buvo, entuziazmo netruko)

 

na galu gale supratau kad tai ka turiu namie man negana ir nusprendziau eiti toliau treniruotis, pasirinkau fitnesa, kadangi mase man neaugo, nors ir valgydavau milziniskom porcijom, teko augint liesa rysku raumeni po to man tai pasirode dar geriau nes nereikia papildomai uzsiimti ryskinimu.

trefkej susipazinau su daug ivairiu zmoniu, sportininku ir megeju, is kuriu daugelis vartodavo kazkokius paplidus. as dar tada buvau nusistates pries juos, visko siekiau liesos varskes, liesos virtos mesos, virtos zuvies, ryziu, pieno su kiausiniais ir banais kokteliu pagalba, pora metu buvau kategoriskai atsisakes saldumynu (sokoladiniu batoneliu, saldainiu, cipsu ir pan) ir viskas labai gerai sekesi.

 

bet po pirmu treniruotese praleistu metu, supratau kad varske daug kainuoja ir kad vien ja toli nevaziuosi, bet viskas paprasiau kai nusiperki proteino. su juo gali pakeisti 2 pavalgymus per diena ir susirinkti pilna baltybu doze per diena. tai valgiau pusrycius, mokykloj kokteilis, namie pietus (2h iki trefkes) po trefkes kokteilis ir vakariene.

su tokia mityba ir teisingom treniruotem raumenis labai isryskejo, visas pasipuciau, neisimtis ir presas, nes jam treniruociu programoj buvo skirtra pakankamai daug laiko ir daryt ji reikedavo treniruotes gale iki tol kol nebepajegi atsistot ar pakelt koju (visokiais budais reikedavo daryt, bet imantriu aparatu nenaudodavau)

 

fitnesa sprortavau 4metus o dabar jau 6 metai kai nebekilnoju svarciu ir vis dar gerai atrodau (aisq ne taip kaip jaunystej) bet esu savim patenkintas, vis dar pabegioju ar paplaukioju baseine, kad palaikyt raumenu tonusa, va vakar kaip tik gryzau po snow arenos tai snd lauzo kaulus biski...

 

nezinau ar padejau, patarimu cia nedaug, tik is patirties sakau kiek darbo idejau, kad presas ir kuno formos 10metu dar laikosi ir nezinai kiek dar laikysis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man stangines niekada nepatiko. Geriausi istvermes ir jegos pratimai man yra atzymai, skersiniai, prisitraukimai, lipimas i trecia auksta virve(pastatu sturmas), leidimasis is 8-20 metru su plona ,stora virve, ir beabejo tas pragaras kai tekdavo su 40 kg namu po miskus begioti. O is gelezu, tai tenaudojau(ir vis tebenaudoju) pratima su hanteliu bicams nuo kelio. Bet cia tur but skirtingi pas mane tikslai buvo-nesiekiant atrodyt kaip holivudo superherojui, o kad normaliai istvermes ir jegos tureti per taktikavima. O svoris taipo ilgu pratybu nukrisdavo per 10-20 dienu iki 10 kilu. Itampa, kruvis, pora valandu per para miego, tolimi atstumai zygiavimo. Bet man asmeniskai svorio auginimas nereikalingas buvo, kadangi sveriu 78, tai daug lengviau iveikineti budavo 50-60km pachodus be sustojimo su namu ant kupros, negu sunkesniems kolegoms. Bet cia tik mano asmeniniai pamastymai, kiekvienas renkasi pagal tai ko jam reikia-vieni nori prisipusti, kiti istvermes ir tvirtumo igauti, kiti atrodyti super raumeningi kad pries bobas pavaidinti. Tai ir reikia rinktis programa pagal tai koks tavo tikslas. As tai visiems kartoju, kad pirma istverme, po to jega, na o raumenys jau savaime atsiranda nuo tokios veiklos. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbu mityba, bet pirma paziurek kad butu ka ryskint,ir pamegint sita cia geras ziaurei

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.