scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

prieš 2 valandas, FrankTenpenny parašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, man ramų dasimest reikia, gal tipsų turit iš kur jūs perkat? Lietuvoj nieko gero bent jau kainos ir kokybės santykiu nematau, https://abalt.lt/imone/300075080 na čia nebent variantas, bet žodžiu manau iš UK reikia sakytis, gal kas rekomendacijų numes?

Ačiū

O koks čia variantas? Nuėjęs nuoroda nei kainų nei nieko nematau, kažkoks katalogas su 0 info..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Dasimest ramų" taip reikalai nevyksta. Arba perki kit'ą arba rizikuoji kad kompas nepasileis ir teks RAM'us siųsti atgal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios dezes turinio reiks naujos kartos zaidimams? I si klausima bandys atsakyti Digital Foundry

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir atsakytu jei zinotu aplamai specus nauju zaidimu ko tikrai nezino ,tai tik speliojimai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma. Nors jie gal nelabai skirsis nuo esamu. Gal pora ramu daugiau, daugiau SSD/HDD talpos ir zinoma grafikos korta. Jau dabar yra kaikurie zaidimai kurie skirti PS4/PS5. Tai sakyciau cia klausimas i ateiti, kai prades kurti TIK PS5/XSX konsolems skirtus zaidimus, zinoma ir PC pateks i ta sarasa.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkaip irgi nelabai, bent jau man jei reiktų rinktis geriau Džeris kompe, o ne vaikas :D

pele-kompiuteryje.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkiek jau atsilikes nuo naujienu. Ne taip kaip anksciau. Bet vienas dalykas mane siandien nustebino. Ir anksciau masciau apie galimybe pakreipus galva pakreipti vaizda ir zaidime. Tokia funkcija, kaip nelabai lanksciu pirstu savininkui, butu tiesiog pasaka. Siandien kaip tycia, domedamasis kokias ausines isigyti, uzmaciau, kad tokia technologija jau yra Beta versijoje. Nespejau uzpatentuoti savo idejos laiku. :D Galite paziureti pacia pradzia.

 

---

Beje, jeigu cia yra dar gyvu (ne zombiu) gal galite patarti kurias rinktis is siu ausiniu?

 

Logitech G Pro X

HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Revolver S

Radau situs variantus kurie pagal apzvalgas visai patiko. Mano ilgai atitarnavusios, Logitech G35, sugedo ir norisi rasti kazka panasaus i jas. Kad butu panasus garsas, o gal net ir geresnis. Neramina tas dalykas, kad nusipirkus ausines nepatiks ju garsas. Siuo metu turiu dar SS Syberia 840 ir galiu pasakyti, kad priprasti prie garso nelabai pavyko. Kazkoks jis ne toks. Ne naturalus. Tad laidines noriu tureti tiek iprastam naudojimui, tiek zaidimams. Dekavoju is anksto ir buciuoju. :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuom pajungęs tas 840? Per optika? Aš pats asmeniškai nenaudoju to 3D surround tai 840 garsu nesiskundžiu, na bet ir nesu audiofilas, man svarbu kad garsas nebūtų kaip pigienos kokios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, cheburator parašė:

O kuom pajungęs tas 840? Per optika? Aš pats asmeniškai nenaudoju to 3D surround tai 840 garsu nesiskundžiu, na bet ir nesu audiofilas, man svarbu kad garsas nebūtų kaip pigienos kokios.

Pajunges kaip ir per USB. Su optika garsas geresnis sakai bus? Tiesa sakant nebandziau. O tu suraundu ar 3D kaip ir nenaudodavau. Nepatinka man tos Bačkios efektas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Taip, per optika garsas geresnis, sodresnis.

Plius per usb tik mono garsas net ne stereo :DD

Per pirmas pusantros minutės labai gerai girdisi kad per optika atsiranda erdvė

Tiesa pakeitęs default output išjunk ir per nauja įjunk naršyklę, kitaip nepasikeičia audio output.

O šiaip jei ką usb naudojamas chatui todėl jis ir yra mono. Aš pasidaręs discorde kad output būtų per usb, o windows default optika. Taip paspaudęs ant ausinių volume ratuką gali mixuoti tarp optikos ir usb, ta prasme jei negirdi ką draugelis kalba gali vienu paspaudimu pasidayt kad chat būtų garsiau arba optika garsiau. Super dalykas, nes dažnai būna kad kur toliau nuo mikrafo atsisėda draugelis, nereikia landžiot po windowsu garso nustatymus pritildyt žaidimą ar skųstis kad draugelis susitvarkytu mikrafa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau video prasukdamas, na kaina tai įspūdinga, bet nematau už ką :D mašiną už tiek nusipirkt gali ir dar kitam monitoriui liks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.