scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu klausimėlį, man ramų dasimest reikia, gal tipsų turit iš kur jūs perkat? Lietuvoj nieko gero bent jau kainos ir kokybės santykiu nematau, https://abalt.lt/imone/300075080 na čia nebent variantas, bet žodžiu manau iš UK reikia sakytis, gal kas rekomendacijų numes?

Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, FrankTenpenny parašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, man ramų dasimest reikia, gal tipsų turit iš kur jūs perkat? Lietuvoj nieko gero bent jau kainos ir kokybės santykiu nematau, https://abalt.lt/imone/300075080 na čia nebent variantas, bet žodžiu manau iš UK reikia sakytis, gal kas rekomendacijų numes?

Ačiū

O koks čia variantas? Nuėjęs nuoroda nei kainų nei nieko nematau, kažkoks katalogas su 0 info..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

"Dasimest ramų" taip reikalai nevyksta. Arba perki kit'ą arba rizikuoji kad kompas nepasileis ir teks RAM'us siųsti atgal.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kokios dezes turinio reiks naujos kartos zaidimams? I si klausima bandys atsakyti Digital Foundry

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gal ir atsakytu jei zinotu aplamai specus nauju zaidimu ko tikrai nezino ,tai tik speliojimai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai zinoma. Nors jie gal nelabai skirsis nuo esamu. Gal pora ramu daugiau, daugiau SSD/HDD talpos ir zinoma grafikos korta. Jau dabar yra kaikurie zaidimai kurie skirti PS4/PS5. Tai sakyciau cia klausimas i ateiti, kai prades kurti TIK PS5/XSX konsolems skirtus zaidimus, zinoma ir PC pateks i ta sarasa.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Biski pas kazka su fantazija negerai. Nezinau ar noreciau vaiko dezeje.. :D

451606_tX0YWGZLjf_ed97_7qxsaal7lg.jpeg

451605_gU2aKslXFu_ed97_7rxsaejomf.jpeg

451607_KL5t1POv6u_ed97_7twoacijcw.jpeg

451608_M8pfuak7r4_ed97_7swoamdria.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš kažkaip irgi nelabai, bent jau man jei reiktų rinktis geriau Džeris kompe, o ne vaikas :D

pele-kompiuteryje.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.