scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Nezinau kas cia nuo ko kopijuoja, bet as ir prasukinedamas perziurejau. :D Labai jau istempti jo video. O siaip tai tikrai nemokeciau uz sita gargara jeigu jis ir pigiau kainuotu. Nezinau.. Man atrodo geriau yra atskiri negu kaip sitas milzinas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar cia rasau.. ?

Kas moka skaityti error'u kodus. Gal galite pasakyti, ka cia zmogui meta ijungiant savo PC? Ir ka reikia taisyti?

55e08e675d3a.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyti tai raso, bet, kad nieko su tais fanais, kaip zmogus sake, nera. Kaip sukasi taip sukasi. Kur problema? Kai perkrauna antra karta tada viskas gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, Magnitas parašė:

O sitas budas nera, kad tu paslepi problema, bet ne ja issprendi?

Aš ne ekstrasensas, nematau nei kaip surinktas kompas nei ką. Gal ne ten pajungtas tas fan ar dar koks biesas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano akim, tai apeinat problema, jos net nesprende :D Kas vyksta su fan iddle metu, kas vyksta su fan apkrovos metu? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator idomiai mastai. :D Aisku jeigu butum ekstrasensas tai klausciau kitu dalyku. Bet ko as klausiau - ar problema yra isprendziama ar paslepiama? Sakykime, jeigu kompiuteryje yra virusas tai galima istirnti virusine ir nematyti ispejanciu langu apie jo buvima kompiuteryje arba galima idiegti virusine ir ji pasalinti.

 

Siaip nusiunciau video. Sake, kad dabar arba meta arba nemeta to error'o. Buvo dar nuvaziaves i kazkokia tai parduotuve tai pasiule jam numazinti fan'o greiti. Zodziu variantu daugiau negu sprendimu. As asmeniskai ne PC asas ir nezinau kaip pas zmones tokiu problemu atsiranda. Pas mane gyvenime buvo 4 dezes ir didziausios problemos buvo tik dvi. Virusas, kuris uzrakino visus failus ir negalejau ju pasiekti. Ir kai sprogo maitinimo blokas.

Jo PC rinktas is detaliu. Turi jis ji du metus ir anksciau to nebuvo. Sunku ir man pasakyti kas ten ir kaip.

@Dellinkas O kokias programas naudoti, kad matyti siuos procesus? Man patinka kitu zmoniu problemos tai laisvo laiko turedamas radau, kad tai gali buti ir del pastos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator Suprantu. Na, pasiklausiu ka jis bande ir kaip ten pas ji reikalai. Pasiulysiu kokia CAM programa isidiegti, pats ja naudoju. Gal ji atstatys jeigu kazkas savaime issireguliavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas klausimu.

Ar labai kenkia kai prie PC dezes USB porto yra prijungiamas sakotuvas, o prie to sakotuvo yra prijungiami kokie 4 irenginiai? Ar nekenkia isvis?

Ir kitas klausimas. As turiu panasu sakotuva. Prie jo prijungiau klaviatura ir irengini, kuris krauna baterija. Bet ta baterija nelabai noriai kraunasi, letokai. Prie sakotuvo yra dar ir elektros laidas. Jis turbut tam ir reikalingas, kad sakotuvas gautu daugiau galios?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.