scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

USB šiaip paduoda 500mA, tai nuo to užmaitinti visus įrenginius nėra gera įdėja. Jei šakotuvas su savo maitinimo šaltiniu tai nesvarbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Your 8TB HDD might seem big now, but 120TB drives are on the way
https://www.pcgamer.com/your-8tb-hdd-might-seem-big-now-but-120tb-drives-are-on-the-way

Ir kaip jums butu 120TB talpos diskai? Pakaktu vietos savo failams? :D As istikro moku "uzgrusti" atminti kompiuteryje, BET! Bet. Man atrodo, kad 120 ir man jau butu pakankamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ammm, čia jau turbūt su tokiu vienu disku pragyvenčiau gal 10 metų drąsiai su visu savo užkauptu ir būsimu užkauptu turtu :D reiktų dar ir porą papildomų back'upams. Tai viso 3 disks please. :)

@Magnitas kiek tu TB naudoji šiuo metu? Aš primečiau, kad atmetus backup'us naudoju maždaug 20 TB vietos. :leo:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Pipec koks turtingas. :open:  Pas mane bendrai 3TB. Laisva dabar 1150GB. :D Siaip reiktu tureti kokius 5TB, kad galima butu ten kaupti viska. Butu ir patogu ir praktiska. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite patarti koki zmogui Laptopa isigyti? Pagrinde jis nori dirbti su Photoshop produktais. Tiek antakius paryskinti, tiek video koki pakarpyti. :D

As kai niekad neturejes negaliu nieko jam patarti. Kokio galingumo, kokio ekrano ir t.t. Mestelkit koki linka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienas diskas 10TB ir tai beveik pilnas, vietos liko 1.5TB ir cia tik MEDIA
Aisku dar yra 3tb HDD /500gb sdd /2x 1tb ssd M.2 /USB C 250gb SSD M.2

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, narkata parašė:

Pas mane vienas diskas 10TB ir tai beveik pilnas, vietos liko 1.5TB ir cia tik MEDIA
Aisku dar yra 3tb HDD /500gb sdd /2x 1tb ssd M.2 /USB C 250gb SSD M.2

Ar tik nebus pas Tamsta kaupimo manijos? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas 

Nu media diskas tai tik filmai 4k ,ir tai tik tie filmai kurie priklauso buti tam diske, nu dar keletas serialu ten yra ,ir mano asmeniniai video, 125filmai 4k kurie sveria dabar 6.86tb

Kiti diskai skirti softams ir zaidimams 

Nu taip atrodo mano Info

C ir D diskas skeltas 1tb ssd m.2

XRhRXbM.jpg

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Galingai atrodo. As tiek neturejes. Pas mane geriausiu atveju budavo tik C ir D. Idomu per kiek laiko as tokius uzkimsciau?! Nes.. Istikro nustojau kazkaip naudotis torrentu. Tai ir failu nebeliko kurie uzimtu vietos. O tu tuos filmus laikai iki kol perziuri ar laikai kaip kolekcija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas 
Nu kiek as atsimenu 10 tb HDD uzimiau 7TB per kokius keleta menesiu , nors buvau uzpildes beveik pilna buvo like  apie 400gb, bet dabar daugeja vietos, nes istriniau visus MARVEL filmus, nes juos galiu paziureti Disney + 4k kokybe
Laikau tik geriausius, kur esu jau neviena karta perziurejas, O siaip jei prireiktu man vietos tai visuomet galima istrinti :D
O siaip dauguma filmu yra stream server , Netflix / Disney + / Amazon video / Google Play kartais nusiperku ten filmu 4k su akcija , ir paskui istrinu ta filma is savo disko jei jis pas mane yra sarase, 

Dar galvoju uzsisakyti HBOmax jis veikia tik USA bet su VPN galima ziureti bet nesinori uz dar viena stream server moketi 14.99$ , ir taip jau moku uz Netflix / Disney + / Amazon video ir dar prie to pacio ExpressVPN, menesine kaina gaunasi apie 40£

Tai dabar nauji filmai kur pasirodo HBOmax pvz mortal kombat , tai naudoju torentus, nors retai naudoju torentus

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Galiu tik tiek pasakyti, kad tu esi paslaugu maniakas. :D Zinoma ne is blogosios puses.

Tu turbut pirmas toks, kuris gan nemazai naudojasi. Kiek teko cia girdeti tai koki Netflixa pasieme ir viskas. Idomu ar pas tave tos paslaugos atrodo patrauklesnes, kiek pamenu tu UK gyveni? Ar cia pagal pragyvenimo lygi galima sau taip leisti? Beje, o kaip su Spotify? Speju, kad ir cia dar pinigu palieki? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas deja jau nenaudoju Spotify, naudoju dabar YouTube music, ir aišku moku už Premium nors reklamų nematau ?, nors kiekvienas serveris turi savo pliusų o aš juos naudoju, jo dar uk randuosis, nu vientik netflix Lt su uk tai labai kuo skiresi, kaip ir Uk su USA.

Nu pvz paimti kabeline tv uk kur gerus filmus rodo, dokumentinius kanalus tau kainuos kaip minimum kokia 30£ dar gali pasirinkti papildomų kanalų už papildomą mokestį tai kaip ir geriau turėti visur po biski netflix, amazon, disney, youtube ir tau gausis sumoje tas pats kiek už tv kabelinę, ir vistiek daugiau matytum visko negu kabelinė TV, plius visa tai gali per visus įrenginius žiūrėti TV, pc, phone, o kabelinė TV tik per tv, aišku galėčiau visa tai atsisakyti bet finansiškai tai galiu sau leisti, bet turbūt tai būtų sunku man padaryti, bet jei šikną man degtų tai jo atsisakiciau kas ką, nors mano draugai britai irgi naudoja tuos pačius stream serverius 

Redagavo narkata
  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 valandų, Magnitas parašė:

Tu turbut pirmas toks, kuris gan nemazai naudojasi. Kiek teko cia girdeti tai koki Netflixa pasieme ir viskas.

Asmeniškai moku už Netflix premium ir Amazon prime. Brangiausias gaunasi Netfilixas - 12e kas menesi, bet skaitau verta už 4k, Doby Vision ir Atmos. Prime palyginti su Netflixu papigiai - 6e. Su mielu noru pabandyčiau Disnay+, bet jo vis dar nėra oficialai LT ( o gaila). LG televizoriose Spotify prieiga nemokama, bet aišku su reklamom, bet vistiek gerai kad mokėt neraikia (nesu toks muzikos megėjas). Dar gal bandyčiau Apple tos filmus (pamiršau kaip vadinasi) dėl Greyhound su Hanksu, bet dėl vieno filmo gaila su viso to atskiro apple accounto sukurimu žaist (iphone nenaudoju). Na ir dar iptv, bet to jau neskaitau, čia kaip ir savaime aišku. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lapas su 1tb HDD vis dar susitvarko , bet ten nera laikoma nei jokie filmai nei muzika nei foto, foto debesyse ir telefe. muzika ir filmai online . kai zaidimai prades pilnai eit is online , isvis gal nereikes jau nieko kaupt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu Lenovo T15 laptopą bei BenQ EX3203R monitorių. Prijungus per type C jungtį vaizdas persiduoda, tačiau laptopas yra kraunamas tik tada, kai būna sleep mode. Ar įmanoma padaryti, jog jis būtų kraunamas nuolat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.