GYNGA

Klausk apie PS Vita, o mes tau atsakysim

Rekomenduojami pranešimai

Taip, PS Vita žaidimai yra nebe UMD, bet unikalaus formato atminties kortelėse. Paprasta atminties kortelė yra būtina, nes ji reikalinga žaidimų save'ams, patch'ams bei DLC. Aišku, galima kai kuriuos žaidimus parsisiųst ir per PSN ir turėt juos grynai skaitmeniniu pavidalu. Be to, PSP bei PSone žaidimų tu kitaip ir nepažaisi, kaip neparsisiuntęs į kortelę.

 

Jei turi Wi-fi only modelio konsolę, tai tada turi prieigą prie interneto tik Wi-fi zonose. O jei turi 3G+Wi-fi modelį, tai ne tik turi prieigą prie interneto ne tik Wi-fi zonose, bet ir už jos ribų, ten kur yra mobilus ryšys. Dar yra ir kitų smulkesnių skirtumų, bet manau esminis yra būtent šitas.

 

Dekui kad paaiskinai,viska issamiai susakiai ir susidariau nuomone kad uzteks man ir wifi,nes lektuve naudojant nepades joks 3g,o namie turiu wifi tai vat,o del to man kilo klausimas nes zaidimai nuo vitos panasus i atminties korta,ir galvojau zaida ikisi,o atminties korta kur tada,db jau viska issiaiskinau,nes parduotuveje leido rankose palaikyti,ir parode viska:) Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su vita yra taisykle iskrauti pilnai,ir krauti 12h,kaip kad girdejau su psp??

 

Nėra būtina, Vitos baterijos vistiek pilnai neiškrausi, nes besibaigiant energijai Vita užsigesina ir tu negali jos įjungt kol nepajungi į maitinimą ir nepalauki. Tiesiog visąlaik stenkis daryt pilnus krovimo/iškrovimo ciklus, kad ilgiau baterija tarnautų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gavau siandiena ps vita,ir pirmas ispudis tikrai neblogas,grazus meniu,viskas man patinka paciame ps vita,stilingas,greitai veikia,foto tikrai nera bloga kokybe,skype,ps network,zodziu meniu super,kas liecia zaidimus dideli ispudi padare uncharted golden abyss,kaip ant nesiojamos konsoles sitas zaidimas vertas 10 balu,ir labai patiko rayman demo,labai grazi grafika 2d,silent hill irgi visai nieko,bet nepirkciau jo,dungeon hunter as tikejausi kazko geresnio,labai tikiuosi kad padarys ant vitos gera,grazu ir idomu rpg,nes rpg man pirmoje vietoje:)sorry uz nuomone,bet tokia ji yra,beje gavau su ps vita kazkokias kortas,nelb supratau kam jos,delno dydzio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gavau siandiena ps vita,ir pirmas ispudis tikrai neblogas,grazus meniu,viskas man patinka paciame ps vita,stilingas,greitai veikia,foto tikrai nera bloga kokybe,skype,ps network,zodziu meniu super,kas liecia zaidimus dideli ispudi padare uncharted golden abyss,kaip ant nesiojamos konsoles sitas zaidimas vertas 10 balu,ir labai patiko rayman demo,labai grazi grafika 2d,silent hill irgi visai nieko,bet nepirkciau jo,dungeon hunter as tikejausi kazko geresnio,labai tikiuosi kad padarys ant vitos gera,grazu ir idomu rpg,nes rpg man pirmoje vietoje:)sorry uz nuomone,bet tokia ji yra,beje gavau su ps vita kazkokias kortas,nelb supratau kam jos,delno dydzio

 

Tos kortos skirtos Augmented Reality žaidimams, tokiems kaip Reality Fighters. Yra pora nemokamų AR žaidimų PS Store, gali tarkim Cliff Diving parsisiųst išbandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos kortos skirtos Augmented Reality žaidimams, tokiems kaip Reality Fighters. Yra pora nemokamų AR žaidimų PS Store, gali tarkim Cliff Diving parsisiųst išbandyt.

 

Na suvedziau tenais psn koda,ir leido 3 zaidimukus parsisiust,nieko daiktas sakyciau,nemates dar tokio dalyko as,tai man buvo didele naujiena;D beje silent hill perejus visa demo sudomino mane,nes rpg man pirmoje vietoje,o cia dar ir istorija faina,ir galimybiu nemazai:)reikes pirkt kai pereisiu uncharted

Ir dar ne i tema,bet kaip tu pasidares ta info lentele kiek trophy turi ir t.t??is karto kai parasai sakiny,po juo yra

ir kitas klausimas butu kaip ikelti muzika i ps vita,zinau filmu nelb palaiko,girdejau toki dalyka

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na suvedziau tenais psn koda,ir leido 3 zaidimukus parsisiust,nieko daiktas sakyciau,nemates dar tokio dalyko as,tai man buvo didele naujiena;D beje silent hill perejus visa demo sudomino mane,nes rpg man pirmoje vietoje,o cia dar ir istorija faina,ir galimybiu nemazai:)reikes pirkt kai pereisiu uncharted

Ir dar ne i tema,bet kaip tu pasidares ta info lentele kiek trophy turi ir t.t??is karto kai parasai sakiny,po juo yra

ir kitas klausimas butu kaip ikelti muzika i ps vita,zinau filmu nelb palaiko,girdejau toki dalyka

 

Paspausk ant tos korteles ir numes tave i PS puslapi. Ten spausk Sign In ir prisijunk su savo PSN ID duomenim. Ir tuomet ten turetu but My Portable ID ar kazkas tokio ir ten susikonfiguruok. Tada paspausi Update ir nukopijuok BB koda i PLM parasa ar seip belekur.

 

Kad iskeltum muzika parsisiusk ir isirasyk Content Manager Assistant ant PC. Tada ijunk, jis tau neisijungs, bet apacioj prie notification'u turetu ikonele tokia atsirast, ant jos desini peles paspausk ir eik Settings. Cia pasirink kuriuose folderiuose yra tavo filmai, muzika ir taip toliau, nes tik is tu folderiu bus galima nukopijuot.Tada pajunk Vita prie PC ir per Content Manager (ant Vitos) persikelk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar ne i tema,bet kaip tu pasidares ta info lentele kiek trophy turi ir t.t??is karto kai parasai sakiny,po juo yra

 

www.psnprofiles.com

Nuotrauka

Gali manual update'int kas valanda, nebenet paaukojes - tada iskart. Patogus ir lengvas priejimas, gali pilnai customisint kortele (jeigu prisijungi su psn, viskas saugu, naudojuos gan ilgai ir nieko dar man:D ). Vnz, oficialio signature nenaudok, nes letai atsinaujina + toli eit prisijunginet;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu gavau uncharted,norejau paklausti ar jus irgi negavot knygutes,ar tik man taip???

 

Uncharted nėra knygutės, PS VITA žaidimai jų nelabai turi arba turi kokias nors labai paviršutiniškas. Pagrindinė žaidimo informacija, veikėjų aprašymai, istorijos įžanga, valdymo schemos ir t.t. yra skaitmeniniam formate (rožinė knygutė su klaustuku). Matyt Sony saugo gamtą, popierių taupo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tavo baterija laiko,jaigu pvz pakrauni pilnai ir zaidi ne demo,grynai iki issikrovimo kiek h praeina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visaip man laiko, bet trys valandas atlaiko būna ir mažiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tavo baterija laiko,jaigu pvz pakrauni pilnai ir zaidi ne demo,grynai iki issikrovimo kiek h praeina?

 

Niekada nematavau kiek pas mane laiko baterija, bet priklausomai nuo nustatymų turėtų atlaikyti 3-5 žaidimo valandų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nematavau kiek pas mane laiko baterija, bet priklausomai nuo nustatymų turėtų atlaikyti 3-5 žaidimo valandų.

 

aisku dekui,o koki formato filmus galiu mest,turiu dvd,hd,bdr,avi ir dvix ant savo loptopo???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.