scalman

Cloud Storage (Google Drive/Skydrive/DropBox)

Rekomenduojami pranešimai

Google Drive vs Microsoft SkyDrive vs Dropbox

 

Nuotrauka

 

kuri geresne. kuri siulo daugiau GB uz dyka. kuri geriau prieinama ir valdoma. o gal kas naudojat kokias kitokias talpyklas.aisku dar yra iCloud, Amazon Cloud ir kitos. taciau sitos 3 dabar yra pagrindines kurios na pilnai palaikomos pc windousu. ir mobiliu irenginiu.

 

https://drive.google.com/start#home'>Google Drive

 

MS Skydrive

 

DropBox

 

 

del GB kol kas daugiausia siulo Microsofto SkyDrive - 7Gb naujiem useriam ir 25GB tiek kurie jau naudojasi tuo senai.

Google Drive duoda 5gb uz dyka . toliau galima uz mokesti pasikelt talpa iki TB netgi.

DropBox tik 2gb uz dyka gauni.

 

as pats jau senai naudoju Hotmail eimail tai gavau ta skydrive automatiskai. ir dabar turiu 25gb savo reikmem. labai patogu prieit .patogu ikelt. patogu redaguot ar kurt naujus dokumentus gali tiesiai is talpyklos nes yra galima sakyt visos pagrindines Office programos tam reikalui. deja nera kol kas jam normaliu smartu app. bent jau android pvz prieit kol kas gali tik per browseri.bet tai nera beda. dar naudojau sugar sync, bet na su tuo syncinimu man ten nepatiko kazkaip tas dalykas. sync nera gerai :thumbup:

aisku Google drive pliusas tiem kas naudoja Android, kas naudoja Google + , ir gmail. taigi viskas surista i viena ir patogu uplodint viska ka reikia. aisku niekas netrukdo naudot visas 3 arba nors dvi talpyklas .

 

dar viena dalykas ka pastebejau pvz iejus i gmail savo emaila, tu nematai juokiu nuorodu tiesiai is email i google drive, jokiu pasiulymu ar nuorodu ar logo , nieko. is savo hotmail as iskart turiu prieima prie visko ir prie skydrive tuo paciu.galiu pasharint failus, kitka kuom noriu dalintis su kitais arba nenoriu. na kazkaip man viskas ten labai aisku ir paprasta naudotis. nors reiks dar panagrinet labiau ta google drive. na manau talpyklos geriausios tos kurios tiesiogei suristos su email. na kuri email naudoji ,ta ir talpykla geriausia naudot. as pats naudoju tiek hotmail tiek gmail, bet daugiau hotmaila. ir labai dziaugiuosi dabar savo 25gb talpykla kurioj pas mane viska. nuo savo foto albumu, iki CV ar kitu dokumentu. na tikrai keiciu daznai kompus ir ne visalaik su savim nesiojies usb talpyklas .o cia viskas po ranka kada nori kur nori.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju dropboxa. Su androidu draugauja labai sauniai, tiesiogiai ant failo gali spausti ir padaryti upload tu dropbox. Tik va labai didelis minusas su sharinimu nuotrauku i interneta. Tarkim padarau photo su android ir uploadinu i dropbox. Nuotrauka matau bet tiesiogia mesti linka i forumus neimanoma. Poto radau slapta mygtuka kuris enablina direct link(aisku tik su supporto pagalba) bet ir tai imetus linka i foruma nuotrauka nerodoma o reikia ant jos spausti. Zodziu arba as kasko nemoku arba jie failina.

 

Dar turiu ir i cloud bet ten visai kitas reikalas, pasieksi tik su savo ios devicais ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pasinaudojes proga gavau 50gb box'e. Sukeliau foto, apie 8GB kiek pamenu, bet daznai nesinaudoju, patogu, kad is kart galima perziurinet, nereikia siustis. Daugiau kazkaip nieko nekeliau, siaip man tas cloud storage tik pabandymui, nes praktiskai as ji galiu panaudot tik kelis kartus per metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai jis fokusuotas i mobilekus bent jau pagal mane, labiau kai neturi kaip persinest failu pagal mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Android turi

Bet kai eini per PC seniau buvo dar rasoma Google Doc ir turejo tik 1gb talpikla, paskui pasikeite i Drive ir pasidare 5gb talpa, beveik tas pats liko kaip ir Doc , tik pavadinimas pasikeite, ir labiau suderintas su google+

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas draugas su mac lapu ir iphone sako man , kaip persimest tik fotkes is iphone i lapa tiesiog. deja bet apple suyncina viska. fotkem buvo ten tas iphoto bet irgi syncina. krc ji junge iphone prie pc mete fotkes i pc tada is pc i flasha. o viso labo norejo fotke isimest paprastai i savo lapa :)

o siaip skydrive turi ir mac app ir iphone su win7 phone. tas gerai bet deja nedaug kas tai supranta ar pasitiki. na man tai visiskai patikima atrodo bent jau su skydrive.viskas easy , gali tiesiogei duot kam nori savo photo linkus tik view kitiem. ir siaip viskas ok ten is 25 gb kol kas nesu isnaudojes dar ne keliu simtu mb..taigi bus galima naudot tikrai viskam.truksta tik android app ir tiesioginio pvz foto seivinimo i cloud storage.nors cia pirmebyne turbut tures google drive ant visko androiduose. na bus matyt. jei ka reiks ir g drive naudotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems patarčiau išbandyti http://minus.com talpyklą. Pradžiai nemokamai duoda 10GB, o už kiekvieną pakviestą žmogų - 1GB. Ir taip iki 50GB.

 

Yra programos android, iOS, win ir viskas, ko reikia, labai dažnai atnaujinimus daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tikrai nepasitikėčiau minus.com nes nežinia kada ji gali užsidaryti, va toks kaip google ar hotmail labiau pasitikėčiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat mąsčiau apie nepatikimumą, bet galima turėti, blogiau nebus. Ypač, kai matau jų darbą, viskas labai patogiai ir profesionaliai atliekama. Projektas jau vystomas apie dvejus metus.

 

Pagrinde, kodėl pasirinkau, tai galimybė padaryti aplankus, kaip privačius, pašaliniai nemato failų.

Labai patogi android, windows programėlė.

Greitai galima prisikaupti GB, o man jie praverčia. Daug nuotraukų talpinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.