kvarkvabalis

Nokia 500

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi turiu Nokia 500. Šeip jis yra neblkogas telefoniukas, bet susidūriau su viena problema. kaip žinome jame nėra 500 graphics acceleration ir man nepaleidzia tokiu game kaip fruit ninja ar angry bird. Taigi ar jau viskas prarasta ir mano svajonės juos isirasyti ir žaisti beviltiškos ? ar dar galima kažką prikimičint ?

P.s Jame yra Symbian^3 anna os

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi turiu Nokia 500. Šeip jis yra neblkogas telefoniukas, bet susidūriau su viena problema. kaip žinome jame nėra 500 graphics acceleration ir man nepaleidzia tokiu game kaip fruit ninja ar angry bird. Taigi ar jau viskas prarasta ir mano svajonės juos isirasyti ir žaisti beviltiškos ? ar dar galima kažką prikimičint ?

P.s Jame yra Symbian^3 anna os

 

Ne , viskas gerai . Dabar ir Nokia 500 gavo Symbian Belle update , taip kad siuntiesi nokia suite naujausią ir updeitiniesi anna į belle . :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne , viskas gerai . Dabar ir Nokia 500 gavo Symbian Belle update , taip kad siuntiesi nokia suite naujausią ir updeitiniesi anna į belle . ;)

 

jo, bet ar updeitas ides grafikos akseleratoriu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, bet ar updeitas ides grafikos akseleratoriu?

 

Na aš to tiksliai nežinau , kadangi pas mane jau buvo Belle kai nusipirkau tel . Tai belieka tik updeitintis ir tuomet sužinosit , juk nieko neprarasit .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš to tiksliai nežinau , kadangi pas mane jau buvo Belle kai nusipirkau tel . Tai belieka tik updeitintis ir tuomet sužinosit , juk nieko neprarasit .

 

nu nemanau, kadangi grafikos akseleratorius yra gelezies dalis, o updeitas tai tik programine yranga, cia pan kaip updeitindamas noretum is dual core gauti quard core, taip nebuna!

Ne į temą

aplamai man tai patinka nokia 500, tik nesupratau gamintojo pozicijos, kam det 1ghz cpu ir nedet gpu, bei jei jau dedi 1ghz tai kuriu velniu kist owerclokinta senuka amr11, kuris vistiek nenori draugaut su naujesniais zaidimais, neturi makromedia flash, bei webgl palaikymo, man is sono ziurint artodo kad nokia norejo paziuret ant kiek buki yra vartotojai, o tokiu yra, kurie kompa renkasi pagal hdd talpa, tel svarbu ghz ir geras ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.