HeliX

Atsidarome Paypal Sąskaitą

Rekomenduojami pranešimai

kokia kortele čia?

o šeip mane irgi pradėjo užknist paypalas.... būtu geriau, kad dauguma parduotuvių leistu atsiskaityt su Alert Pay, ji daug saugesne, ir geresnė, nešaldo sąkaitų, o šeip yra daug istorijų dėl paypal ( kaip jie scamina) pažiūrėkit uždarbis.lt forumą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas susitvarke... kortele virtuon`as. Buvau pervedes 12lt i saskaita ir is kart verify dariau taj turbut dar i saskaita nebuvo persivede pinigai todel ir mete ta errora :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kortele čia?

o šeip mane irgi pradėjo užknist paypalas.... būtu geriau, kad dauguma parduotuvių leistu atsiskaityt su Alert Pay, ji daug saugesne, ir geresnė, nešaldo sąkaitų, o šeip yra daug istorijų dėl paypal ( kaip jie scamina) pažiūrėkit uždarbis.lt forumą :)

nesaldo saskaitu todel kad AlertPay dar jaunas..arba as nesu girdejes apie ji seniau tik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matau nelabai žinai :)

taigi: http://www.uzdarbis.lt/index.php?showtopic=33054&st=0



Nuotrauka

Nuotrauka


paskaityk... neteksi žado... geriausia paypal alternatyva dabar: AlertPay, jis dar naujas, na bet tai tik mano nuomonė, alertpay...



Kad ir ju tas ebay.com ne ka geresnis. Pabandziau biski pardavineti tai tokiu kosminiu taisykliu prigalvoje kad nzn. Daikta pardaviau pinigus gavau pazymejau kad issiustas, sumokejau ebay mokescius. Po keliu dienu randu laiska kad pazeidziau JAV patentu kazkokia tvarka. Esme tame kad ten buvo paprastas made in china daiktas, kurio tokio pacio ar siek tiek (tesiskiria tik pacios knopkiu formos) kitokio pilnas ebay'us. Tipo jis uzpatentuotas yra jav ir as negalejau jo pardavineti. Tegul visus kiniecius db raukia paziuresiu kaip pasiseks. Ir ka priskaiciuoja man dar karta tuos pacius mokescius kuriuos jau esu sumokejes, pasalina ta daikta is sold saraso taigi uz ji as negausiu bei negalesiu palikti feedbacko. Dar pora panasiu fintu su jais buvo ir nusprendziau nebegaisti laiko su jais. Fee pasiimti jie labai skuba uz nieka, bet paslaugu suteikti nenori.

Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir ka reikstu ta citata?ogi nieko..ne apie ebay kalbam.paypal saskaitu nesaldo is oro..nzn,man alertpay nepraeina..tada geriau e-gold..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek reikia moketi su: Nuo 14 galima išsiimti: Visa Virtuon (Su dviem tėvais, tik SEB'e) per metus? ~20Lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na wa jau turiu Visa Virtuan kortele bet kajp man pazet internete sawo Visa Virtuon saskaita?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol... tu bent el.bankininkyste uzsisakei? jei taip eik i seb.lt

 

Visa Viruon korteles nea.Tj db wel rejk ejt i banka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausima. Bandau apmoket uz prekes per PayPal, ir kai jau noriu patvirtinti apmokejima, paspaudus Continue, iesmeta errora "This payment cannot be funded with a credit card at this time.

" Kas per problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera kortoj pinigu :)

 

arba seip del svenciu :)

 

pabandyk veliau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausima. Bandau apmoket uz prekes per PayPal, ir kai jau noriu patvirtinti apmokejima, paspaudus Continue, iesmeta errora "This payment cannot be funded with a credit card at this time.

" Kas per problema?

Manau baigesi limitas, kuri jau isnaudojai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kortoi pinigu yra 3 kart daugiau nei prekes kaina... tai del pinigu nemanau.. neturi itakos kad as tik vakar. t.y 22 diena pririsau kortele ir patvirtinau, ir ar neturi itakos kad dabar neina padaryti, tik po svenciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu, krc, pasidariau net 2 accountus, vienas accountas jau 3 menesiai galioja, ir ten jokiu limitu nera, o kita nauja pasidariau, ir kreditine pririsau... krc.. neina vistiek, ta pati problema.. skambinau i 2 ju skirtingu banku pagalba, viska patikrino, viskas ijungta, viska galiu daryti viskas paruosta PayPal... kas gali buti? jau savaite visa taip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.