ghah

Perkame iš eBay

Rekomenduojami pranešimai

o kodel man neina parasyti selleriui laisko? Kaj parasau paspaudziu send ar kazka tokio ir ismeta toki error`a:

Accounts that have 0 or negative feedback and no credit card on file are not permitted to use the Contact eBay Member function.

 

If you are trying to contact the seller of an item you purchased or the high bidder of an item you are selling, go to My eBay and click on either All Buying or All Selling. From the Buying or Selling page, click on the User ID of the member you would like to contact and then click Contact Member from the Feedback page. If you are trying to contact a member with whom you have not transacted and you do not have positive feedback, you will need to put a credit card on file. To put your Credit Card on file click here. Please note: We ask for this information to verify your identity -- your credit card will not be charged. Alternatively, you can wait until you have positive feedback to contact this person.

 

ir nesuprantu kas negerai :|

Matai kas yra: tu kaip supratau esi naujokas ir neturi dar ne vieno feedback'o,todel jie tau mandagiai ir atsako,motyvuodami,kad negali ir t.t. Patarimas: jau geriau pasieskok kito selerio, juk ten tiek daug visko.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai viskas isejo parasyt selleriui bet iskilo kita problema...

 

This seller has set buyer requirements for this item and only sells to buyers who meet those requirements.

 

You are unable to bid on or buy this item because:

 

You either don't have a PayPal account or your PayPal account is not linked to your eBay account. We encourage you to register with PayPal - it is the fast, easy and safe way to pay. Register with PayPal | Already have a PayPal account?

 

cia tajp paraso kaj noriu bidinti per ebay, nesuprantu kajp reikia priristi pp saskaita prie ebay..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kiek laiko zaidimas pareina is amerikos i lietuva ? Ir kada atnaujina Tracking informacija?Kai game pareina i lietuva ar kai issiunciamas is amerikos? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8. Apytiksliai siuntimo laikai iš įvairių šalių:

Uk oro paštas - 5 darbo dienos.

USA oro paštas - ~1,5 savaitės

China oro paštas - ~2 savaitės

Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar vienas klausimas iskilo. man zaidima i pasto dezute prsiuncia ar reikia nueiti i pasta atsiimti. Jai i pasta kaip suzinot kad zadimas jau gryzo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar vienas klausimas iskilo. man zaidima i pasto dezute prsiuncia ar reikia nueiti i pasta atsiimti. Jai i pasta kaip suzinot kad zadimas jau gryzo?

reik eit i pasta. Tavo pasto dezutei Lietuvos pastas ideda toki lapeli kur parasyta kad atejo preke, ateikit atsimt i toki ir toki pasto skyriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry, uz kvaila klausyma... bet noriu uzsiregistruoti internetinei parduotuvei ir ten praso ivesti kontaktini telefono numeri, ir noriu ivesti fiksuoto telefono numeri... ir kaip man ji reikia vesti? tipo 37085 (as is vilniaus) ir tada telefono numeris? ar kaip kitaip? please, padekit...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry, uz kvaila klausyma... bet noriu uzsiregistruoti internetinei parduotuvei ir ten praso ivesti kontaktini telefono numeri, ir noriu ivesti fiksuoto telefono numeri... ir kaip man ji reikia vesti? tipo 37085 (as is vilniaus) ir tada telefono numeris? ar kaip kitaip? please, padekit...

pats atsakei i savo klausimą :D;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip iseina, kad man reikia vesti numeri 370852452123? ar to dvejeto nereikia po 85? sorry, uz tokius klausimus, bet kadangi pirma karta registrojuos internetinei parduotuvei, tai nelabai gaudaus... :D;) please, help...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Radau mane dominanti fotoaparata ebay.

 

LINKAS

 

noreciau paklausti kaip su muitais ir kitais mokesciais?

 

vieni sako kad yra pvm, kad yra muitas.Tai kaip gi yra is tikruju?

 

reikia ka nors moketi perkant tokios vertes daikta is UK?

 

juk mes dabar easme ES nare tai gal nereikia.

 

is anksto dekoju uz isamius atsakymus :)

 

 

kazkodel neina linko ideti.pabandykit jei kam idomu ivesti:

 

7MP ~CASIO EXILIM EX-S770 CAMERA + 4 BONUS + 2GB ~BLUE

2GB+CASE+TRIPOD~NO VAT GUARANTEED!~Fast Ship(2-5 days)!

Redagavo opis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda neveikia, siaip muito siunciant is uk kaip ir nereiktu moketi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Radau mane dominanti fotoaparata ebay.

 

http://cgi.ebay.co.uk/7MP-CASIO-EXILIM-EX-...1QQcmdZViewItem

 

noreciau paklausti kaip su muitais ir kitais mokesciais?

 

vieni sako kad yra pvm, kad yra muitas.Tai kaip gi yra is tikruju?

 

reikia ka nors moketi perkant tokios vertes daikta is UK?

 

juk mes dabar easme ES nare tai gal nereikia.

 

is anksto dekoju uz isamius atsakymus :)

UK yra ES narė, kaip ir Lietuva, tai jokių muitų nebus, nes per muitinę tas daiktas nebus siunčiamas. O jei PVM neįskaičiuotas į to daikto kainą (čia įmonėms labiau taikoma, nes jos mokesčius moka), tai jį reiks sumokėt ten arba čia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zadu pirkt 2 playstation2 dzoistikus tai vienas kainuoja 0.99GBP (aisku padielkos bet laikyt turetu) bet raso kad siuntimas 6.89 GBP i lietuva (!WTF!) tai moku 7 kartus daugiau negu preke kainuoja. ar cia koks nors suktas dalykas kaip tie ebay mokesiai ar man istikruju reikes tiek moket?

Redagavo shinshilas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.