Rekomenduojami pranešimai

prieš 5 valandas, Džekeris parašė:

Teko girdėti, kad žaidimas buvo kuriamas tik tris metus, ir patys kūrėjai mėtėsi, nes buvo skelbta, jog bus 3rd-person ir gan nemažai padaryta jau buvo, ir tada p*** sumanė padaryti first-person, tad tie visi keitinėjimai kodų rašymai iš naujo, o gla net ant viršaus ir privedė prie to, ką turim dabar, bet svarbiausia, kad jie jį tvarko ir gan dažnai update leidžia ir jau pažadėjo du didelius update sausį ir vasarį, na aš didelius update išsivaizduoju iki kokių 40-50GB vieno ir kito.

@Javelin 

Update dydis šiaip daug nepasako. Jei tarkim failas 1GB dydžio, pakeitus kode vieną eilutę, sukompiliuojamas naujas 1GB failas.Taigi pakeitimai gali būti minimalūs, o update dydis didelis.

  • Ačiū 2
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patchas nelygu patchui ziurint kaip jis updeitinas 1.05 steamo uzima tik virs 1gb kai tas pats gog virs 10gb viskas tas pat tik gog kazkodel kitaip updeitinas cia kaip ir konsoliu versijos zaidimo isvis ten kosmosas. Visas zaidimas steam be papildomu kalbu vis dar uzima tik 63gb.

Normaliai losiasi siaip jau per 90 val lvl 49 lygtai viso iki 50 eina , dar like side questu. Main questai jau is paskutiniu liko kol kas nelieciu ju. 

Dabar westerno stilius

atZGWyM.png

 

yVN1Sr4.png

 

aPi8sxG.png

sSxGIxC.jpg

 

fNpFy7R.png

ehGfB9c.png

2UzOj21.jpg

Apie kreivus AI tai cia gal tie palyginimai kur lygina mentus gta 5 su situ? Tai nzn man mentai cia kaip mentai as visai nenoriu kad jie mane po visa miesta vaikytusi plius cia as jiem daug padejau tokiu pasaliniu darbeliu tai kazkaip neteko nesamoniu daryt kad mentai turetu ten mane wastint kaip gta, del npc AI velgi nu man is ju nieko kaip ir nereikia daugiau normaliai vaiksto gatvemis graziai nestringa niekur laiptais moka laipiot i vidu ieit iseit moka sakyciau daugiau sudetingu judesiu daro nei kituose open worlduose ir kazkaip visur praeina. Npc kurie duoda misijas irgi normaliai niekas nesibugino ar pan.

Per susisaudymus visi slepiasi uz uzdangu keicia begioja kliuna griuva , cia vel niekur neteko matyt dar kad priesai begdami uzkliutu uz savo nukritusiu draugu ir pargriutu labai juokinga uztai tai laiko yra suvaryt i juos serija kokia ar pasigydyt.

Aisku galetu viskas but geriau ir ivairiau ir idomiau su tais AI bet kaip yra man niekaip netrukdo zaist ir negadina tikrai bendro jausmo daug geriau nei kituose naujuose zaidimuosr. Tai cia kas ko nori. Kazkas nori matyt kad juos gaudytu mentai po visa miesta kaip gta, as nenoriu.

Tikiuisu gausim kada nors sutaisyta jau padoria ps5 next gen versija. Ir kad kada nors pacius ps5 rasim nusipirkt. Nes pc nesiruosiu gerint ar keist tai graziau nebent su ps5 palosciau sita. 

2020-12-19 11:13, Džekeris parašė:

@scalman O kaip grafikos su 1,05 fix'u? bet spėju dar vis unplayable, ir reik laukti tų didžiųjų patch'ų sausį ir vasarį, na aš suprantu tie patch'ai turėtų sverti bent 30-50GB

Nzn kas grafikoj turejo pasikeist kiek skaiciau niekam kazkaip niekas nepasikeite, AO opcija vis dar nieko nedaro nei fps nei vizualine prasme o ir seseliu nustatymai keisti sunku suprast kaip ten jie veikia. Atrodo kad kai kurias opcijas ar tai pamirso ijungt ar tai ka. Gal 1.06 bus kazkas geriau. Nors pirma jie konsoliu versijas turetu taisyt

ILvLfxf.jpg

0ZG1kcU.png

99KwPsQ.png

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris, panašiai ir galvoju, @Lonsdale irgi gerą originalią ištrauką pateikė. Taip man irgi patinka kad jie stengiasi ir operatyviai leidžia patchus, nes visą tai daro eiliniai darbuotojai praktiškai šventinio laikotarpio metu, kai turėtu būti su šeimom ir džiaugtis premijos (lygtais žadėjo jiems išmokėt nepriklausomai nuo nieko). Ką tik pasižiūrėjau Analista deBits 1.04 ir 1.05 palyginimą, tai grafika dar labiau pagerėjus, net ant base PS4 jau visiškai nėra bliuro ir detales aiškesnės. Ant PRO tai išvis vos ne PS5 grafika tik su 30 fps. Kas nėra stebėtina, nes realai 5 ir leidžia 4 versiją per backwards compatibility. Na kai pradėsiu Cyberį jau bus sutvarkytas, o gal per stebuklą ir PS5 jau pavyks gauti (kitais metais)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin  Aš irgi viliuosi, kad kitų metų pradžioje kokiam kovo/balandžio mėnesį pavyks įsigyti PS5, o tada tik liks savęs paklausti ar CP2077 lošti ar laukti PS5 atnaujinimo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, Scalman kitaip apsviete del AI,bet buvo ir panasiu nuomoniu kad kaip ir ok jie,neperlengvi ne per durni :D gal dauguma be 1.05 patcho losdami spjaudes. Anyway,dekui uz praskaidrinima nuotaikos. Bet kai apsisvieciau,kad cyberpunk virsunes patys galimai issauke zaidimo isemima is psn,buvo wau efektas. Pirmi sako is Sony refundinkites,nepasitare su Sony :D panasu wau efekta su Kojimos P.T turejau,kai paaiskejo kad zaidimas PILNAS Kojimos uzuominu apie konami betvarke . Bet cia kita istorija,tik efektas irgi waaau buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 24 minutes, tomashex parašė:

Pirmi sako is Sony refundinkites,nepasitare su Sony

Manau cia gali buti ir geras dalykas, gal pastumes sony apsvarstyti savo refundu sistema. Tikraiusiai jei pries skelbdami butu pasitare su sony, atsakymas butu nope ir zmones visai butu like be refundu. Bet kadangi refundu negavimas sukele pasipiktinima, sony buvo priversti juos duoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pilni refundai reiskia kad turi isimt zaidima is psn store nes kitaip bus zaidimas uz dyka pasimi palosi ir refundini,kiek suprantu psn nera refundai kaip steame kad paloses 2val jau negali grazint. 

Anyway visur gali rast nesamoniu su mentais ar npc jei nori ,bet jie tikrai nemaiso ar nera kazkokie kad stovetu vietoj, jei per arti prieisi prisikabins jei eisi saudyt pvz grupuotes bet tai bus arti gatves ir netoli bus mentai tai kai pradesi saudyt jei busi zmoniu zonoj ir saudysi atleks greit mentai su dronais ir suvarys tave bet tai pats kaltas. Reikia tada kazkaip tyliai arba is kitos gatves puses prieit, man tai tokie dalykai patinka, ir tave baudzia skaudziai jei sugalvosi nesamones daryt beleka greit mirsi. 

Uztai visi npc is grupuociu i savo vietas atvaro su savo masinom ar mocais todel visus kai issaudai tau pilna masinu rinkis su kuo nori vaziuot toliau. Nes gatvese masinu taip nepasirinksi gatvese masinos pries tave nesustoja , jos tave dazniausia pervaziuoja ,zjbs buna nera kad stovi gatvej ir vogi masinas cia stovi gatvej nuteskia ir toliau nuvaziuoja. Velgi cia geras dalykas kodel jie turi sustot neaiskiem tipam lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer as irgi manau,kad geras dalykas su refundu. Sony politika griezta buvo digital grazinimu atveju,tai cia ledus pralauze Cyberpunk :D

o Cyberpunke jei stealth gali gerai varyt, jei yra nebloga priedangos,atsitupimo sistema,tai tikrai neblogai. O kad mentai baudzia taip ir turi but zaidime. Megstu issukius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kam įdomu, tai per pirmas 10 dienų nuo relizo CD Projec pardavė 5 mln. kopijų (čia minus refundai). Preorderių buvo 8 mln. (koks hypas?), taigi iš viso 13 mln. Info 3D News.ru

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.cdprojekt.com/en/investors/regulatory-announcements/current-report-no-67-2020/

oficialus statement

Prieš 25 minutes, Džekeris parašė:

@scalman post'us paskaičius, matau tik pliusus :D 

tai, kad nera tu minusu tiek, kad nebutu neimanoma zaist

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 19 minučių, WirmiS parašė:

tai, kad nera tu minusu tiek, kad nebutu neimanoma zaist

O dar kai sutvarkys žaidimą tai išvis bus super, bet aš jau turbūt skip'insiu ir nelošiu ant PS4, o tik ant PS5 kai jau bus galima įsigyti lengvai tas PS5 konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, tomashex parašė:

jei stealth gali gerai varyt, jei yra nebloga priedangos,atsitupimo sistema

As stealth pagrinde ir zaidziu, gal del to tiek manes negliucina fps dropai. 

Prieš valandą, Džekeris parašė:

@scalman post'us paskaičius, matau tik pliusus :D

Dauguma perdeda biski manau su bugais. Yra ir kas zaidzia ir megaujasi.

Prieš 17 minučių, Džekeris parašė:

aš jau turbūt skip'insiu

Ir as gal palauksiu ps5, nes biski perdegu ilgai zaisdamas ta pati, be to uzsipirkes siek tiek naudotu geimu karantinui, kurie laukia kada isbandysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer as biski reciau stealth naudoju. Uztai patinka tokie action kur raunies ir duodi i kaulus,issikrauni :D va kodel yakuza, gow ar koks devil may cry patinka man :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu visai ka daugiau lost tik uzbaigt valhalla bet daugiau viskas vel nebus ka po sito. Reiks pakartot corpo palost uz merga gal. Ps4 pro nejungiamas isvis jau kiek laiko. 

Prieš 6 minutes, tomashex parašė:

@pspgamer as biski reciau stealth naudoju. Uztai patinka tokie action kur raunies ir duodi i kaulus,issikrauni :D va kodel yakuza, gow ar koks devil may cry patinka man :D:D

Sitam tikrai gali labai neblogai action stilium palost net as nenoredamas i ta puse kazkaip pasukau labiau ir labai smagu, kai jau gali uzsidet rankas peilius ir double jump tai isvis gali jei nori grynai tokiu stilium varyt. Na pirma pahakini kameras ar robotus kokius ir poto jau gali begt ir kapot labai smagiai. Arba tiesiog su katana , labai gerai kerta oi lekia galunes ir galvos lauk tiktai taip kraujai tyska i salis net nesimato kas vyksta. 

cyberpunk-2077-melee-weapons-in-action.g

Va pats su kardu beveik nelosiau bus gera proga pakartot kitokiais ginklais siek tiek

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.