Rekomenduojami pranešimai

Scalman visai smagiai screenu imetei. Ginklu ivairova dziugina. Katana isvis jega :) vasara palosiu cyberi,bus aptvarkytas pakankamai,manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su katana daug leciau su tais peiliais is ranku tai tokiu greiciu lesi priesa kad tas nespeja nei issaut ginklo,tik jie moka i sonus pabegt tai kartais pameti is akiu juos tenka sukiotis ieskot kur dingo

Greitas begimas + double jump + mantis blades is ranku  ir gali tokiu fintu pridaryt ir tiek prisokinet ir is oro tokiu ataku atlikt. Kad ir paprasti dalykai kaip gatviu perejimas begi double jump visa gatve persokta toliau begi . Tik va nukritimas is aukstai tai mirtini dazniausia galvotum tokios kojos jau galetu ir tai susvelnint as bent neradau tokiu pagerintu koju. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Džekeris parašė:

O dar kai sutvarkys žaidimą tai išvis bus super, bet aš jau turbūt skip'insiu ir nelošiu ant PS4, o tik ant PS5 kai jau bus galima įsigyti lengvai tas PS5 konsoles.

Dėja manau kad "lengvai" dar negreitai PS5 bus prieinama, net dėl pavasario nesu tikras, gal vasara. Kiek girdėjau net gimtoje Japonijos rinkoje, kurią dabar Nintendo pagal pardavimus yra užvaldę, PS5 tokiom mizernom partijom paduota, kad juokas. Pas jos matyt arba gamybos pajėgumų dar negana arba AMD chipų mažai pristato arba ir tas ir tas. Aš tai tiesiog visai nusiraminau dėl to noro gauti čia ir dabar (nors jis tikrai buvo) ir dabar ramiai gyvenu, džiaugios gerai veikiančia PRO, peace of minde?

P. S. Jeigu tikrai yra sustabdyta PRO gamyba, atlaisvins pajėgumus, tai gal kovui balandžiui ir prištampelios galu gale? 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai nebus labai spoilas nesimato kas cia ;)

7beCj29.png

 

Bet photo mode kameros tai nesamone kol randi tinkamus kampus kamera uz visko kliuna negali pasisukt tai negali kilt tai leistis galetu tiesiog duot laisva photo mode kameros valdyma analogais kaip pas ubius

Redagavo scalman
  • Cha cha 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 44 minutes, scalman parašė:

Neturiu visai ka daugiau lost

Man atvirkscia problema, per daug turiu ka lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trepsit jus apie ta ps5 nors realiai jokiu pliusu as jame namatau. zaidimu kol kas nera (na neskaitant spider man dlc ir 11 metu remake), o tie kurie bus tai iseis ir ant ps4.

asmeniskai as imsiu pradziai series x, jis parduotuvese tikrai greiciau atsiras uz ps5. ir turesiu ta next gen. vistiek abiem zaidimai tie patys eis. Del dualsense irgi dar nera aisku kaip kiti ji integruos i zaidima. kad tik nepasikartotu dualshock 4 touchpado situacija. o kadangi vibro yra ir xbox trigeriuose tai greiciausiai bus rastas viduriukas tarp abieju gamepadu ir tai pritaikyta zaidimuose.

sony kaip ir beveik nebetures 3rd party exlusive kai microsoftas atidare pinigine. va ir yakuza visa serija isigijo ir visa tai ismes i gamepass... o galiausiai kai developeriai prisitaikys prie microsofto GDK tai ir prades isnaudot visa X galinguma.

ir kas idomu tai cyberpunk sukasi ant ps5 ir X backward compatibility budu, bet tuo paciu aktivuoja koda kuris skirtas next gen konsolem.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS Series X kad ir dabar gali įsigyti prašau https://gameroom.lt/lt/xbox-series-x-konsoles/products/xbox-series-x-1tb-juoda-zaidimu-konsole-4301

Pliusas vien tai, kad užsikrovimo langai bus daug, daug trumpesni, va lošiu AC: Odyssey tai krauna tikrai ilgai spėji suvaikščiot iki virtuvės ir atgal dar vis krauna, next-gen atsinaujinti verta vien dėl greitų krovimo langų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali ir ps5 nusipirkt daba. pilni skelbimai. beda tik ta, kad tiek ps5 tiek X normaliai kainuoja 500euru

x po 600 galima ir skelbimuose gauti. 

lietuva gavo kazkokias partijas tiek x tiek ps5. bet butent del tokiu kurie turi tiesiogini priejima prie didmeninku mes ir negalim nusipirkti konsoliu uz 500

tokie perpardavinetojai vadinami scalpers. siuo atveju gameroom kaip tik priskiriu prie tokiu.

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS Tai kad gameroom gauna tiesiai siuntas. O parduodu už padorią kainą 550. Buvo bundle rinkiniai kuriu vertė buvo apie 800 tačiau perkant atskirai viską panašiai ir gaunasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, WirmiS parašė:

trepsit jus apie ta ps5 nors realiai jokiu pliusu as jame namatau. zaidimu kol kas nera (na neskaitant spider man dlc ir 11 metu remake), o tie kurie bus tai iseis ir ant ps4.

asmeniskai as imsiu pradziai series x, jis parduotuvese tikrai greiciau atsiras uz ps5. ir turesiu ta next gen. vistiek abiem zaidimai tie patys eis. Del dualsense irgi dar nera aisku kaip kiti ji integruos i zaidima. kad tik nepasikartotu dualshock 4 touchpado situacija. o kadangi vibro yra ir xbox trigeriuose tai greiciausiai bus rastas viduriukas tarp abieju gamepadu ir tai pritaikyta zaidimuose.

sony kaip ir beveik nebetures 3rd party exlusive kai microsoftas atidare pinigine. va ir yakuza visa serija isigijo ir visa tai ismes i gamepass... o galiausiai kai developeriai prisitaikys prie microsofto GDK tai ir prades isnaudot visa X galinguma.

ir kas idomu tai cyberpunk sukasi ant ps5 ir X backward compatibility budu, bet tuo paciu aktivuoja koda kuris skirtas next gen konsolem.

Bet ta Yakuza Europoj tai tikrai ne tas žaidimas, kur labai wow įtakoja pasirinkimą, net sakyčiau kas nedaug domisi, tai nelabai žino apie jį ir šiaip nėra jis kiekvienam, man kaip nemėgstančiam anime tokio stiliaus tai jis nėra wow geras, mafia geriau rinkčiausi pažaist, kaip ir dauguma standartinių žaidėjų, aišku istorija fantastiškai gera ir šiaip toks atpalaiduojantis, bet aš turbūt labiau standartinis geimeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS, aš tai galvoju kitaip. Pirmas dalykas, skirtumas tarp SeriesX ir PS5 paklausos yra ir mano nuomone toliau liks didžiulis. Vien tas kad nors ir brangiai (bet ne už 1k eurų), Boxa gali oficialai su visom garantijom gauti ir dabar (nors ir šiandien ir ne tik gameroom), o PS5 niekur ir neperkur. Pabandyk. Antras kam man konsole, kuri artimiausius 2 metus turės tik 3rd party žaidimus ir ne vieno ekskliuzivo. Kai galiu gauti konsolę, kuri turės tą patį ir dar kelis gerus ekskliusiv tuo pačiu metu. Trečias dėl DualSens, tai tikrai naujas dalykas, dėl 3rd party nežinau, bet visi ekskliuzivai, o jų bus nemažai tikrai palaikys. Pats 2jų next gen konsolių nesiruošiu pirkti, nematau prasmės. Visa biblioteka PS4, tai lauksiu 5.

P.S. Impuls triggers buvo jau ant Xone, bet jų dėja išskyrus Forza niekas iki šiol nenaudoja, o gaila. Tikios su Dualsens bus kitaip.  

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu nesamoniu cia prirase zmogus net sunku suprast, kokias nesamones jis ziuri ir skaito kad tiki m$ PR ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 30 minučių, gedunex parašė:

kokiu nesamoniu cia prirase zmogus net sunku suprast, kokias nesamones jis ziuri ir skaito kad tiki m$ PR ?

 

Prieš 35 minutes, Javelin parašė:

@WirmiS, aš tai galvoju kitaip. Pirmas dalykas, skirtumas tarp SeriesX ir PS5 paklausos yra ir mano nuomone toliau liks didžiulis. Vien tas kad nors ir brangiai (bet ne už 1k eurų), Boxa gali oficialai su visom garantijom gauti ir dabar (nors ir šiandien ir ne tik gameroom), o PS5 niekur ir neperkur. Pabandyk. Antras kam man konsole, kuri artimiausius 2 metus turės tik 3rd party žaidimus ir ne vieno ekskliuzivo. Kai galiu gauti konsolę, kuri turės tą patį ir dar kelis gerus ekskliusiv tuo pačiu metu. Trečias dėl DualSens, tai tikrai naujas dalykas, dėl 3rd party nežinau, bet visi ekskliuzivai, o jų bus nemažai tikrai palaikys. Pats 2jų next gen konsolių nesiruošiu pirkti, nematau prasmės. Visa biblioteka PS4, tai lauksiu 5.

P.S. Impuls triggers buvo jau ant Xone, bet jų dėja išskyrus Forza niekas iki šiol nenaudoja, o gaila. Tikios su Dualsens bus kitaip.  

kur galima lietuvoj series x paimt uz 500 - 550? reikia lietuviskos garantijos

kokius ps5 exlusive tures? (butent ps5). nes viska ka zadejo iseis ir ant ps4.. del dualsense taip exlusive tures palaikyma.. bet kiek ju bus? daug? ziuresim

Yakuza ten daviau kaip pavyzdi. Kad M$ nieko nera neimanomo kai atsidaro pinigine... studiju jie turi pakankamai. neanonsavo deja nieko... bet jie turi gamepass.. ir uz 10$ per menesi as galiu ir gauti zaidimu nemokamai, streaminti i telefona, zaisti ant pc.. + jau aisku, kad galesim streaminti i pc..

taip, kad realiai daba daugiau vaziuojama ant ps4 sekmes nei ant to ka turi ps5....

ir nereikia cia lialia apie fanboy'isma. turiu ps4 ir x. zinau, kad imsiu ir series x, o veliau ir ps5.

bet kolkas realiai nematau dideliu pliusu i ps5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WirmiS, aš taip pat prieš fanboizmą ir kitų žmonių puolimą dėl jų išsakomos nuomones, kiekvienas turi į ją (nuomonę) teisę. Taip gali turėti kiek nori konsolių ir PC. Bet kaip tau paaiškint, Sony iki šiol lieka tiesiog geresnė KONSOLE, butent konsole, o ne apvilktas į patogia formą PC, kurį tu gali pastatyti prie teliko. Aš galvočiau kad SeriesX vieta labiau yra ant stalo prie monitoriaus, o ne svetainei prei tv. Nes jis kaip pc pakaitalas žaisti už savo 500-600e yra fantastiškas pasirinkimas, nes tokio galingumo PC už tokius pinigus, net sapne negausi, vien vaizdo plokštė kainos 700-800e. Tai va, kaip ten be būtu su PS5 tu iki šiol gauni tikra console nextgen, o su Boxu praupgraidintą PC. MS net nelabai įdomus tas XBOX, jiems tiesiog reikia kad tu pirktum Gamepass, o ant ko žaisi pofig, nors ir ant telefono, va ko jie siekia. Sony kokie jie be butu iki šiol tiki konsoliu kartomis ir exclusivais šitame servisu pasaulyje ir tai nėra blogai, nes žmonės visgi labiau vertina originalius daiktus, kur negal igauti kitur, o ne masinius. Pagal mane MS, tai DIDŽIŪLĮ promaxa padarė, kad paleidus Boxą, nesugebėjo nei vieno exclusiv paleisti. Bent būtu savo tą kosminį kareivį ir kokį Scorn paleidę, tai gal jų konsolių ir pardavimai būtu kitokie. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Eiviokas parašė:

@WirmiS Tai kad gameroom gauna tiesiai siuntas. O parduodu už padorią kainą 550. Buvo bundle rinkiniai kuriu vertė buvo apie 800 tačiau perkant atskirai viską panašiai ir gaunasi.

Ps5 gal ir ok kad tik 50eu brangiau gameroom parduoda. Bet pvz xbox series x jie uz 700 parduoda lol. Pritariu Wirmiui,kad is dalies jie scalperiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.