Rekomenduojami pranešimai

@cheburator Is pradziu as ir buvau pries EG. Bet su laiku mano poziuris kazkaip pasikeite. Nereikia kaltinti, kad EG pasiule pigiau. Nors aisku kaip platforma tai Steam geriau viskuom. Bet laikai keiciasi. Gaila, kad tokia maza konkurencija. Manau tada laimetu tik zaidejai kainu atzvilgiu. Steam vadovai per daug gobsus. Nesiskaitymas su kurejais iki to privede.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai aš kaip vartotojas, renkuosi tą kompaniją kuri paiso vartotojo interesus, o ne kūrėjo. Čia netgi tiksliau būtų sakyti ne kūrėjo, o publisher'io. Exclusive deal'ai man kaip vartotojui yra blogai, riboja mano pasirinkimo galimybes. O tas didesnis steam kąsnis numeta nuo mūsų sprando transaction mokesčius, kūrėjam nereikia rūpintis serveriais ir pan., viskuom pasirūpina steam. Ir kur tos EGS mažesnės kainos? Jų tiesiog nematau, žaidimai kainuoja tiek pat kiek ir steam'e. Jeigu jau toks geras tas EGS ir kūrėjai gauna daugiau tai kodėl visi ėmė ir neperbėgo į EGS? Gal visgi ten neblizga pyragais taip kaip bando nušviesti. Heck, čia dar reikia EGS dar ir susimokėti bapkių kad tik pas juos būtų. EGS net nepateikia statistikos, pasakymai kad sekasi labai gerai nėra statistika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar greitai perziurejau tai neradau nei vieno Steam zaidimo kuris kainuotu pigiau negu Epice. Kainu skirtumas svyruoja nuo 5 iki 40 euru Epico naudai. Galima sakyti, kad tu renkiesi remti platforma kuri pinigaujasi labiau. Aisku del Online taip, bet jeigu zaidimas SP tai nera kaip ir skirtumo. Man atrodo labiau yra skonio reikalas. As maloniau pirksciau is Steam. Man patinka dizainas ir visa kita. Bet jeigu taupyciau pinigus tai rinkciausi Epica siuo atveju. Po truputi darosi: jokio skirtumo.

2cd00c0c1163.png

7c8111895247.png

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar EG vyksta kazkoks akciju maratonas butent siuo metu ar ten visada tokios kainos, bet kaip bebutu vistiek pigiau. O gal ir reaguaja, kad zaidimas buvo nulauztas. Tuo tarpu Steam tylu. Ir siaip EG pridalino neblogu uz dyka zaidimu. Kazkaip nematau Steam kokiu tai zingsniu siuo klausimu. Tiesiog jie ivede savo archajini poziuri ir jo nenori keisti. Jiems gerai gauti savo liuto dali ir tiek. Taip ilgai nesites. Bus panasiai kaip su soc. platformomis. Buvo FB. Tada ant galvos uzlipo Twitter, o dar veliau Instagram.

Nezinau kaip yra, bet pas Steam net nera Watch Dogs Legion. Tai speju, kad EG gavo teises metus buti pirmi? Ir kiek tai tesis? ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*susimokėjo kad nebūtų kažkiek laiko ant steam.

Dėl to ir kyla žmonių nepasitenkinimas EGS. Atima iš žaidėjų galimybę rinktis. Dėl šios priežasties išaugo piratavimas. Ir čia ta EGS mažesnė pyrago dalis tik pretekstas loti. Pas Steam daug didesnis featureset'as vartotojui, kiekvienas žaidimas turi savo foruma diskusijoms, turi gidus, vartotojų apžvalgas, o ne kažkokių kritikų.

Kažkaip niekas neloja ant Sony ir MS tokios pačios drakoninės pyrago dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors is jusu zaide ant pc,viska pastaciau ultra,reza 2k,atrodo ziauriai sudinai,sorry uz mano kalba,bet rmt toks jausmas kad ant xbox series x geriau atrode,nznau kame reikalas,grynai mirksi tolumoj medziai,zeme pvz is akmenu ziauriai lievai atrodo,ir youtube zejau,ir bandziau visokius dlls nu kazkaip arba kaip per muila arba per daug rysku ir mirksi,kame reikalas gal kas susiduret su tuo??

kiti zaidimai eina graziai,tai cia tikrai ne pc kalte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 39 minutes, TomyGun parašė:

rmt toks jausmas kad ant xbox series x geriau atrode,

Kam tau žaisti su PC jeigu SeriesX geriau atrodo ?

Prieš 40 minučių, TomyGun parašė:

,grynai mirksi tolumoj medziai

su video draiveriais kažkas tai, pabandyk atnaujinti arba naudoti jam optimizuotus (jeigu yra). Paprastai ir Nvidia ir AMD leidžia tokius stambesniems AAA žaidimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, Javelin parašė:

Kam tau žaisti su PC jeigu SeriesX geriau atrodo ?

su video draiveriais kažkas tai, pabandyk atnaujinti arba naudoti jam optimizuotus (jeigu yra). Paprastai ir Nvidia ir AMD leidžia tokius stambesniems AAA žaidimams.

tam, kad xbox jau nebeturiu,bet kodel kiti zaidimai atrodo puikiai,gta 5 pvz viskas ultra blizga sviecia,grazu,o tas kazkokia nesamone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, TomyGun parašė:

tam, kad xbox jau nebeturiu

Tavo asmeninis reikalas, bet prisipažinsiu pradėjau stebėtis, kam tu taip kaitalioji žaidimo "priemones", jeigu taip galima išsireikšti. Mane pvz. pilnai tenkina PS5, na dar ir PC turėčiau (dabar neturiu kur padėt) dėl strategijų ir XBox excliuzivų (jeigu tokie galu gale atsiras). Jeigu nenori viešai gali parašyt į PM (...arba išvis neaiškint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Javelin parašė:

Tavo asmeninis reikalas, bet prisipažinsiu pradėjau stebėtis, kam tu taip kaitalioji žaidimo "priemones", jeigu taip galima išsireikšti. Mane pvz. pilnai tenkina PS5, na dar ir PC turėčiau (dabar neturiu kur padėt) dėl strategijų ir XBox excliuzivų (jeigu tokie galu gale atsiras). Jeigu nenori viešai gali parašyt į PM (...arba išvis neaiškint?

tai all good,pc susirinkau darbui,nes pagrinde dirbu per pc,tai prie tos progos pagalvojau kodel nesusirinkus galingo pc,ps5 padovanojau sunenui,xbox pardaviau kad pana galetu ramiai netflix ziureti per tv,o as netrugdomas zaisti per pc...

beje manau padariau,dlls nvidia quality padariau,db nera to per didelio ryskumo,ir vaizdas neisplaukes,nemirksi,pats zaidas matau nera nuportintas gerai,nustatymu pilna o tolko jokio.

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, TomyGun parašė:

xbox pardaviau kad pana galetu ramiai netflix ziureti per tv,o as netrugdomas zaisti per pc...

Nepardavus, žiūrėk ir ji be Netflix atrastu nuostabu žaidimų pasaulį? Kartu galėtume žaisti,...idilė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sita geima nusipirkau 2020 pavasari uz beveik pydisa euru su mintim, kad cia bus game of my life, bet palosus gal 3-4h max isjungiau. Diena-dvi giliai pakvepavau ir bandziau prisesti dar. Isviso sudejus iki siol turejau jau lyg 3 bandymus is naujo prieiti prie sito geimo, bet palosus po valanda kita vis isjungiu ir nueinu miegoti issekes is nuobodulio. Man, what the hell.. dabar nusprendziau suteikti dar viena sansa ir isjungiau gal po 20min. Ant tiek nupoliruotas ir padarytas kaip RPG filmas, kad per tai sunku uz kazko uzsikabinti ir as nerandu jokios indikacijos ka as toliau turiu cia daryti ir kas vyksta :) Ar sitas geimas tiesiog shit, ar as jau per senas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

Žaidimas geras, galbūt tiesiog jis ne tau. Nėra čia ko pergyventi ir kankintis. Žaisk ką nors kitą, kas patį kabina. Man irgi ne visi AAA išgirti ir populiarūs geimai prilimpa. Sakyčiau, čia netgi geras ženklas, nes turi susiformavusį savo skonį ir reikalavimus žaidimams, o ne žaidi viską iš eilės ką tik išleidžia. Tik visada reikia suteikti šansą ir išbandyti ir susidėlioti argumentus prieš predadant rėkti, kad žaidimas š****. Ir šiuo atveju gali sau pasieškoti argumentų dėl ko nekabina, tai ateity pravers renkantis kitus geimus.

Redagavo poka
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.