exctis

Xbox 360 Jtag/RGH D.U.K

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi daug naujoku daznai kuria bereikalingas temas, pasistengsiu atsakyt i dazniausiaj kilancius klausimus.

 

1. K: Ar imanoma Jtag'int/Rgh'int mano concole.

A: Boxo Jtaginimui reikia 2.0.7371.0, RGH reikia bet kokios concoles kurioje nebutu aukstesnis kernellis negu 2.0.14719.0.

2.K: Ar nu Jtag'inus/Rgh'inus galima naudoti interneto paslaugos (kaip zaidimas tinkle)

A: Taip galima naudoti XLinkKai (kuris nepasizymi dideliu zaidzianciuju skaiciu) Xbox Live naudoti negalima (Pernament Ban).

3.K:Ar nuJtag'inus/Rgh'inus boxa galima zaisti piratinius zaidimus irasytus i diska.

A: Taip galima bet vistiek reikes Flashint boxo DvD Roma.

4.K: Kas kiek laiko reikes naujint Kernelli.

A: Sito atsakyt neimanoma nes kernellio atnaujimai yra isleidziami nenusakomu laiku ir neaisku kada tai bus .

5.K: Kaip atsinaujinti Kernelli.

A: Situom Gidu parsisiuntus naujausius Toolus : http://www.playmanija.lt/forumas/t36279/xbox-360-kernelio-updatinimas-guide/

6.K: Man neveikia kai kurie zaidimai kaip tureciau reaguoti.

A: Visu pirma atsinaujinti DashLauncha kas nera sunku ir uztrunka MAX 10 minuciu. Jai Zaidimas ir toliau neveikia reiketu atnaujinti kernelli. Tuomet problemu neturetu likti

7.K: Atsnaujinau Kernelli bet man neveikia Avatarai ir Kinectas.

A: Jums reikia ant virsaus irasyti Officialu Updatea (savo kerrnellio versijos)

8.K: Man nuJtagino/Rghino concole bet neirase FSD.

A: Labai nesunku isirasyt ir paciam tiesiog jum tereikia parsisiusti nauajausia FSD versija isismesti i fleshiuka , Flesha kisti i boxa ir FSD paleisti per xexmenu dar galite per DashLauncha nurodyti kelia iki FSD .xex failiuko ir jum ijungus concole FSD bus kaip pagrindinis dashas...

9.K: Po Kernellio Naujinimo mano Boxo atmintyje neliko mano save'u ir mano profiliu.

A: Taip nutiko del to kad jus visus saveus laikete Xboxo memory i kuri yra rasomi NAND failai ko pasekoje issitryne visi jusu failai. Ju sugrazinti neimanoma.

10. K: Po kernellio naujinimo mano xboxa's gauna RROD .

A: Taip nutiko del to kad pasirinkote netoki motinines tipa (Trinity,Jasper,Xeon ir t.t) arba suvedete netoki CPU KEY (32 skaciu kombinacija), arba netoki SMC Hack tipa (Normal SMC Hack, Aud-Clamp ir t.t)

11. K: Kaip persikelti zaidimus i xbox'o harda ?

A: Rekomenduoju naudojant FTP klijenta kas yra greicausiaj ir patogiausiai Naudokite Playmanijos gida http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=13

12. K:Isirasiau FSD bet ten nerodo nei vieno Game'o...

A:Taip yra del to kad per FSD nenurodei kelio iki tavo zaidimo laikmenos (Hardo,Flasho),kad nurodyti kelia iki tavo laikmenos tereikia per FSD nueti i Setup - Settings - Content Settings - Manage Game Paths, Spausti Y pasirinkti direktorija kur yra jusu zaidimai ir tuomet X.

 

 

Pamatysiu kad atsiranda daugiau klausimu tema pratesiu . Nebijokit po tema papilditi ...

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip gauti cpu key ir kokį naudoti smc hack tipą?

Kernelį būtina pačiam naujinti? Kas kiek laiko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip gauti cpu key ir kokį naudoti smc hack tipą?

Kernelį būtina pačiam naujinti? Kas kiek laiko?

 

Mano kernelio naujinimo gide viskas pamineta http://www.playmanija.lt/forumas/t36279/xbox-360-kernelio-updatinimas-guide/ Taip kerneli naujinti reikia paciam . Laiko limitavimo nera patarciau kai tik atsiranda naujas kernelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tarkim pas mane rgh 2. Ir tuo pačiu gidu reikia naudotis kur kernelį naujinai?

 

Turi pasirinkti tau tinkancius punktus that's it ... Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi pasirinkti tau tinkancius punktus that's it ...

 

nieko beveik nesupratau, kur tas xell xboxe ar per kompą darant?

Iš kokio tinklapio reikia siųstis naujausią FSD?

 

Nepyk, apie rgh pats matai kaip suprantu. :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nuskaitomas mano nand gaunu kruva error reading block status 250 ar cia vertetu rupintis, jasper 512 fat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nuskaitomas mano nand gaunu kruva error reading block status 250 ar cia vertetu rupintis, jasper 512 fat

 

Per abu nandus taip buna? Su kuo nuskaitai nanda? LPT? nand-x? ar kitu nand readeriu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per abu nandus taip buna? Su kuo nuskaitai nanda? LPT? nand-x? ar kitu nand readeriu?

 

norejau atsinaujinti i 15574 dash i usb rakta isimeciau flash 360 kad nuskaityti nand ir po keliu procentu pasipyle error ir taip iki pat 100%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DLC keliami i vidinio hdd Content > 000000000000000 kategorija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pagreitinti ijungimo laika? kokio ilgumo laidus nauduoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebuklindo recepto nera. Laidas gali buti 10 cm, gali buti ir 54 cm arba betkokio ilgio tame tarpe. Priklauso ne tik ilgis, bet ir padetis, tvirtinimas... net korpusas su varztais daro itaka. Nekalbu jau apie CR3 lite optimizavimo jungiklius...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu RGH konsolę...nelabai suprantu, ar Xexmenu ir FSD atlieka tas pačias funkcijas? ta prasme pas mane instaliuoti abu, bet jei aš naudoju tik FSD, tai gal man Xexmenu nereikia? dėkui už paaiškinimą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu RGH konsolę...nelabai suprantu, ar Xexmenu ir FSD atlieka tas pačias funkcijas? ta prasme pas mane instaliuoti abu, bet jei aš naudoju tik FSD, tai gal man Xexmenu nereikia? dėkui už paaiškinimą...

 

Xexmenu būna įrašytas į Xbox'o NAND'ą ir negali but ištrintas. Labai svarbu turėti šita programa jei norėtum veliau atnaujint ar perrašyt FSD ar DashLaunch.

 

Kartais būna jog atnaujinus FSD pradeda nebeveikt, ir turi su Xexmenu ištrint papke ir iš naujo instaliuot.

 

kaip pagreitinti ijungimo laika? kokio ilgumo laidus nauduoti?

 

Šiaip bandyk visaip ir žiūrėk. Dažniausiai tai kuo trumpesni tuo geriau, bet tai priklauso nuo kiekvienos konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.