Robertas1994

.Hack//G.U. Rebirth

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Gal kas bandet zaist?as va sestadienio ryta pradesiu dar nepradetais zaist zaidimais .Hack//G.U. Rebirth ir Madden NFL 2008.Nu ka cia ir bepridursi,kai labiau pazaisiu si zaidima papasokosiu ispudi.pridedu angliska aprasyma ir nuotraukas.

Nuotrauka

Kampuota grafika biski.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Years after the events of the first .hack installment, the popular but dangerous online game "The World" has been resurrected. As Haseo the Terror of Death, players are thrown into his quest for revenge in his search for the mysterious PK (Player Killer) Tri-Edge. This time, players will interact in the real and virtual worlds with fellow "The World" players through various chats, mails, and fully voiced video news clips. Together with Haseo's virtual partners, login to challenge and solve the mysteries of this new environment, "The World: R2".

 

The second series in the .hack franchise, GU features both new and familiar characters, and each chapter of the series is designed to be more distinct from each other than the first .hack quadrilogy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, buvo toks anime .hack//Roots kuris pasakojo apie Terror of Death Haseo, o čia toliau jo gyvenimas eina tik pereina iš anime į tris geimus.

 

Šiaip man tai lb patiko .hack// dalys.. tokios geros, ta prasme ..siužetas, charakteriai tiktais kiekvienoj daly IŠVIS nėra naujovių, tiesiog pratęstas siužetas ir viskas. Na ..kažkas naujo truputį yra..

 

Šiaip tai geras game. Geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, buvo toks anime .hack//Roots kuris pasakojo apie Terror of Death Haseo, o čia toliau jo gyvenimas eina tik pereina iš anime į tris geimus.

 

Šiaip man tai lb patiko .hack// dalys.. tokios geros, ta prasme ..siužetas, charakteriai tiktais kiekvienoj daly IŠVIS nėra naujovių, tiesiog pratęstas siužetas ir viskas. Na ..kažkas naujo truputį yra..

 

Šiaip tai geras game. Geras.

tikrai ziauriai geras game,geras dalykas kas nera ziureja sito anime,tai paziuret pries zaidziant nes kitaip bus sunku ikirst

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va isbandziau.Bet kai rasiau buvo parasyta kad zaidimas vol.1 bet ijungiau ziu,vol.2 reminisce. ;) nu kai perskciaciau kad beveik taspats tik storyline'as pratestas tai palosiau ilgiau.Na pats zaidimas pasirode visai nieko,gan grazi grafika,biski uzskniso kad labai ilgai kalba veikejai kazkur vidury to kalbejimo praskipinu nes uzsknisa ;) man patiko kad galima ginklus tobulint su visokiais dalykais ;) seip lygiu ivairove didele,questai visai nieko,tik kad ar tai as toks durnas ar tikrai galima tik vienoj vietoj(mieste ten salia "Dome")?nes kazkaip ilgai kapojies nori uzsiseivint o neina kitaip iskyrus atgalini teleportinimasi i miesta.Apibendrinant zaidimas gan geras,kol kas neuzkniso,va ir turesiu ka zaist artimiausia menesi ;) patinka man JRPG.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va isbandziau.Bet kai rasiau buvo parasyta kad zaidimas vol.1 bet ijungiau ziu,vol.2 reminisce. :D nu kai perskciaciau kad beveik taspats tik storyline'as pratestas tai palosiau ilgiau.Na pats zaidimas pasirode visai nieko,gan grazi grafika,biski uzskniso kad labai ilgai kalba veikejai kazkur vidury to kalbejimo praskipinu nes uzsknisa :D man patiko kad galima ginklus tobulint su visokiais dalykais :D seip lygiu ivairove didele,questai visai nieko,tik kad ar tai as toks durnas ar tikrai galima tik vienoj vietoj(mieste ten salia "Dome")?nes kazkaip ilgai kapojies nori uzsiseivint o neina kitaip iskyrus atgalini teleportinimasi i miesta.Apibendrinant zaidimas gan geras,kol kas neuzkniso,va ir turesiu ka zaist artimiausia menesi :D patinka man JRPG.

bet patarciau pirma suzaist vol1,po to 2 ir dar 3 yra paskutinis,o siaip zaidimas labai geras,idomus,grafika gera,efektai super,viskas labai gerai padaryta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš žaisdami pirmą vol: Rebirth pasižiūrėkit anime .hack//Roots.

Čia tipo anime kas byvko prieš pirmą volume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar per mažai bapkių turiu, kad kažkokius alchemize daryčiau, nes aš nuo pirmos pradėjau lošt.. o tu kaip jau ir nuo antros lyg ir.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau iskarto kad pakeliau sena tema, bet kaip .HAck//G.U. fanatas - negalejau praleisti šios progos.

Žaidimas yra pratesimas anime .HACK//Roots, kuris pasakoja apie Haseo žaidimo pradžia Online žaidime the World.

BET vienas dalykas - NEPATARIU ZIURETI .HACK//ROOTS kol nepejote pilnai G.U. žaidimą Bus sugadintas žaidimo siužetas.

Soundtrack žaidimo ispudingas. Žaidimas gana lengvas bet idomus.

Vol.1 - Rebirth

Vol.2 - Reminisce

Vol.3 - Redemption

Visuokios formos, alchemise, bike missions.

Vienintelis trukumas - Gana vienodi DUNGEONS ir FIELDS.

 

Man tas žaidimas žiauriai patiko. Aš jau perejau visus sidequests, pilnas Book of Thousands, forest of pain ir sekretiniai žaidejai irgi visi yra)

Visi LVL5 Rarity ginklai, armor ir acc sualchemizuoti iki MAX levelio.

As jau nemirtingas. :rolleyes:

 

Alchemise dirba labai paprastai - surenki keleta ginklu (vienodu) ir sujungi juos. Taip galima daryti iki 5 levelio sujungimo. Paskui galima sita penkto levelio ginkla panaudoti kaip +1 aukstesnio levelio ginklui.

Nepamirskite kad lvl.5 Rarity ginklai netinka Alchemise.

Lvl.5 ginklai gali buti uzpliusinti tik su Cheat Alchemy - vol.3 bus toks dalykas (panaudojant 3 tokius Cheat Code itemus)

 

Jeigu bus klausimu - klauskite - atsakysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai .hack//G.U Trilogy filmą pažiūrėjau, tai kažkaip vėl .hack// užsinoėjau lošt. Aš irgi visus bonus įvykdžiau kokius tik begalima. Nerealus. Tiesiog nerealus game. Tik su savitu skoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai .hack//G.U Trilogy filmą pažiūrėjau, tai kažkaip vėl .hack// užsinoėjau lošt. Aš irgi visus bonus įvykdžiau kokius tik begalima. Nerealus. Tiesiog nerealus game. Tik su savitu skoniu.

butent tas savitas zaidimo skonis ji ir isskiria is kitu,siaip viskas labai gerai,grafika,garsas,siuzetas,nuotaikos,pokalbiai,na niekas nera nuobodu visiskai,ziauriai geras zaidimas,vienas is tu jrpg hitu

o filmas tai toks geras,kad akis pakabines ziurejau,gaila kad filmo pratesimas jau piestas :lol:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik nepatiko, kad filme nedaug screentime davė Alkaid.. o Endrance, Sakubo ir kitų net nerodė..

Galėtų sukurti vol.4 .hack game.. arba ant ps3 gal jau kuriamas? Numesti tokią seriją būtų tikra beprotystė..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik nepatiko, kad filme nedaug screentime davė Alkaid.. o Endrance, Sakubo ir kitų net nerodė..

Galėtų sukurti vol.4 .hack game.. arba ant ps3 gal jau kuriamas? Numesti tokią seriją būtų tikra beprotystė..

 

Šiaip vol.3 Redemption buvo paskutine finaline dalis .hack//G.U.

Haseo istorija ir World rev.2, prasidejusia nuo Ovan - baigta.

 

Jeigu ir padarys zaidima, tai tik pagrindine mintis bus tokia pati, BET skirtumas bus kaip .hack// ir .hack//G.U.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia savaime aiškų dalyką pasakei, kad jei kita dalis bus tai bus kiti charai ir t.t

Čia apie vol.4 tik mano svajos ir nereikia taip rimtai žiūrėti, žinau, kad vol.4 nebus, bet tik sakau, kad norėčiau, nes asmeniškai Haseo vienas iš geriausių charų kokius esu matęs, su tokiom emocijos ir šiek tiek evil savyje (;

 

P.S ups, kai sakiau, kad tipo "galėtų ir vol.4 sukurt ..arba gal ant ps3 kuriamas?" turėjau omenyje belekokį .hack geimą kuriamą ant ps3 (:

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia savaime aiškų dalyką pasakei, kad jei kita dalis bus tai bus kiti charai ir t.t

Čia apie vol.4 tik mano svajos ir nereikia taip rimtai žiūrėti, žinau, kad vol.4 nebus, bet tik sakau, kad norėčiau, nes asmeniškai Haseo vienas iš geriausių charų kokius esu matęs, su tokiom emocijos ir šiek tiek evil savyje (;

 

P.S ups, kai sakiau, kad tipo "galėtų ir vol.4 sukurt ..arba gal ant ps3 kuriamas?" turėjau omenyje belekokį .hack geimą kuriamą ant ps3 (:

Nu oficialiame Bandai-Namco saite ir .Hack serijos saite nera jokios informacijos apie tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.