narkata

PayPal on Playstation

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien gavau laišką iš Playstation

Turbūt puiki naujiena man ir gal jums kurie gyvena Lietuvoj ir neturėjo galimybės atsiskaityti per PSN store

 

Purchasing content just got easier on PlayStation Store.

 

Dear Sony Entertainment Network account holder,

 

From 16th October 2012 you can now top-up your Sony Entertainment Network wallet via PayPal.

 

Your wallet can be used to purchase a variety of content on Sony Entertainment Network, including Games, Movies and Music.

 

You will need to sign in to your account via the Web to do this.

 

To top-up your wallet simply:

 

1. Visit www.SonyEntertainmentNetwork.com and sign in to your account.

2. Choose [Add Funds]

3. Choose PayPal – a new secure window will pop up.

4. Transfer from £5 to up to £120

Please note this functionality is only available by Signing-In to your account on http://www.SonyEntertainmentNetwork.com.

 

Click here to find out more

 

http://en.support.sonyentertainmentnetwork.com/app/answers/detail/a_id/2949/

 

The new ways to top-up your wallet now exist permanently in addition to still being able to top-up your wallet via credit/debit card and official pre-paid cards.

 

Discover more about new ways to top-up your wallet on:

eu.PlayStation.com

 

Kind regards,

The Sony Entertainment Network Team

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

How do I top-up my wallet with PayPal™?

 

If your Sony Entertainment Network account is registered in one of the countries listed below, then you can top-up your wallet with PayPal™ using our Account Management site:

 

Austria

Luxembourg

Belgium

Netherlands

Finland

Portugal

France

Slovenia

Greece

Spain

Ireland

United Kingdom

Italy

 

Please note that your PayPal™ account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account. For example, if your Sony Entertainment Network account was set up in France, you will only be able to use PayPal™ if your PayPal™ account billing address is also in France.

 

Pokolkas tik šios šalis gali atsiskaityti PSN bet manau lietuviai gali per paypal atsiskaityti jei irgi adresą pameluos,nes vistiek registravotės dauguma kad esate UK gyventojas PSN, tik aišku nežinia ar paypal bus galima apgauti su adresu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau problemos nusipirkti psn wallet carda ir suvesti koduka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasipildziau ir as su lietuviska swedbank debetine kortele, uz 5svarus paskaiciavo 22.50lt, kursas aisku nekoks - 4.50, bet jeigu ten nori dlc pasiimt tai del keliu centu nera labai ir gaila, pasakysiu kaip dariau as viska (man is pradziu neatnaujino wallet 3 savaites, pastoviai internetiniam banke rase kad uzrezervuota pinigai o per paypal kad apmokejimas atsauktas nes nesutampa/neteisingas adresas) nuejas per PS3 i PSN i profilio nustatymus visur suvedziau kur ADRESS LINE 1 - 2 - 3 adresa koks nurodytas BANKE (ne UK adresa ten tikra ar isgalvota ir t.t.) kur skiltis COUNTRY irasiau LITHUANIA ir po 15 min pinigai atsirado mano psn wallet saskaitoj.

 

Kam nesigaus parasykit, pabandysiu detaliau paaiskint nors manau kad cia ir taip viskas aisku.

 

P.S. varda pavarde irgi vedziau teisinga, zodziu veskit viska taip kaip yra uzregistruota banke ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur skiltis COUNTRY irasiau LITHUANIA

 

Kaip pakeitei valstybę, jei ten jau yra parinkta pavyzdžiui UK ir neleidžia keisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pakeitei valstybę, jei ten jau yra parinkta pavyzdžiui UK ir neleidžia keisti?

 

nekeiciau nes negalima, ten rodo tavo acc regiona, virs UK skilties rasiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau ir aš per PayPal, bet kadangi ant lietuvos viskas pildyta, tai pinigai labai greitai gryžo į sąskaitą. Teks pirktis kortelę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai viskas pasipilde su swedbank kortele :) jau 3 kartus pildziau ...

 

Keista, tik Tau vienam eina. Aš visaip išbandžiau, kaip tik buvo rašoma ir nieko. Kažką stebuklingo darai, matyt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, tik Tau vienam eina. Aš visaip išbandžiau, kaip tik buvo rašoma ir nieko. Kažką stebuklingo darai, matyt. :D

 

nieko ten stebuklingo as nerasiau :) prisegu foto kaip viska as uzsipildes P.S. Mastercard virtuali kreditine

 

Nuotrauka

 

Uploaded with ImageShack.us

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską taip pat padariau, adresus sutikrinau banke, paypal, bet vis tiek atmetė pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.