narkata

PayPal on Playstation

Rekomenduojami pranešimai

idomiausia vieta buvo cia kai paskelbe pernai ar kada cia kad kai buvo paleakinti duomenys PSN nu. as buvau suvedes savo korta tada ir naudojau PSN.. :melvin:

bet siaip aisku korta geriausia. antroj vietoj vietiek paypal. nereik patiem padeties sukomplikuot. persimeti fiksuota suma jei leidzia fiksuota ir viskas. per daug problemu prikasa zmones.

 

Ne į temą

Kai tada buvo pavokti duomenis is psn as sekancia diena nuejau i banka ir man pakeite korta

Ir kai atsigavo psn vel suvedziau kortos duomenis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau zinok net ... na jeigu ka artimiausiu metu planuosiu imt is store, tai pabandysiu vel pasipylditi per paypal ir pranesiu, ar pasipilde, ar ne

 

ka tik isbandziau ta buda kur sake intenso33. veikia. nereik jokio paypal ne nieko. as su swedbanko mastercard debit kortele pasipildziau psn.(turi but registruota toj banko saugumo sistemoj. jus patys prisijunge i savo bank acc ja ir uzreginat 1 mygt paspaudimu)j. Redagavo gonddzo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti kiek laiko lauket kol atsius ta saskaita su keturiu skaitmenu kodu ? Jau dvi dienas jokiu ziniu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti kiek laiko lauket kol atsius ta saskaita su keturiu skaitmenu kodu ? Jau dvi dienas jokiu ziniu...

Manau ne į ta tema pataikei, nes tu nori grynai užregistruoti kortele paypal sistemoje , jei taip tai eini į šita tema 

http://www.playmanija.lt/forumas/t3610/atsidarome-paypal-s%C4%85skait%C4%85/

Nes šita tema skirta atsiskaityti su paypal playstation store

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

intenso33 gal ir veiktu ,bet  ka daryt kai usa accountas ir reikia state pasirinkt ;) ir neina ranka irasyt  lithuania ;) o jei pasirenki bet  ka pasto kodas nesutampa lietuviskas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

intenso33 gal ir veiktu ,bet ka daryt kai usa accountas ir reikia state pasirinkt ;) ir neina ranka irasyt lithuania ;) o jei pasirenki bet ka pasto kodas nesutampa lietuviskas ;)

Tai susirask bent koki pasto koda tos valstijos.Tinka viesbuciai, restoranai ir t.t.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesigauna per Paypal addinti lėšų į savo PSN account'ą. Pridėjau į jį pinigų, bandau pervedinėt, ir prisijungus prie Paypal ir paspaudu "Pay Now" aš atsirandu Sony ,tinklapyje, bet su tokiu pranešimu -

7d7dc19a51.png

 

O į emailą ateina pranešimas, kad:

8ebe0119ec.png

 

Ir kas dabar?

 

Prie PSN accounto prirašyta brolio kreditinė ir jo adresas. O į paypal vedžiau pinigus iš savo sąskaitos. Gal tai ir bėda? Ir kol nepaklausėt, pinigai paypale paversti į "svarainius" :)

 

 

EDIT:  radau bėdą:

 

"Please note that your PayPal™ account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account. For example, if your Sony Entertainment Network account was set up in France, you will only be able to use PayPal™ if your PayPal™ account billing address is also in France."

 

- Mano PSN - Uk, Paypal - Lietuva. Ir kaip suprantu, nesusikūrus naujo Paypal nieko man čia nesigaus? Iš Paypal pinigų nebeatgausiu, ką daryt? Ten palikt gulėt 20 svarų gaila. Gal yra kita kokia vieta, kur be tokių nesąmonių galėčiau pirkti PS+ ar pan.?

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau pirk PSN papildymo kodus iš amazon, game.co.uk, cdkeys.com ar panašių puslapių. Per game ir cdkeys galima apmokėt paypal'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 ok, sugalvojom, kad galiu pervesti pinigus į brolio Uk Paypal, taip ir padariau, pervedimą apmokestino etc, bet jau 2d pinigų jis negauna, o man rašo: 8a67887676.png

 

Nežinau ar tai kažką reikš, bet tas email'as nebeegzistuoja (jį išsitrynė). Neturi koks email confirmation jam ateit?

 

Tiesiog atšaukiau payment'ą.

 

O kiek laiko šiaip trunka toks "veikiantis" pervedimas iš vienos šalies PP į kitos?

 

Ačiū apie CDkeys, man iš ten visvien išeitų nusipirkt 20 svarų top'up. Einu taip ir padarysiu :)

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per amazon man su Lt kortele pakeitus adresa i us nepavyko isigyti ps+ papildymo... Pries kokius puse metu dar pavyko. Dabar nebe (kortele ne virtuali). Per cskeys pakankamai brangiai papildomai reikia moketi (aktyvavimo ar koks ten mokestis). Kokios alternatyvos papildyti us acc tiek $, kiek ir sumoki? Paypal taip pat reikia, jog butu Us mokejimo kortele, ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Apolo prieš porą savaičių pirkau amazon.com ir viskas gerai, nereikia nei jokių pay pal, nei kokių papildomų mokesčių... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kaip jus ant PS4 pridedate savo credit card arba paypal, nejaugi taip nieko ir neiseis, psn adresas ant UK, kortele LT. Nervina siek tiek kad negaliu iskart atsiskaityti, neskaitant prepaid korteliu. Gal kas turi iseiti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai taip sunku pasimt koda su norima suma is kitur mokant paypal ir tada suvest tai i psn ? . man tai uztruktu kokia 10 min  su tel pasidaryt maximum.


plius saugiau kai jokiu duomenu nera prideta paciam psn acc. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Skrill ir Neteller kreditines, galima užsisakyti iš Lietuvos, viskas puikiai veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.