Frisby

Labai pigus DVD+ R DL diskai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi siandien aptikau dar man nematytus double layer diskus, taigi nustebau, nes jie pasirode pigus.

Galbut kasnors isbande? koks Media ID?

DISKAI

Redagavo Frisby

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai naudosi xbox 360 zaidimu irasymui, tai net negalvok apie toki SUDA .... Perki normalius Verbatim diskus ir irasineji su iHAS'u! Viskas ko reikia! Neissigalvokit taupyt ant disku jai norit puikios kokybes!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie patys čia kaip ir omega , media id RICOHJPN-D01-067

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi siandien aptikau dar man nematytus double layer diskus, taigi nustebau, nes jie pasirode pigus.

Galbut kasnors isbande? koks Media ID?

DISKAI

 

 

Jei jau norit pigiu DVD -DL tai apsilankykit savo miestuose esancioje ARKprekyba kmpiuteriu parduotuveja. ten visada perku Verbatium DVD-DL po 3.59lt aisku jie be dezuciu buna ,bet perkant daugiau visada parupins kur isideti:) jau manau tikrai niekur pigiau nerasit..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesuprast zmoniu.... Neperki originaliu zaidima uz 200-300 LT ir dar taupai and Disku !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taupos linijos ir 9.5 stipriausio alaus kategorijos veikejai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesuprast zmoniu.... Neperki originaliu zaidima uz 200-300 LT ir dar taupai and Disku !

 

Čia aišku oftopic, bet ar ne per daug 200-300Lt už vieną žaidimą? ;) Nebent kalba eina apie collectors edition ar pan. ;P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia aišku oftopic, bet ar ne per daug 200-300Lt už vieną žaidimą? ;) Nebent kalba eina apie collectors edition ar pan. ;P

 

Ne į temą

Lietuvoj elektronikos parduotuvese cia normali kaina kaip uz nauja, neseniai isleista zaidima Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As perku Livestar ,,Iki'' parduotuvese,kaina ~4.5lt,bet mano manymu kokybe tikrai neprasta,kiek irases viskas labai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As perku Livestar ,,Iki'' parduotuvese,kaina ~4.5lt,bet mano manymu kokybe tikrai neprasta,kiek irases viskas labai gerai.

 

Koks Media ID ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes perkam Verbatim'us po 3,5lt iš parduotuvės po vieną vienetą

 

Kur perkat? As tai is kilobaito perku po cakebox'a 10 vnt., gaunasi po 3,89lt, aisku dar kai prisideda tas piratavimo mokestis, jau 4Lt buna, manau labai gera kaina kaip uz verbatim'a, tik minusas, kad reikia dezutes atskirai pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.