exctis

LiteOn iHAS burnerio ir kokybiškų diskų svarba įrašinėjant parsisiųstus žaidimus!

Rekomenduojami pranešimai

o gal imanoma kaip nors iki 100lt?man tikrai per brangu

 

Iki tokios sumos neįmanoma, nebent rasi naudotą ir nusipirksi atskirai tuos laidus USB to SATA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip neimanoma :D cia uz ta komplekta su usb 200lt apiplesimas.

 

pats galiu nueit nusipirkt pati i-has dvd-roma uz 50-60lt ir sata-usb komplekta uz 35lt ir pats nusiflesint, tiesa sakant taip ir padariau, viska turejau dar tada kai pacioj playmanijoj pirkt nebuvo ir kainavo man viskas maziau negu 100lt

Redagavo cryptkeeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip neimanoma :D cia uz ta komplekta su usb 200lt apiplesimas.

 

pats galiu nueit nusipirkt pati i-has dvd-roma uz 50-60lt ir sata-usb komplekta uz 35lt ir pats nusiflesint, tiesa sakant taip ir padariau, viska turejau dar tada kai pacioj playmanijoj pirkt nebuvo ir kainavo man viskas maziau negu 100lt

 

Tai vat mazai supranti, o daug sneki. Po to kai atsirado playmanijoje iHAS B revizija buvo nutraukta gaminti, niekur kitur apart playmanijos ir dar poros shopu nebebuvo. Uzsienyje tokie iHAS be ishoriniu priedu kainavo ~50-60 euru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuoroda neveikia, atsargose jie neturi. Modelis nebegaminamas, jo pas retailerius nebera.

 

pataisiau, o del atsargu ketvirtadieni susisieksiu ir suzinosiu.

 

pagooglinau tai sitas irgi veikia

 

o del viso to ka katik suzinojau tai jai tures ju, reiks kokiu 10 nusipirkt :D

Redagavo cryptkeeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam? Juk dabar beveik su visais galima xgd3 geimus irasineti, nebereikia B revizijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

totaliai supainiojai mane, tai koks tada pointas juos pardavineti po 200lt ? nieks gi nepirks

Redagavo cryptkeeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nezinau :) Gal likutis likes, o gal tik kaina, gal atsargu nebeturi. Tik pries kelias dienas atsirado galimybe irasineti su daugeliu dvdwriteriu, tai sunku dar kazka spresti. Is kitos puses koks skirtumas, jei pardavineja tai pardavineja, matyt turim tam priezasciu, ne musu reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tik pries kelias dienas atsirado galimybe irasineti su daugeliu dvdwriteriu

gal galima linka kur tokia info guli? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tai planuoju pirkti xbox'a ir paskaiciau reikia nepagaileti pinigu ir ant DVD ROM tai va radau kelis bet kuri is ju pirkti http://www.skytech.lt/ihas12218-vidinis-drw-liteon-ihas12218-sata-bulk-juodas-p-63201.html ar http://www.skytech.lt/ihas12004-vidinis-drw-liteon-ihas12004-sata-bulk-juodas-p-136902.html. Ir dar 1 bėda kamuoja cia raso reikia 2000, xp arba vista windows, o pas mane 7 tai ar cia nebus i bale ismesti pinigai?

P.S. turiu daugiau klausimu dėl xbox'o. Tai kas tikrai gerai nusimano pridekit i skype: zygiux101. Is anksto Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.