Shliuzas

Dark Souls II

Rekomenduojami pranešimai

pirmi ispudziai ismeginus zaidima. pradzios pristatymo filmukas - Epic !!!! tikrai superiskai pristate viska ir sudomino.

pradzia zaidimo ne tokia grazi is tikro kokios kazkaip tikejaus . gal del to kad megino parodyt daug atviro dangaus ir tipo toli kazkur i prieki , del ko rezultatas kazkoks gan prastas grafiskai paemus bent jau.

pats gameplay atrodo toks pat kaip ir pirmos dalies nekazkas pakite. pasirinkau but kardo meistru. done. 

juk du kardai yra epic ar ne. juk pirmos sutiktos kiaules kazkokios turetu persikirst pusiau su dviem kardais arne...

deja ne visai  :yao:

du kartaus zuvau ant kiauliu tu ar kazko ten. taigi kardai pasirodo niekam tike kazkokie.  :fuuu:

kas bus kai toliau nueisi kazi ...  :god:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pralosiau kazkur 3h,gan nemazai tyrinedamas visus uzkampius,tai zaidimas pasirode siek tiek lengvesnis,nei praeitos dalys, del keliu pasikeitimu,kaip pvz is pat pradziu leidziama teleportuotis i bonfire, kuriame esi jau apsilankes ir dar gan nemazai gauni life gem'u kurie papildo gyvybes,nebelabai ir estus flask reikalingas,kuris taip pat yra...

grafiskai taip pat suprastejes,bent jau aplinku atzvilgiu,nelabai suprantu kodel negali bent iki skyrim'o lygio but,kuris pilnai open world'as buvo...

ir seip lauksiu kol prades veikti serveriai,nes offline tiesiog nuobodus atrodo,turbut koks trecdalis galimybiu neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai tik teigiami įspūdžiai, ~12 valandų pražaista, nugalėti ~6-7 bosai, truputį sufailinau iš pradžių, nes krč nepašnekėjau su ta čiole Majuroj kuri ir Estus duoda ir levelį kelia, tai krč nugalėjęs pirmą bosą ir antro niekaip neįveikęs (GUNDAM'as :D) grįžau į pradžią ir tik tada pašnekėjau su ja ir visą tą zoną apėjau, realiai tas difficulty curve labai šokinėja, pavyzdžiui pati pradžia atrodė lengva, poto staigiai pasunkėjo ir mirinėjau labai daug,nors pirmas bosas tikrai lengvas pasirodė, galiausiai vėl pasidarė nesunku, o nuėjus į tuos Eile Towers ar kaip ten vadinosi zona vėl pasunkėjo sakyčiau, bet bosai ganėtinai lengvi buvo, ir galiausiai priėjus sekančią zoną nemiriau gal valandą, tokia paprasta zona, kad wow, bet jo patinka ir lygių dizainas ir bosai, dažniausiai jei klaidų nedarai nesunkiai nugali, bet menka klaidelė suknisa visą reikalą. Ką galiu pasakyt tai soul levelis ganėtinai nesunkiai kyla, kažkaip net per lengvai, ginklų geresnių trūkumas ir nelabai randu, kur galima būtų iškeist bosų sielas į kažką mandresnio, kaip praeitose dalyse, bet toliau žiūrėsim, žaidžiu kaip ir pirmame DkS už čiuvą su kardu bei greatshieldu, problemų perdaug neturiu, nors jau nuo DkS1 norėjosi išbandyt kokį mage buildą bet vis atrodo kad bus per sunku ir poto ragequitinsiu daugiau nei reik tai ateičiai tą galimybę pasilieku. :D

Ką jūs ten šnekat dėl grafikos tai lygių dizainas pagal mane vis geryn eina ir niekad nekreipiau dėmesio į Souls žaidimų grafiką, svarbiausiai buvo lygių dizainas painus ir kabinantis su nemažai backtrackingo, ko ir čia yra su kaupu, tik gal pirmose zonose nelabai, labiau streamlined zonos, o poto prasideda gėris. Beje veikia tikrai geriau ant xbox'o nei praeita dalis, mažiau fps dropų ir pan, kam reik geros grafikos jei tokiam žaidimui tereik įdomaus pasaulio, gero lygių dizaino, įdomių priešų/bosų ir GERO GAMEPLAY, kuo taip ir žavi visi Souls žaidimai.

 

Iš to kad per pastarąjį pusmetį labiausiai kabinantis žaidimas, sprendžiu kad jau beveik nuspręstas mano GOTY 2014, perėjęs lauksiu naujo šedevro iš FromSoftware. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik anonsave dark souls 2, kurejai sake,jog tai paskutinis serijos zaidimas.

nesikabineju prie paciu lygiu dizaino,bet grafika visumoje labai prasta,nesakau,jog tai daro zaidima nezaidziama,tiesiog siaip minusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai suprantama kodel grafika suprastejo kur pirmoj dali kiel pamenu pagrinde pozemiuose begiojau todel ten plytu teksturas nera sunku grazias sudet. O va cia zole ir dangus ir horizontas su jura ir viskas suprasteja atvirose erdvese kai nueini i kolidorius vel normaliai atrodo. Tik spalvu palete gana keista galetu but bendrai paemus tamsesnes visos apinkos. Jo tos pirmos kiaules tai pasirode juokingos ir kad nuo to mirt . Lol. Uzkietejusiam pirmos daliea hardcoriam gal cia ir viskas aisku o vat man nelabai pvz aisku cia. Toks grindinimas ir kai del vienos valdymo klaidos mirsti ar del to kad neparolinai tai na labiau arkadu ar kokiu platformeriu bruozas.

Jei jau tu mirsti greit tai kodel pvz kiaules negali zarnas paleist kad ir nuo keliu kirciu kardu. Man labiau patiktu;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai suprantama kodel grafika suprastejo kur pirmoj dali kiel pamenu pagrinde pozemiuose begiojau todel ten plytu teksturas nera sunku grazias sudet. O va cia zole ir dangus ir horizontas su jura ir viskas suprasteja atvirose erdvese kai nueini i kolidorius vel normaliai atrodo. Tik spalvu palete gana keista galetu but bendrai paemus tamsesnes visos apinkos. Jo tos pirmos kiaules tai pasirode juokingos ir kad nuo to mirt . Lol. Uzkietejusiam pirmos daliea hardcoriam gal cia ir viskas aisku o vat man nelabai pvz aisku cia. Toks grindinimas ir kai del vienos valdymo klaidos mirsti ar del to kad neparolinai tai na labiau arkadu ar kokiu platformeriu bruozas.

Jei jau tu mirsti greit tai kodel pvz kiaules negali zarnas paleist kad ir nuo keliu kirciu kardu. Man labiau patiktu;)

 

aBKX4OP_700b.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika kad suprastejo tai fignia. Bet dingo ta atmosfera mistine. Va kur beda. Lygiu dizainas man asmeniskai prastokas, lyginant su Dark Souls arba Deamon Souls. bet kas labiausiai knisa prota. Tai monstrai turi respown counta. 15kart ta pati monstra nudedi ir jis dingsta visam laikui. Nebera geru farminimo vietu, ir daigtu maziau. Su magu einant tai safsem. per 8h tik 2 burtai ..........

Pakolkas 6 is 10, nors praeitoms dalims 10/10 duociau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas dar nedaejo rankos iki jo, bet sia sav bus galimybe ismegint ir man. bet vertint neskubeciau taip jau.. nes jei paimt pirma dali tai ji reikejo pereit maziausiai kelis kartus, kad susidarytum didesni ispudi ir pastebetum daugmaz zaidimo trukumus ir pliusus

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Dark/Deamon souls fanai.

 

Pražaidžiau šitą "šedevrą" apie 30h, nugalėjau ~15 bosų, tai parašysiu savo įspudžius.

Iškarto pasakau, esu Deamon/Dark souls fanas. Pralošes kiekvieno minimum po 150-200h. Perejas Deamon Souls and Pure Dark Tendency, taigi nuomonė ne iš noob'o varpinės.

 

Iškarto vardinu minusus, nes realiai tik juos ir terandu, lyginant su Senaisiai Šedevrais.

1) Levelinimosi sistema. Kas dare DS1 award sistema afigiena. Ogi tai, kad levelei keldavosi gana sunkiai, ypač esant > 50lvl. Kai reikėdavo prišienauti po 40-80k sieu kad gautumei leveli. Leveliu kėlimasis buvo palyginus sudėtingas, bet rewordas jausdavosi. Dabar lvl dalinami į kaire ir į dešinę. Esu 105lvl, o atrodau geriausiu atveju kaip 30lvl pagal DS1. Dažnas lvl davimas, užmuša reword jausma.

 

2) Statai. Žaidžiau už maga. Keliant Inteligence, realiai prei damage prisideda po +2 +4  pointus :)))) Kažkokia košė. Išvis nesijaučia reikšmė kelti kai kuriuos status. Turiu inteligence 50, bet paėmus tą patį burtą, kuri gavau pradžioj geimo. tai suminis damage šito burto pakilo apie 60-80 pointu. Juokinga ar ne taip. DS1 laikais. kiekvienas lvl pridėdavo minimum po 10-15 damage. Sakysit tai reikia catalysta keltis. Žiuretik 3 punktą.

 

3) Ginklų kelimasis yra juokas. Shardai pagrinde perkami, bet jų kiekis ribotas. Dadam. Wtf. Iš šiaip pralošus 30h ir but atidarius beveik visus Bonefire ir turėti tik radus 2 katalystus yra nonsensas. DS1 laikasi, galėjai eksperimetnuoti.

 

4) Priešai turi respawn countą. o_O are you kidding me ??? Čia sulayžyta sistema. jeigu sakykim aš noriu kad ir geimo pradžioj pries 1 bossą pasikočioti. Ir vis mirsiu ir mirisiu ir nepasikelsiu lvl. vis prarasdamas sielas. As tuomet žluges, nes monstrai dings. Čia vienas iš didžiausių nonsensų.

 

5) Kadangi priešai turi respawn countą, tai realiai nebėra farming vietų. Safsėm, tokių vietų neradau. Ehh DS1 - Darktoot Garden.

 

6) Bossai. Iš tų 15 bosų, realiai 2 buvo baidyklės (žiūrkė ir pirmas šakalinis). Visi kiti, praktiškai warior klasės atstovai su kardais, alebardom ir pan. Jokių epic momentų. Bossai  visiškai neįdomus, neįsimenantys. Jokios fantazijos. Ehhh, DS1 - Red dragon, The Bed Of Chaos, Butterfly ir t.t. Bossai būdavo ne tik grąžūs bet ir įdomus. Ne kažkoks generic shit.....

 

7) Lygiai ir jų dižainas. Čia grynai 0 - 10 DS1 naudai. Tokių parašų lygių dar nebuvau matęs. Realiai, kadangi DS1 laikais reikėdavo farminti ir daug kartų, tai lygiai turėjo turėti šarmą, dvasią, atmosferą, ambient soundus. Čia lvl, tai grynai geneic nesamones su daug kliūčiu perėjimui. O geriausiai kai buna koridorius tu juom eini, ir iš architekturinės pusės jis nelogiškas. buna be durų o galia vaza pvz kokia stovi :D Bėda tame, kad kai eini lygi, tai galvoji kaip greičiau ji pereiti ir nebegryšti, nes neįdomus. DS1 geime, iš lempos būdavo malnu pasimalti po nesveiką atmosferą turinčius lygius. Prisimnkim tokius lygius kaip: Queelang's domain, ash lake, Darkroot basin, Toms of Gians, Medis kurio vidum leidžiamės i gelmes. Nu nei vienas lygis DS2 neprilygo nei vienam iš paminėtųjų.

 

8) Priešai. Dauguma priešu tai įvairios varijacijos kareivių. Aiškų buvo ir baidyklius/monstrų, bet mažuma. Su DS1 monstrų įvairove, čia net nesilyginsim....

 

9) Pasigedau epic boos muzonų ir ambient soundu lygiuose. Vietomsi buvo, bet tokie mehh.

 

10) Grafika. Eikit jus sau. DS1 atrodė geriau. Aišku grafika ne esmė, bet šitam žaidime senasis DS1 varykliukas kurė toki atmosferišką apšvietimą. Dabar tai kaip Unreal Engine 3.0 su vertex apšvietimu. O objektai esantys horizonte, tai kaip iš 2000 metų.

 

11) Geimas per lengvas ištikro. per 30h, rodo 31 mirtį tas akmuo Majuloje...

 

Ištikro gal ir dar ką suraščiau, bet nervai nelaiko, kaip sugadino Patį geriausią mano geimą. Dar karta pasitvirtina taisyklė: "Kam taisyti kažką, kas nėra sugedęs".

Jeigu bučiau casula kid, tai šį geimą vertinčiau kokiu 7 iš 10. Bet kaip hardcore DS fanas, tai aš jam 4 iš 10. Nes baisiai sunervino. Tikiuosi Hidetaka Miyazaki dirba prie Deamon's Souls 2 ir gausiu, tai ko laukiau iš Dark Souls 2, bet negavau.

 

Ačiū už dėmesį :)

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kaip casual kid, ne DS fanui, tai cia isvis nieko idomaus jame neradau.tik fanai gali ir lost si daikta manau. va del lygiu tai sutinku tikrai nors maciau tik pirma lygi bet uzteko  :yao: . DS 1 nors iki pirmo boso daejau be prob kazkaip buvo logiskos kelios kovos. o cia ant kiauliu pasiroviau ir pagalvojau ...  :chan:

aisku galbut dar nemaciau geresnes zaidimo dalies . gali but , bet na kovos tokios uzknisa o kai dar kazka pakalba apie grindinima tai jau aciu gal ne  :poker:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kaip casual kid, ne DS fanui, tai cia isvis nieko idomaus jame neradau.tik fanai gali ir lost si daikta manau. va del lygiu tai sutinku tikrai nors maciau tik pirma lygi bet uzteko  :yao: . DS 1 nors iki pirmo boso daejau be prob kazkaip buvo logiskos kelios kovos. o cia ant kiauliu pasiroviau ir pagalvojau ...  :chan:

aisku galbut dar nemaciau geresnes zaidimo dalies . gali but , bet na kovos tokios uzknisa o kai dar kazka pakalba apie grindinima tai jau aciu gal ne  :poker:

 

tai reikejo nedauzyt tu kiauliu, gi jos ne ant kelio stovi :D mane ir atlupo ir daugiau nebegau as prie ju :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nuejau i pozemi ir islindau i kazkur ten ..du sargybiniai tokie masyvus. vienas kazkur pats dingo, kitas toliau ziuriu vel..kai darai rolla per ji tai saves nematai nes buni uz jo ir gauni per galva gerokai...po keliu smugiu ir miriau ..lalala  :yao:  gal ju irgi nereikia liest ...bet jie mane labai nori liest ...jo kiauliu nebelieciau  :D  patinka kai reikia pozemiais eiti kolidoriais va tas cool..ir siaip teksturos kur plytos buna tai viskas pakenciama kur nera zoles ir pan nesamoniu . bet nekreipiant demesio i grafika aplamai ..jei gameplay butu itraukiantis tikrai losciau si daikta nes patinka judesiai ir letumas kai mosuoji kardais, jauciasi kad jie per sunkus jam matyt biski  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar neaisku ar equipment svoris reiskia kazka cia. Nes kaip iki 50 % svorio tokiu pat greiciu rolinau, taip ir virs 50% taip pat rolinu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar neaisku ar equipment svoris reiskia kazka cia. Nes kaip iki 50 % svorio tokiu pat greiciu rolinau, taip ir virs 50% taip pat rolinu 

Realiai ties 70 dabar gali laikyt, kad normaliai rollint, nes virš 70 jau nebelabai parollinsi. O taip tai atstumas roll'o skiriasi 0-70%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.