LFXiksas

PSN/SEN ban'ai

Rekomenduojami pranešimai

Taigi iš kart prie reikalo, gavau baną psn'e, žinoma aišku kokia to bano priežastis Nuotrauka Man dabar įdomu, kas dar galite prisijungti į psn ir kaip jūs visą laiką su cfw naudojotės online galimybėmis? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar pati Sony sakė kad pradės dalinti Bananus kurie naudos CFW (jau senai sakė tik dar pagailėjo nedavė Bananu), o visi tik sakė (Sony tik kasdiną o nieko nedaro) Va ir padarė

Ir dabar kas kaltas bus? kad Bananą gavot ,o tik jus patys :devil:

 

Gaila, tikrai... Jau daug žmonių "nukentėjo"

 

Tu man pasakyk ko tau gaila, kad tiek daug PS vartotoju nukentėjo, patys kalti buvo su tuo CFW Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau daug žmonių "nukentėjo"

 

Tu man pasakyk ko tau gaila, kad tiek daug PS vartotoju nukentėjo, patys kalti buvo su tuo CFW

 

Nuotrauka

 

o su kokia cfw sėdėjote? 3.55 su spoofu? ar rogero 4.31?

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, žaidė jie sau online, tai tegul ir žaistų. Man asmeniškai, kaip legaliam vartotojui tai ne kiek netrukdo. Todėl ir sakau, kad gaila neišgalinčių nusipirkti žaidimų ir dėl to negalinčių žaisti online. Sony pilnai turi teisę baninti tuos, kurie pažeidė Terms of Service, bet aš kaip žmogus suprantu ir užjaučiu piratams :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netingeciau - atkasciau topica situose forumuose, kur visi skelbe, kad sony nieko nedarys :D

gg, ka daugiau ir pasakyt, zinojot kuo rizikuojat. Man nei silta, nei salta, nuo to, kad nusilauze sedi online, tik tie, kur trophies spoofina kaip debilai atrodo:$

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai naudojau rogero 4.30 ;) online tik nba 2k13 žaidžiau, daugiau nieko ir žinoma jokių cheatų nenaudojau, nes tai atima žaidimo įdomumą. Beje, Narkata, tu per daug nesidžiauk, nes gali dabar labai daug blogų dalykų nutikti, trumpai pabandysiu papasakoti. Kadangi ps3 yra visa sistema nulaužta, ją galima visai nesunkiai atbaninti, kad ji būtų atbaninta reikia kito ps3 id, tie ps3 id gali būti random sugeneruoti, taigi, per tą random sugeneravimą gali tavo ps3 id sugeneruoti irrr, jeigu sonys vėl duos baną tam vartotojui, tai automatiškai ir tu jį gausi. Aš šito nežadu daryti, nes vistiek naujo psn profilio reikėtų. Norėjau tik tiek pasakyti, kad sony, GALI BŪTI, kad pasikišo sau koją patys ir jiems galiausiai teks arba visus atbaninti patiems arba daugiau nei vieno žmogaus nebaninti. Beje dauguma žmonių cfw naudoja ne tik dėl piratavimo, aš pvz daugiausiai naudojau programą showtime, per ją galėjau mkv formatą ir hd youtubę ant savo didelio ekrano pasileisti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nuotrauka Na tikiuosi Sony rast geresni buda kaip uzbanint piratus kad nebutu imanomas unban'as. Nuotrauka Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka Na tikiuosi Sony rast geresni buda kaip uzbanint piratus kad nebutu imanomas unban'as. Nuotrauka

 

Koks tau skirtumas? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks tau skirtumas? :)

 

Nebebus cheater'iu/trophy duper'iu online ir nebereikes naudot resource'u, kad uztaisyt skyles ir sony gales sukoncentruoti savo pajamas i tolimesni gaminiu vystyma? :) Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kiek tau jau teko susidurti su cheateriais? Tu juk žinai, kad patys žaidimų kūrėjai banina juos greit iš savo serverių? ;) Ir koks tau skirtumas kas kiek turi tų trofėjų, atseit nori būti geriausias trofėjų skaičiuje? :D Kokios dar sony pajamos? Banindami konsoles, sonys savo pajamų ir laiko niekur neleidžia, "čia kelių čiurkų kasdienis darbas stebėti tvarką psn'e" ir šiaip, banai nieko neišspręs, piratavimas toliau klestės, jie taip tik bando "bausti" mus atimdami puse ps3 smagumo, o be psn dauguma cwf userių jau ilgą laiką gyveno ;) Man tie jūsų moralai ir verkšlenimai labai primena pavydą, net nesuprantu esmės šmeižti piratus, ypač kai jūs patys tokie esate, juk ir muzikos ir filmų parsisiunčiate, ar ne taip? :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nesuprantu esmės šmeižti piratus, ypač kai jūs patys tokie esate, juk ir muzikos ir filmų parsisiunčiate, ar ne taip? :)

 

Aš perku filmus ir muzika, ir ką tu į tai tada ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narkata, tu išimtis (visiškai ne lietuvis :D) ir į tave asmeniškai nesikreipiau, nes žinau, kad esi mėgėjas viską pirkti, o ne siųstis nemokamai. Aš labiau į tuos 2 kreipiausi :) O tas jūsų šmeižimas toks truputi be argumentų, maždaug: "nemėgstu piratų, nes jie nemokamai siunčiasi žaidimus"- rimtai, koks jums skirtumas, juk jums nuo to blogiau nėra, kaip žaidėt su savo ps3 taip ir žaidžiat. ( ir nepradėkit su tais cheateriais, pabūna jie ir greitai dingsta, nes niekas jų netoleruoja)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.