baronkaz

5.50 Prome-3 updeitinimas

Rekomenduojami pranešimai

išsitraukiau iš stalčiaus seniai numestą psp slim 2000 ir kažkaip pastebėjau, kad keletos žaidimų nebemato, kuriuos anksčiau žaidžiau be problemų. restorinimas į defaultinius nustatymus nepadėjo, todėl galvoju gal atnaujint firmware. bet aš taip atitrūkęs nuo viso šito, kad net nežinau nuo ko pradėt. modelis psp-2003, data code 7D, dirmware 5.50 Prome-3. š kokį geriausia būtų atnaujinti ir kaip parasčiausiai tą padaryt? gal kokį linką į gidą galit duoti? ačiū už pagalbą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man ir tas pats , o tau psp isijungia ? Nes man tai neisijunge

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sakysi atvazuok pas mane as tau atrisiu :D

 

Galima ir taip, bet ne parasysiu kaip :D Bet jei jam bus per sunku tai tegul vaziuoja :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir taip, bet ne parasysiu kaip :D Bet jei jam bus per sunku tai tegul vaziuoja :D

 

hm... o kam į privatą? čia negalima? juk gal ir dar kažkam tokia informacija pravers? bet man įdomiausia, kad nebeveikia keletas žaidimų, kuriuos lošiau be problemų anksčiau. vieną iš jų mato, bet jis nepasileidžia, o poros apskritai net nemato, kad jie yra įrašyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.