nestas

GameMiner

Rekomenduojami pranešimai

@Qwerty2k daug, tik nepagaunu už ką ban'ą gavau, kai ten tik nueidavau išnaudodavau tuos tšk ir išeidavau :D

Tai jaučiu už šitą ir gavai :D O čia niekas nesat bande to giveaways už gold ? žiūrau visai neblogi šansai kaikur 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  :flip:

 

EDIT: nepamirškit, kad reikia turėti $100 vertės Steam kolekciją

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e184a9c84ba2aa80bd9803dad65195a9 - Gameminer.net invite. Kas panaudos, parašykit, ištrinsiu, kad žmonių nenervuotumėm :flip:

 

EDIT: nepamirškit, kad reikia turėti $100 vertės Steam kolekciją

Panaudojau, dėkui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vėl gausiu kokį invite kodą, vėl parašysiu jį čia, nežinau kaip greitai juos "sukuria" :npoker:

 

Edit: vienas pakvietimas į 24h, tai iš manęs laukit tik ryt vakare :sh:

 

o su laimėjimais kaip jums? aš laimėjęs 10, nors ėjau į 2400 giveaways, aišku, dauguma tų giveaways būdavo kur po nulį gold/coal :mml:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką reik padaryt/turėt kad galėtum daryt giveaways už gold ?

 

Gold'as yra perkamas už pinigus, arba gaunamas už giveaways. Tik tiek. Coal yra "F2P" :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gold'as yra perkamas už pinigus, arba gaunamas už giveaways. Tik tiek. Coal yra "F2P" :poker:

Nu aš supratau kad už pinigus perkamas, buvau nusipirkes 10 už ten litą ar kiek prasukau tuos slots kur pagrindiniam puslapį ir gavau 20 :D Nu bet aš ne to klausiu, man įdomu kaip sukurt Giveaway kad gautum ne coal o gold už jį

 

Ir dar gal kas žinot koks skirtumas tarp Regular Giveaway ir Sandpit ?

Redagavo Qwerty2k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš supratau kad už pinigus perkamas, buvau nusipirkes 10 už ten litą ar kiek prasukau tuos slots kur pagrindiniam puslapį ir gavau 20 :D Nu bet aš ne to klausiu, man įdomu kaip sukurt Giveaway kad gautum ne coal o gold už jį

 

Deja, rusiškai nelabai kertu. Man atrodo, kad už "Steam GIft" žaidimą, galėtų duot Gold, ne kaip "Steam Code", nes Gift yra vertingesnis.

 

Arba antras variantas, kad gal tik nuo tam tikro LVL už giveaways gauni Gold... :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, rusiškai nelabai kertu. Man atrodo, kad už "Steam GIft" žaidimą, galėtų duot Gold, ne kaip "Steam Code", nes Gift yra vertingesnis.

 

Arba antras variantas, kad gal tik nuo tam tikro LVL už giveaways gauni Gold... :chan:

Susiradau kad gold duoda tik už tam tikrus, naujesnius brangesnius žaidimus, o gal dar žinai skirtumą tarp Regual Giveaway ir Sandpit ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į sandpit dedami visi naujų narių giveaways, ta prasme, jie kartais kažką padaro netaip ir tu gali negauti rakto ar gauti kažką kitą, kai Regulars yra jau labiau "patikrintų" narių giveaways, saugesni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neisivaizduoju, ar tu gausi tam tikra procenta ar tik siaip koki kieki coal :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.