dugas

www.game.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, man cia vienam neina prie acc prisijungti jau kokias tris dienas? meta, kad laikinai neveikia: This service is temporarily unavailable.[/size]

Man ta pati raso. Nebent bandyti parasyti, kodel netvarko ar kas ten jiems darosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati raso. Nebent bandyti parasyti, kodel netvarko ar kas ten jiems darosi.

Man buvo error 500. Parasiau i support, tai sutvarke per savaite. 

Bet nepavyko nusipirkt geimu is ten, panasu kad i lietuva nesiuncia.

Perku is thegamecollection, ten geros kainos. Tik pasirinkimas galetu buti geresnis. Arba ebay.

Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jie siunčia į Lietuvą be problemų, bet žaidimai turi būti iš pačio game.co.uk o ne tarpininkų, bet kokiu atveju naudotis eshowedrop yra pigiau ir dažniausiai atsiunčia greičiau nei tiesiogiai siųstis į Lietuvą. Plius tada nelieka jokių apribojimų dėl atsiuntumo, nes naudoji UK adresą.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrase supportas, kad paskutiniu metu jie turi problemu su prisijungimais ir siuo metu dirba ir taiso tai. kiek teke pirkti tai visada siusdavo i Lietuva, ilga laika nepirkau jau, tik praeita sav akcijini pulta paemiau tai lyg viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.