giedrius115

Del ps2 slim

Rekomenduojami pranešimai

Bet kai rasau man praso CD disko, tai kaip irasyt?

 

Beje rasau su Alcoholiu

 

kazkas negerai su image. kaip pameginimui pasimk na koki normalu dvd talpos ps2 zaidima. atsisiusk is normalios vietos. ir isirasyk 2x greiciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Thepiratebay yra tam reikalui. Torrent.lt Linkomanija.lt Bittorent.lt (sitas nzn ar veikia dar) ir dar visokiu saitu is kuriu TIKRAI normlaiai atsisiusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal man ne diske ar image problemos? Nes jau 6 diskus surasiau su 2.4x greiciu niekas neveikia. Mano pc readeris veikia, isirasiau kita game veikia nrml, gal konsolei kas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne abejoju kad nuo zaidimo priklauso disku skaitymas. SAKAU TAU AISKIAI pabandyk kita image is KITO saito. Thepiratebay yra tikrai geras saitas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal man ne diske ar image problemos? Nes jau 6 diskus surasiau su 2.4x greiciu niekas neveikia. Mano pc readeris veikia, isirasiau kita game veikia nrml, gal konsolei kas?

 

gal ir ne diske. siaip dalykai buna taip. turi ps2 su pirtainiais geimais. jie veikia . ok. pasimi pats isirasai . neveikia. tai 1.image blogas, 2.diskai, 3. rekorderis kuris irasineja iraso blogai.

 

gali kad ir savo turima zaidima diske. padaryt jo imgae ir iskept tiesiogei be jokiu nustatymu ten nieko. ir turi veikt. jei nori isitikint ar tavo rekorderis blogas isirasyk ant kito kompo ar pas kazka kita nuejas. tegu tau iskepa. pameginsi kitur irasyta. jei tas eis tai tavo rekorderis.

ka reiskia isirasau kita zaidima ir veikia ? :working: kitas ps2 zaidimas veikia .. :rage: tai jei taip tai viskas aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jei mysi ant ugnies ji uzges.

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

Redagavo eimis1998

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali.

 

Aciu Dievui :D Nes pas mane 45% DVD+R disku :D

 

Katik buwau atsidares savo konse, pravaliau tik nelabai supratau kaip dasikast iki lazrio, nes yra du laideliai ir vienas tas rudas, tie du laideliai yra prijungti, bandziau atjungti bet ne kazkas pavyko, tai kiek pavyko ispuciau tas dulkes, bet visvien neskaito to game. Dbr siunciuos Tekken 5 jei sis neveiks reiks pradet ieskotis naujo rekorderio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ddbr man iskilo klausimas. O ar galima su imgburn isirasyti ps2 zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ddbr man iskilo klausimas. O ar galima su imgburn isirasyti ps2 zaidima?

 

Galima.ir geriausia su juo.kai tik paciupau pirma karta imgburn,daugiau jokio kito ir nenaudojau.

 

Sveiki ddbr man iskilo klausimas. O ar galima su imgburn isirasyti ps2 zaidima?

 

Galima.ir geriausia su juo.kai tik paciupau pirma karta imgburn,daugiau jokio kito ir nenaudojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvojau kad ne :P. O as rasiau i TDK DVD+R bet man ps2 raso kad jis netinkamo formato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.