domasa69

Darbas vasarai Londone

Rekomenduojami pranešimai

Turbūt nenusibos skaityti romano šito :)

 

Pradžia visa laiką būna sunki, paskui lengviau, o kaip vienas minėjo būtent paslaugos tikrai yra brangios:

 

Internetas - kuris yra labai blogas, nepalyginsi su Lietuvos (šviesolaidis neseniai tik pradėjo vedžioti, didesniuose miestuose yra mažuosiuose dar nėra bet sakoma iki 2014 metu galo jau bus apie ~95% UK šviesolaidis internetas, bet aišku čia tik rašo o kaip bus tai nežinia

 

Jei koki automobili pirksi - automatiškai tau reikės draudimo, keliu mokesti susimokėti o tai kainuoja, nes UK žiuri koks pas tave automobilis koks variklio tūris ir t.t. aišku labai žiuri ir kiek laiko turi stažą vairavimo, kiek pačiam metu, o kai katik atvykes ir tu nors ir turėsi vairavimo stažą Lietuvoj ,bet čia tau kainuos daug nes draudimas tau prasidės nuo nulio, atsimink kad kita puse tu vairuosi, aišku kas metus tau pigs nes stažas didės tau, o ką šnekėti jei tau butu 17 metu tau už draudimą tektu paploti nuo 2000 iki 8000 svaru už metus ,priklauso nuo draudimo kompanijos ir nuo mašinos, bet aišku galima ir pigiau, bet čia jau neaiškinsiu

 

Šiaip už namo paslaugas ir pačio nuoma irgi ne pyragai yra

Aš moku už namą 3 aukštu plius dar rūsį turi ,čia yra labai keista kad buvo rūsys :)

3 kambariai, Svetaine, Virtuvė kaip svetainė, Valgomasis kaip svetainė, Du tolėtai , du dušo kabinos + vonia yra,

Skalbykla yra atskirai, nuosavas kiemelis (mažas) bet niekas tavęs nemato kaip tu tam kieme būni, gali nors nuogas būti, tik tavo langai, centre gyvenu ,aišku miestelis nedidelis yra, Londonas labai toli , kelionę truktu apie 5 valandas

Tai va už savo namą moku 550£ plius elektra, dujos, šiukšlių išvežimas, vanduo aišku už komunalines paslaugas moki kas 3 mėnesius ,ir kas karta skirtinga sumos būna vien tik už elektra 120£, bet suma susidaro kai ant vieno mėnesio reik susimokėti, aišku man vienam butu ragas

Bet aišku kai gyveni tokiam name nevienas tai suma aišku būna maža

 

Visokios technikas pirkti yra pigios čia, aišku ne viskas yra pigu, kai kas būna ir Lietuvoj , Tokie kaip PC pigiau susirinktum LT negu UK , bet aišku pagal atlyginimus savaite padirbai ir nusipirkai sau Tablete Nexus 7

jei dvi savaites padirbai jau ir normalu Laptopa galima nusipirkti, o jei esi žaidėjas tai čia pamatei žaidimą norima ir nusipirkai, ne taip kaip Lietuvoj žiuri kur pigiau naudotus perki ir t.t. apie piratavimą net negalvotum, nors aš ir Lietuvoj pirkdavau žaidimus ant PC, nes aš nemoku piratauti

 

Tiek prirašiau net nežinau ką dar parašyti

A dar kas viska sudėjus ką aš parašiau, visa tai kainuoja ir suma gaunasi didelė

Aišku technikas ne kas diena perki ir kokius žaidimus bet esmė ta kad sudėjus viska , Internetas, komunalines paslaugos, nuoma už namą ar kambarį, draudimas, keliu mokestis, kuras, Valgys - juk nebadausi :)

 

Dar kas visa tai mažam miesteli o Londone viskas dar brangiau , kuras ten dar brangesnis negu pas mane miesteli, kainos skirtumas yra ant ~12 centu +- 5 Centai

 

Rūbai tai tikrai čia pigus yra firminiai, negu Lietuvoj, bet aišku man iš spotiniu tokiu rūbu Lietuvos Audimas geresnis yra ir kokybė jo gera yra ir pats dizainas man įdomesnis yra, negu UK aišku per e-shop galima rasti sau norima rūbą ar kokia avalynę

 

Tai kaip sako Lietuvoje pigesnės paslaugos, bet jei toks pigumas už paslaugas butu UK tada butu pasaka gyventi ir UK

 

Cigaretes labai brangios yra Mallbor kaina ~7,90£ o už bloką mokėti ~80 Svaru nesinori, tai tenka kontrabandines rūkyti už bloką moki tada jau nuo 30 iki 35 Svaru, priklauso kokios cigaretes yra ir iš kur atvežtos, jei iš LT tai kaina daugiausiai būna 35 svarai

 

Manau šiam kartui užteks

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui už visokius patarimus, Londoną sakau, renkuosi, nes ten turiu , kur gyventi ir man gyvvenimas nieko nekainuotų, jokia nuoma ar maistas, tačiau pas ką gyvensiu manęs tarkim negali pas save įdarbinti , nes tas viešbutis nenori priimti 3 mėn tik, jiems kažkaip ten nelabai apsimoka. tai bandau va visokios info išgauti kur kaip kada galėčiau įsidarbinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai po Narkatos pranešimo, vasarai manau apsimoka į UK išvykti padirbti, o tuo labiau tau, nes jeigu kaip sakai nereikės už nieką tau mokėt, tai liuosiai. Susitaupysi pinigų tikrai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai po Narkatos pranešimo, vasarai manau apsimoka į UK išvykti padirbti, o tuo labiau tau, nes jeigu kaip sakai nereikės už nieką tau mokėt, tai liuosiai. Susitaupysi pinigų tikrai. ;)

 

vasarai, apsisstojant pas kazka is pazystamu lengvatinem salygom tai taip. o vaziuot vienam lengvesnio gyvenimo ieskoti nu nelb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vasarai, apsisstojant pas kazka is pazystamu lengvatinem salygom tai taip. o vaziuot vienam lengvesnio gyvenimo ieskoti nu nelb

 

Sutinku, kad važiuot vienam yra sunku, bet viskas priklauso nuo žmogaus ir jo užsispyrimo. Dėde nuvažiavo į US visiškai vienas (skaitėsi nelegalas, dar blogiau nei į kokią UK) prieš mažd daug 18 metų, dabar jis jau yra Amerikos pilietis (turi pilietybe), turi gerai apmokama darbą, namą ir pnš. dalykus, aišku iš pradžių jam buvo sunku, nes važiavo į nieką, bet... Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kalbant apie lietuvius, tai gerai kartais, kad apie mus taip girdi, nes kas būtų, jeigu mus tikrais vergais skaitytų? Juk reikia būti agresyvesniems, negu kad stūmdytų mus svetimoj šalyj. :D

 

Issitrink galva. Va kelios antrastes kurias mygom guglas ismete:

 

Lietuvis Anglijoje kaltinamas nužudęs sutuoktinių porą

 

Skaudus emigrantės likimas: Anglijoje šilutiškę išprievartavo ir nužudė kitas lietuvis

 

Jaunas lietuvis Anglijoje prisipažino dėl tautiečio nužudymo

 

Du lietuviai Anglijoje nuteisti už tai, kad padauginę degtinės sumušė tėvynainį, palaikę jį rusu

 

 

Puse lietuviu anglijoj zudikai, vagys ir chroniai, nematau kaip tai gali buti gerai.

"Reiktu nuzudyt kelis zmones, kad musu tautybes pilieciu nelaikytu vergais!" :npoker:

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Issitrink galva. Va kelios antrastes kurias mygom guglas ismete:

 

Lietuvis Anglijoje kaltinamas nužudęs sutuoktinių porą

 

Skaudus emigrantės likimas: Anglijoje šilutiškę išprievartavo ir nužudė kitas lietuvis

 

Jaunas lietuvis Anglijoje prisipažino dėl tautiečio nužudymo

 

Du lietuviai Anglijoje nuteisti už tai, kad padauginę degtinės sumušė tėvynainį, palaikę jį rusu

 

 

Puse lietuviu anglijoj zudikai, vagys ir chroniai, nematau kaip tai gali buti gerai.

"Reiktu nuzudyt kelis zmones, kad musu tautybes pilieciu nelaikytu vergais!" :npoker:

 

Čia nereikia iš karto eiti prie išsitrynimų galvų, pasakiau savo nuomonę ir tiek.

Tai pala, o anglai ar visai kitataučiai Lietuvoj nieko blogo nepadaro? Atsimink, visur ir viskokių išsigimėlių yra, kurie nori padaryti tik blogiau. :genius:

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visom keturiom verta jei: 1. yra jau kur apsistot. 2. zinai ka veiksi.(padirbt ar pasibut). na jei dirbt nori tai kazkas tave kazkur ikis. kitu atveju .ne..jei tik vasarai ,pats ten nerasi tikrai nieko.

per agenturas visokas.. dalinai verta . aisku jos ne uz dyka veza..ir su jom vasarai vaziuot neverta del trumpos vasaros. neapsimokes. bet velgi pasisemt patirties ir paziuret kas kaip verta.

londonas viena sunkesniu vietu pradet nes brangu tiek nuomos tiek del miesto mastuir atstumu tarp tasku. del to mazesni miesteliai cia laimi.

jei draugai sako: "pametysi lankstinukus ar panesiosi maisus ir parinksi juos "...neverta :pirate2:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats galvoju dėl trumpo laiko (nuo birželio vidurio iki spalio) orientuotis į viešbučius, fabrikus, sandėlius. Gal žinot kiek tos agentūros ima pinigų? keliom jau rašiau, bet atsakymo dar vis negavau. Skaičiau , kad jos siūlo ten darbus garantuotus, visas sąlygas , būstą , tada galbūt nebūtinai varyt į Londoną, nes siūlo pakankamai pigius būstus, važiuoju nevienas , su drauge , tai per puse gal ir ne taip brangu ,ir palaikymo būtų, jei jau sunku būtų :D bet nevengiu aš darbo ir žinau,ko važiuoju :))

Redagavo domasa69

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats galvoju dėl trumpo laiko (nuo birželio vidurio iki spalio) orientuotis į viešbučius, fabrikus, sandėlius. Gal žinot kiek tos agentūros ima pinigų? keliom jau rašiau, bet atsakymo dar vis negavau. Skaičiau , kad jos siūlo ten darbus garantuotus, visas sąlygas , būstą , tada galbūt nebūtinai varyt į Londoną, nes siūlo pakankamai pigius būstus, važiuoju nevienas , su drauge , tai per puse gal ir ne taip brangu ,ir palaikymo būtų, jei jau sunku būtų :D bet nevengiu aš darbo ir žinau,ko važiuoju :))

 

Manau,esme cia I uk isvaryt padirnt,aisk nesvarbu kur.tikrai londono centre nieks neidarbins, o tie londono uzkampiai 40 myliu aplink ji tai dar ir baisesni us tuos mazesnius miestelius.svarbu dirbt.na tik agentura tau pasakys kiek jie ima.zinau kazkas mokejo virs 1k lt.na jo vietoj apgyvendina irdarba jau duos nes na tu jiem turi ten pelna nest.tokiu budu rasti darbai sunkiausi bus ir is tikro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o žėkit , kai dėl CV? Jo struktūra kaip lietuviško ar kažkas mandriau ?

 

nieko mandriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liosiai isidarbintu jei noretu vasarai.. kad ir dabar agenturu stratforde yra kurios isskiestom rankom laukia.. man kaip moksleiviui savi pinigai riekalingi, tai vis nesusitvarkau CSCS, kad galeciau laisvu laiku uzdarbiauti, kai nieko kito nelieka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sakyčiau važiuot Į UK vasarai apsimoka tik tada, kai jau iš anksto žinosi ką dirbsi ir kur gyvensi. Važiuot ant dūros ir tikėtis kažką susirast čia yra nesąmonių nesąmonė. Aš praėjusią vasarą nuvažiavau ir jau kitą dieną dirbau. Reikia viską susikalbėt iš anksto, tada nebūna gaišaties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, tą ir darau . :) visko ieškau, pradžioj ieškau visokios naudingos info ko , kiek ir pan reikia :) Tai ,manau, dar laiko turiu susirasti kažką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.