Hawkie

Video seting

Rekomenduojami pranešimai

Klause, taves ne karta, paklausiu dar karta, per koki laida pasijunges, per HDMI?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

your display indicates that this resolution is not supported at 50hz

 

jo per Hdmi laida pasijunges

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

your display indicates that this resolution is not supported at 50hz

 

jo per Hdmi laida pasijunges

 

ne meginai nusistatyti 60hz??? ar dar nepasiekei sito lygio???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tada atsiverti xbox 360 manual lnygute ir skaitai kol rasi kaip pakeist hz nes matau kad zodis ZALIAS tau per sudetingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paziet ka tu daritum ;D zinovas mat atsirado

 

Ko gero nueitų į xboxo nustatymus ir pasikeistų. Labai jau didelę bėdą radai :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas susije su 480p 720p 1080i 1080p spalvos tai ka zinau kai be hdmi laido atrodo ;D usidejes kad ir 1024x768 zymei geresne max nesa pas mane 1366x768 bet as nenoriu noriu 720p pasidarit bandziau per du lizdus pas mane hdmi du lizdai vistiek low :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tada pasidaryk tokią grafiką, kuri tau atrodo geriausia ir viskas. Pasufleruosiu: geriausia grafika yra prie 480p Nuotrauka. Ir jokiu būdu nenaudok HDMI laido, nes jis anot mano kaimyno padaro vaizdą lievą.
Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas susije su 480p 720p 1080i 1080p spalvos tai ka zinau kai be hdmi laido atrodo ;D usidejes kad ir 1024x768 zymei geresne max nesa pas mane 1366x768 bet as nenoriu noriu 720p pasidarit bandziau per du lizdus pas mane hdmi du lizdai vistiek low :(

 

Tiesa sakant perskaiciau visus tavo postus ir beveik nevelnio nesupratau o_O kaip suprast low ir kitas vapaliones?Suprantu, kad cia ne lietuviu egzaminas, bet bent jau rasyk suprantamai :?
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokios pagalbos ir nesulaukiau aisku galvosiu pats ;D proto bokstai ;DDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas susije su 480p 720p 1080i 1080p spalvos tai ka zinau kai be hdmi laido atrodo ;D usidejes kad ir 1024x768 zymei geresne max nesa pas mane 1366x768 bet as nenoriu noriu 720p pasidarit bandziau per du lizdus pas mane hdmi du lizdai vistiek low :(

 

tai ir naudok ta 1024x768 . nes tavo tv taip rodo . ka tu nori is to isgaut dar ? jokiu super slaptu meniu pasirinkimo nera tikrai. tai ka matai pats per meniu tas yra.viskas. ismegini visas rezas kurias duoda ir naudoji ta kuri geriausia rodo . nes kiekvienas tv rodo savaip. tai ir naudok ta kuri rodo geriausia ant tavo tv. ir jokiu low ar high cia nera . tik reza keiciasi ir kaisku kartu su ja visas vaizdas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rakinkit tema, arba jis geras trolis arba visiskas silpnaprotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sako, vafliu gimes, tortu netapsi, tai sitam korishui posakis puikiai tinka, sneka vejus, sakinio normalaus nesudaro ir dar pagalbos tikisi :) Malacius, taip ir toliau ! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik norejau paklaust kodel pas mane su 720p prasta kokybe o su rezoliucija gera nejau ce taip sunku suprasti buvo jei nezinot tai nekomentokit...

 

tokie jau medziai tai n* ;DDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.