domasa69

noriu atsinaujinti iOS versiją

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

sveiki, turiu iphone 3gs , vežtas iš anglijos. atsibodo store matyti , kad nieko parsisųsti negaliu , nes reikalauja aukštesnės versijos, gal kas gali padėt atsinaujinti versiją? šiuo metu pas mane 4,1 versija,modem firmware 06.15.00 , yra kažkoks ultrasnow . esu žalias , tai gal kas padės tu klausimu , dėkui :)

Redagavo domasa69

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neristas, tai parsisiunti iTunes, pasileidi, jungi prie kompo iPhone ir turetu pats ismest update :)

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei yra ultrasnow tai turbut bus ristas, kai atsinaujinsi turetu arba rast arba nerast rysio, jei ras tai viskas gerai, jei neras tai su tuo paciu ultrasnow atsiristi galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Device IMEI: 012164003980463

Product description: iPhone 3GS 16GB White

Telephone technical support: Expired

Warranty(repairs and service coverage): Expired

Activation status: Activated

Is registered: Yes

Contract status: Out of contract

 

stai ka gavau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ziurint ko jis nori, jailbreak ar veikianciu programeliu. Jo 6.1.3 kolkas nejailbreakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš noriu naujos iOS , noriu kad veiktų mano PILDYK ir noriu siųstis programėles iš app store ,viskas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš noriu naujos iOS , noriu kad veiktų mano PILDYK ir noriu siųstis programėles iš app store ,viskas .

 

Tada tau reikia susižinoti, ar tavo telefonas pririštas ar ne. Idek kito operatoriaus kortele, pasiziurek ar veikia, seip daugiau budu nezinau. Bet jei atsinaujinsi ir bus priristas tai ziurek kad neprisizaistum. Su ultrasnow atrist imanoma tik dabar jau nebezinau kaip cia butu su 6.1.3...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir senos cia zinios bet anksciau norit atnaujint reikedavo darytis atsargini faila nes visada mesdavo errora ten kaskoki kur tik su programa eidavo apeit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.