FrelLTU

Dėl Xbox 360 FS3

Rekomenduojami pranešimai

Nesenai flašhinau x360 į J-TAG / RGH ir norėčiau paklaust ar yra kitokių būdų kaip rasti savo x360 ip adresa kur yra kaireme krašte apačioje nes man nesimato permažas TV o didesnio neturiu ir ar galima lošti žaidimus online nu per xbox live. Dėkui iškart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paspausk ant pultelio desini analoga ir parodys IP. O jei del Tv nesimato tai Setings skiltyje yra pasirinkt arba rezoliucija arba ekrano pikselius, kad pagal save galetum pasidaryt.

 

Xbox live zaist negali. Gali zaist tiktai Free style dash link skiltyje paziurek youtube kaip pajunkt link per FS3 ir galesi pliekt su kitais piratais :)

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paspausk ant pultelio desini analoga ir parodys IP. O jei del Tv nesimato tai Setings skiltyje yra pasirinkt arba rezoliucija arba ekrano pikselius, kad pagal save galetum pasidaryt.

 

Xbox live zaist negali. Gali zaist tiktai Free style dash link skiltyje paziurek youtube kaip pajunkt link per FS3 ir galesi pliekt su kitais piratais :)

 

Aš ji paspaudes esu. Ir bandau per settings Tv visus setting kiek keičiu vistiek nesimato :/

 

Tai jaučiu pas drauga reiks bandyti nusinešt turi dideli TV ir pažiesiu ten ir dar klausimas ar nereike tu live goldu pirkt kad lošt su tais kitais "piratais"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu live gold nereiks. O tau virsui temperatura rodo? Jei ne tai reiskia arba neijungta , kad rodytu arba nepaspaudei analogo desinio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

 

zales kaip gribas :D

 

1 Eik ne per tv nustatimus o per FSD(xbox) settings>system settings>overscan, Vertical

2 Goldu nereik pirkti, zaisi per system link kur nk nekainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu live gold nereiks. O tau virsui temperatura rodo? Jei ne tai reiskia arba neijungta , kad rodytu arba nepaspaudei analogo desinio.

 

Rodo. Ir gali ta jai negaila surast kaip ta link pajungti? Nes nerandu aš Redagavo FrelLTU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Torrent, Linkomanija pilna, tik reikes pagal gida kur cia yra su god2iso pereit ir ikelt su ftp klient ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau dar paklaust ar visi žaidimai taip letai siunčias max man 100kb/s (neto greitis ~160mb/s) ir bandau daug puslapiu visokiu panašus greitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau dar paklaust ar visi žaidimai taip letai siunčias max man 100kb/s (neto greitis ~160mb/s) ir bandau daug puslapiu visokiu panašus greitis

 

gal nėra skleidėju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.