Dasaco

Padėkite išsirinkti ausines

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nusprendziau keisti ausines, senos jau atgyveno savo. Taigi svarsciau del variantu razer electra, syberia v2, razer carcharias.

 

Razer electra girdejau kad yra labai patogios ir geros taciau man greiciausiai jos nelebai tiks, del to kad man nera poreikio juos issinesinet laukan, o jos tam yra labai pritaikytos ir ten labai blogas mikrofonas

 

Razer charcharias girdejau kad neblogos bet man kazkaip kyla itarimai, nepakankamai atsiliepimu apie jas girdejau

 

Syberia v2 keli zmones sake kad jos nera patogios ir yra blogos konstrukcijos

 

Kaip jus manote, kokias reiketu imti? Gal kad turit vienas is siu ar zinot koki geresni varianta? Kokias jus ausines naudojate?

 

Ausinems maksimum galiu skirt 250 Lt

 

Poreikiai: ausines naudoju tik prie PC, niekur jas nesinesioju, kartais prireikia mikrofono bet jo tikrai reikia, nuo dabartiniu ausiniu ausis truputeli skauda tai noretusi kad nespaustu ir butu patogios, daznai geiminu

 

Dekoju uz pasiulymus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju iš savo patirties Razer Carcharias , pats 2 metus naudojau ir tikrai nesigailejau, garsas liuks, geimint irgi buwo nnt gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju iš savo patirties Razer Carcharias , pats 2 metus naudojau ir tikrai nesigailejau, garsas liuks, geimint irgi buwo nnt gerai.

 

Aciu uz pasiulyma. As irgi mastau del situ ausiniu taciau dar paziurejau kad yra geros Razer Kraken, kaina tarp Carcharias ir Kraken nedaug skiriasi, bet nezinau kuris tikrai geresnis, gal kas galetu pakomentuot del Kraken ir Carcharias, kurios geresnes?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats naudoji ir esu labai patenkintas savo Sennheiser HD-419. Mokėjau 150 Lt tiek prie Ipod jungiu tiek prie pc, xbox. Rekomeduoju šitas: http://vinylshop.lt/laisvalaikio-iranga/laisvalaikio-ausines/on-ear-ausines/sennheiser-hd-419-ausines.html turiu jau puse metu, garsas labai geras, geri basai, patogios, vienas laidas eina tik ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.