TukkaSi

PC spec'ų skirtumas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi reikalas toks, jog mano draugas lošia BF3 ant ~70 FPS net ant didelių map'ų, kai pas mane gan dažnai nukrenta iki 45 FPS ir tada žaidimas tampa kelias sekundes nesklandus. PC panašūs, mano net, manyčiau,truputį geresnis. Tai čia BF3 problema (daug kam būna lagas net ant galingesnių PC) ar mano PC per silpnas?

 

Mano PC:

 

CPU: AMD FX-6100

GPU: AMD Radeon HD 7850 Gb

RAM: 4 Gb x 2

 

Draugo PC:

 

CPU: Intel Core i5-3350P

GPU: NVIDIA GeForce GTX650 Ti

RAM: 4 x 2 Gb

 

P.S. Aš lošiu ant 1980x 1080 rezoliucijos, o jis 1280 x 1080. Abu lošiam ant Normal.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gpu panasios bet butent BF3 siaip su tavo gpu ir kitais vienodais specais eitu mazdaug ant 8 fps daugiau nei jo. na tai matyt skiriasi kiti dalykai. ram greiciai. draiveriai svarbu . na bet MP lagai ne vien nuo PC specu buna dar. na normal tai normal .o kaip su MSAA ar post AA nustatymais?. jie daug duoda.niekad nereikia naudot default nustatymus ka siulo . pasieiskot aukso viduriuko visada reikia sau.kazka nuemes ,kazka kita uzkeltum ir i high.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ji Fps daugiau, nes ant mazesnes res losia. Beje Nvidia Gpu truputi geresnius rezultatus rodo ant BF3 ir beje jo i5 Cpu truputi pranasesnis ant zaidimu nei tavo Fx.

Atsinaujink draiverius nes jei seni gali labai daug Fps prideti, nes pas pusbroli ejo ant 45fps atsinaujino draiverius pradejo eit ant 65fps nauji draiveriau daug duoda.

Ir dar jei losi ant 1920x 1080 nusiimk AA, butinai isjunk vertical synch gausi daugiau fps, o skirtumo beveik nepajusi.

Sekmes :) Jei kas pavyks parasyk bus idomu zinot.

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ji Fps daugiau, nes ant mazesnes res losia. Beje Nvidia Gpu truputi geresnius rezultatus rodo ant BF3 ir beje jo i5 Cpu truputi pranasesnis ant zaidimu nei tavo Fx.

Atsinaujink draiverius nes jei seni gali labai daug Fps prideti, nes pas pusbroli ejo ant 45fps atsinaujino draiverius pradejo eit ant 65fps nauji draiveriau daug duoda.

Ir dar jei losi ant 1920x 1080 nusiimk AA, butinai isjunk vertical synch gausi daugiau fps, o skirtumo beveik nepajusi.

Sekmes :) Jei kas pavyks parasyk bus idomu zinot.

 

Nu kalbant apie Battlefield 3, tai nete esantys testai rodo, jog mano GPU daugiau FPS duoda... Draiveriai visi kaip ir naujausi (jei nesunku, numesk linką jų, gal ne naujausi netyčia). Tai gali būti toks FPS skirtumas dėl CPU? Ar čia dar ir rezoliucija prisideda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rezoliucija aisku prisideda siaip labiausia reza kala.tau nuleisk ja ir turesi daugiau fps.1gb gpu ram tai na rezos auksciau 1080p nera ko kelt o gal kada ir pazemint verta. Nzn kaip kam cia.bet mp losiant tai efektai visokie papildomi tik sunkina kilus rinkt. Kelciau detaluma ir teksturas I high o kitka galima ir pamazint kas esmes daug neturi tiek. Vel cia kaip kam kas rupi.pvz mazint reza. Ir det post efektus tikrai graziau negu kad ju isvis nebutu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rezoliucija aisku prisideda siaip labiausia reza kala.tau nuleisk ja ir turesi daugiau fps.1gb gpu ram tai na rezos auksciau 1080p nera ko kelt o gal kada ir pazemint verta. Nzn kaip kam cia.bet mp losiant tai efektai visokie papildomi tik sunkina kilus rinkt. Kelciau detaluma ir teksturas I high o kitka galima ir pamazint kas esmes daug neturi tiek. Vel cia kaip kam kas rupi.pvz mazint reza. Ir det post efektus tikrai graziau negu kad ju isvis nebutu.

 

Bet sumažinus rezoliucija žaidimas labai prastai atrodo. Pas draugą ji tikrai tinka ir grafika gera, o pas mane ne. Ar Medium, ar Low, tai skirtumo beveik nesijaučia. Kokią rezoliuciją siūlytum užsidėti tokiam monitoriui (ne 1920x1080), kad normaliai atrodytų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip medium ir low gali nesiskirt.aisku skiriasi.bet tu pasirinkes kuri tau priimtiniausia.ka cia galima siulyt teoriskai pats pasikeiti per kelias minutes ir pamatai kas tinka o kas ne.nzn kaip gali mazesne reza blogai atrodyt o jau low nustatymai tai gerai? .toks pc man veztu bf3 ant high maziausia.kitu atveju kam rinkt toki pc isvis.low/medium ir 720p tai gali bet koki zaidima su 200 lt amd apu vienu zaist be jokios gpu isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasus spec sako. hw gamintojai skirias kaip diena ir naktis. nvidia savais budais dirba, amd savais vaizdo plokstem, ati eina ant clocku aukstu isgaunant FPS gryna jega, Nvidijos kortos savo sprendimais ir optimizavimu grafiniu isnaudojant savo cuda cores ir kita. procai irgi skirias intelis turi HT, AMD nenaudoja to, tas gali dadet, keshu dydzius reik ziuret tada del proco nors priklauso kaip pats bf3 isnaudoja pati proca. ramu clockai gali skirtis, hdd greiciai nedaro itakos tik krovimo laike kol uzkrauna i ramus. dar magistrales greiciai daug ka daro kaip cpu su ramais greit perduoda info. bet pagrinde viskas ant gpu cia stovi, nes bf nera reiklus cpu :) ir rezoliucija daug ka daro skirtumas didelis kokiu dydziu renderint viska, zinant kad frostbyte naudoja scalinga vaizdo tai kirtimas per fps'a visada bus. bf nustatymai dar.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabandysiu ant mažesnio monitoriaus pasileisti, nes dabar net malonumo nėra žaisti, kai kas 30 sekundžių palagina. Pas draugą, nors ir mažesnis monitorius žymiai, bet daug smagiau lošti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabandysiu ant mažesnio monitoriaus pasileisti, nes dabar net malonumo nėra žaisti, kai kas 30 sekundžių palagina. Pas draugą, nors ir mažesnis monitorius žymiai, bet daug smagiau lošti.

 

pala o tai didesnis monitorius nerodo mazesnes rezos? tai kaip tada 40' HDTV 720p tau atrodytu? na jei tau 48 fps lagina tai .. :npoker:

 

cpu itaka konkreciai bf3 dingsta tada kai gpu sugeba maxint ji .kai medium tai apkrauna butent ir cpu ir tada jau cpu turi reiksme didesne.

 

na jei tu cia nori tik palenktyniaut su ten kitu pc tai neverta buvo temos kurt tam cia. paimi zaidime sumazini reza persijungi, pakeiti nustatymus per kelias minutes ir matai rezultata iskart.vietoj to kad neaisku kam laukt temoj cia kelias dienas kazkokiu atsakymu kurie na nieko nepakeis.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala o tai didesnis monitorius nerodo mazesnes rezos? tai kaip tada 40' HDTV 720p tau atrodytu? na jei tau 48 fps lagina tai .. :npoker:

 

cpu itaka konkreciai bf3 dingsta tada kai gpu sugeba maxint ji .kai medium tai apkrauna butent ir cpu ir tada jau cpu turi reiksme didesne.

 

Nu, jei ant savo monitoriaus pasikeičiu rezoliuciją, tai žaidimas net konsolines versijas žymiai geriau atrodo, o pas draugą mažas monitorius, nusistatęs didžiausią rezoliuciją, kokią leidžia, ir nelabai skiriasi grafika mano nuo jo. O dėl 45 FPS tikrai jaučiasi nesklandus žaidimas, jei nukrenta iki 35 iš vis užsilagina tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pati didziausia nesamone kuria skaiciau, kad zmogui ant 35-45 fps lagintu :D Cia manau pavydas kaltas, kad pas drauga 70, o pas mane tik 45 :) As ant seno pc su Pentium 4 ir 9500gt perejau crysis 2 ant 28 fps ir jokio lago net nejauciau, o cia ispindejes kazkoks sedi su 45fps ant 1080p ir maza dar jam... Nebent tu gal siunti kazka pastoviai jei MP losi del to ir stringa tau, nes ant 45 fps lago isvis jokio nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pati didziausia nesamone kuria skaiciau, kad zmogui ant 35-45 fps lagintu :D Cia manau pavydas kaltas, kad pas drauga 70, o pas mane tik 45 :) As ant seno pc su Pentium 4 ir 9500gt perejau crysis 2 ant 28 fps ir jokio lago net nejauciau, o cia ispindejes kazkoks sedi su 45fps ant 1080p ir maza dar jam... Nebent tu gal siunti kazka pastoviai jei MP losi del to ir stringa tau, nes ant 45 fps lago isvis jokio nera.

 

Gal tu galvoji, kad lagas, kai grynai striginėja. Pas mane, kai nukrenta iki 45 FPS žaidimas nepradeda striginėti žiauriai, bet pradeda jaustis nežymus lagas. Jei visąlaik eitų kaip eina Grand BAzzar map'as, tai gerai būtų, nes jis eina labai sklandžiai. Ir tikrai LABAI jaučiasi skirtumas, kur ant 60 FPS, o kur ant 45 FPS (kalbu apie savo atvejį). O lošti su tokiu dažnu palaginimu FPS žaidimą ne kažką, nebent nori amžinai mirinėti.

 

Sakai, kad pavydžiu, jog pas jį 70 FPS - pas jį kad ir 120 FPS gali būti, o pas mane 40, bet man svarbu, kad man žaidimas man eitų sklandžiai (o taip nėra).

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vienintelis likes atvejis tik del CPU kai zaidi MP jam tenka daug darbo, o FX-6100 nera labai galingas procesorius. Pvz i5 ant zaidimu yra pranasesnis uz FX-8000 serijos CPU. Manau biski OC tikrai padetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau 1050 reza ka blogai atrodo?.Na issijung AA ir gausi tuos fps.

 

Nuotrauka

 

OFF viska nuop AA pradzios visus tuos apatinius. pamatysi kaip sprogs fps. arba pazaist reikia kiekviena kaitaliojant ir sekant kaip pasikeicia fps. na MP losiant juk ne grozio reikia o kilu kiek suprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.