Tii

PSN Leaderboard

Rekomenduojami pranešimai

Hm. Tai kaži kaip čia su tuo atnaujinimu

Forget about it :)

 

O jei rimtai, tai greičiau būtų kokiam Tymbark, ar dar kažkam, uzurpuoti moderatoriaus teises ir tvarkytis tada. Gal ir judesio daugiau bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forget about it :)

 

O jei rimtai, tai greičiau būtų kokiam Tymbark, ar dar kažkam, uzurpuoti moderatoriaus teises ir tvarkytis tada. Gal ir judesio daugiau bus

Jeigu dar rimčiau, tai geriausia būtų padaryti API sprendimą, kad ir su tuo pačiu psnprofiles.com arba https://www.psnleaderboard.com/api/ sukuriant atskirą vieta PLM.

Tokiu atveju galėtų būti nuolatinis update'as ir nereikėtų niekam sukti galvos apie tai. Tačiau vargu ar kas apsiimtų, tai įgyvendinti, kadangi, tai ganėtinai rimtas darbas, kur reikėtų įlysti ir į pačios playmanijos vidurius.

O ir šiaip, iš to viso sąrašo, tai daugiausiai kokie 4 žmonės, kurie visa tai seka ir tai abejoju, tad nežinau ar verta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturejau ka veikti (juokauju aisku kad turiu ka veikti, tiesiog labai norejau padaryti) ir greituka toki sumeciau :D

https://ecto.lt/psn/list

 

 

Oficialiai 21 neoficialiai 18 vieta.  :acc:  Aukčiau pakilti tikriausiai neišeis, vidutiniškai trunku prie vieno žaidimo mėnesį ir tie patys užima laiko 30 - 80 valandų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oficialiai 21 neoficialiai 18 vieta.  :acc:  Aukčiau pakilti tikriausiai neišeis, vidutiniškai trunku prie vieno žaidimo mėnesį ir tie patys užima laiko 30 - 80 valandų.

manai turetu buti rusiuojama ne pagal LVL, o pagal platinum kieki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, vien dėl aukšto lvl esu 16 vietoje, neblogai. Nors galvoje aš vistiek skaičiuoju tik pagal platinum kiekį, tai realesnė vieta būtų arčiau dugno. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas norite pasidaryti Far Cry 5 online visus trofejus?

Redagavo Tronox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2018-12-16 15:13, benon8 parašė:

neturejau ka veikti (juokauju aisku kad turiu ka veikti, tiesiog labai norejau padaryti) ir greituka toki sumeciau :D

https://ecto.lt/psn/list

Tvarkyk ecto-1, tinginio pantie! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, Thetruth parašė:

Tvarkyk ecto-1, tinginio pantie! :D

Iš tiesų šį top'ą su Benon esam pradėję tvarkyti taip, kad jis automatiškai į top'ą rinktų visus PlayManija.lt narius, kurie profilyje yra įvedę savo PSN ID. Kantrybės paprašysiu, kol bus paruoštas šis dalykas :)

  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum nauja trofeju levelio sistema? Man kolkas nelabai limpa, sunkiau atsimint ta trizenkli skaiciu. Ziuriu profiliuose dar nepasikeite, visur dar levely rodo.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai per daug greitai kyla tie lvl, viena zaidima pereini ir jau lvl pasikelia geriau butu nieko nedare :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nustojau sektis levelį, dabar labiau žiūri, kad geimas kuo pilniau pereitas būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.