scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Tigi sakė, kad viską parodys per E3, ko tu čia verki? Šiaip tai, man konferencija buvo tobula.

 

Haters gonna hate. Visiems neįtiks, man patiko, greit E3 paroda ir joje pamatysim gameplay. Laukiu nesulaukiu E3, nes tiek daug naujienų pamatysim, jog :omg:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie spec tik trumpai pasakė. 8GB ram..na reiškia gandai buvo tikslūs dėl spec'ų, jokio upgrade ir bus kiek silpnesnis už ps4. Išvaizda tai nekažką..tiek konsolės tiek kinect..xbox 360 ir kinect atrodo taip kaip čia pavadint stilingai, taip net iš dalies papuošia namus. O čia dėžės ir tiek..na bet ne tai svarbiausia. Gerai nebus tikrai always online. Bet iš tikro tikėjaus kiek daugiau..pavadinimas išvis da fuck is this..infinity, fusion, 720, visi žymiai geriau skambėjo :) Na laukiam E3..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slikstyne :flip: Nieko gero neparode, pasimetes likau po tokio "gero confo"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tigi sakė, kad viską parodys per E3, ko tu čia verki? Šiaip tai, man konferencija buvo tobula.

 

Konferencija isties super. Pirma karta per gyvenima palaikau tik viena puse ir ji yra xbox. Sioje kartoje patiko abi konsoles, nu bet next gen xbox nustebino zveriskai, tikrai pirksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox 360 deze irgi nieka gersne bet xbox 360 slim tikrai geras yra palaukit po kaskiek laiko iseis xbox one slim ir pamazins,manau tikrai geras xbox bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fanboiu susirinkimas kurie supranta, kad microsoftas juos mulkina bandydami ikist tv priedeli kuris neveiks lietuvoj kai pridera. vel mokesit uz live. Naujos os jokios ten nera. ta pati unix distra tik isplesta kai reikalas nuo 360.

 

zaidimus 2 maciau kiti buvo tik prerendered traileriai. cod kuris neprilygsta bf4, bet negaliu skustis man COD patinka.

ir remedy naujas sedevras.

 

pazadai apie geimus, naujas francizes. kiek ju bus nubraukta, per metus gaut tiek nemanau.

 

ka jau kalbet apie pirmus modelius kuriu net ranka priliest nenoreciau po 360 tokio gero starto.

 

ne aciu pabusiu sony fanboyium ir priimsiu tiesa, kad sony mums sikart daugiau pasiule ir nelaike musu kvailais aiskindami kaip maziem vaikam apie pacia sistema lyg tai butu raketu mokslas ir mes nesuprastume ka skaiciukai reiskia. 64 bitu architektura, 5 milijonai tranzistoriu, 8gb ramu. so what ? ir kuo tie 8 gb ramu jusu dabar geresni nei mano laptopo 8gb ramu. nesuprantu as ju. halo jiem nebekuria bungie tai sugalvojo spilbierga nusipirkt del serialo.

 

 

ATSIMERKIT HEBRA BE E3 NIEKO MES DAR NETURIM APIE SITA DIDELE DEZE (kuri beto atrodo gan neblogai, neskaitant to, kad ne nebuvo ijungta ir greiciausiai viskas ka rode sukesi ant pc kaip ir per ps4 konferencija)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tigi sakė, kad viską parodys per E3, ko tu čia verki? Šiaip tai, man konferencija buvo tobula.

 

Tai ką čia tu veiki? turėtum žiūrėti TV-Sport-Serialus :thumbup: žmones perka žaidimų konsolę, o ne bullshit media center + usa rinkai ten viskas skirta, ne europai, konfas sako tobulas :melvin: are you really mad?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne aciu pabusiu sony fanboyium ir priimsiu tiesa, kad sony mums sikart daugiau pasiule ir nelaike musu kvailais aiskindami kaip maziem vaikam apie pacia sistema lyg tai butu raketu mokslas ir mes nesuprastume ka skaiciukai reiskia. 64 bitu architektura, 5 milijonai tranzistoriu, 8gb ramu. so what ? ir kuo tie 8 gb ramu jusu dabar geresni nei mano laptopo 8gb ramu. nesuprantu as ju. halo jiem nebekuria bungie tai sugalvojo spilbierga nusipirkt del serialo.

 

Nu, kiek žinau, tai Xbox 360 turi 512 Mb RAM (kažkas panašaus), o tu pabandyk paleist dabartinius žaidimus ant PC su tiek RAM. Tad manyčiau, jog skiriasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisti man daugumo verkšlenimai, jau prieš kelias savaites aišku buvo, kad tokia konferencija bus, tai pasakė Pachteris, Marcus'as ir visi kiti analtikai, o dabar visi nepatenkinti lyg nežinojot kad taip bus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas ten tobulo idomu ..nieko buvo bet ..daug stumdymo is tuscio i kiaura . specu normaliu net nera dar..

 

is virsaus geriau kazkaip atrodo

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Well, that was.. lame. 80% prakalbejo apie kaip bus smagu ir patogu ziureti TV per Xbox. Good job MS. Tiesa pasakius, net nelabai supratau koks tikslas buvo is sios konferencijos.

Pati deze atrodo kaip pries 10metu leidziami DVD playeriai (bent jau pirma mintis buvo pamacius). Na pultelis bent padoriai atrodo.

Overall, net sunku kazka ir pasakyti apie Xbox One, kai realiai nieko doro neparode, nepapasakojo.

P.S. Man kas labiausiai gaila del konsoliu siai dienai, kad jos kuo toliau, tuo labiau yra ne ZAIDIMU konsoles, o kazkokie home entertainment center'iai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susipazinkim ..

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

kas cia ? .. :melvin: hello

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

masininis Cd disku keitiklis ?

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

ziurim ka turim..ar man vienam kazkokia pacios dezes kokybe labai jau made in china tipo .. ? :nsure:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar microsoft patvirtino, kad blokuos naudotus žaidimus...Jo, įdomiai, keisis rinka dabar...

 

But games will be tied to an Xbox Live account, Wired reveals—or else you'd just be able to pass games around to everyone you know. And if you want to link a game to a second account, you'll have to pay a fee:

 

What follows naturally from this is that each disc would have to be tied to a unique Xbox Live account, else you could take a single disc and pass it between everyone you know and copy the game over and over. Since this is clearly not going to happen, each disc must then only install for a single owner.

 

Microsoft did say that if a disc was used with a second account, that owner would be given the option to pay a fee and install the game from the disc, which would then mean that the new account would also own the game and could play it without the disc.

 

But what if a second person simply wanted to put the disc in and play the game without installing – and without paying extra? In other words, what happens to our traditional concept

Rimtai..? Čia jau viršūnė, tarkim šeimoj su kokiu, kad ir broliu,nori turėt skirtingus acc..o už gėma dar papildomai turi mokėt, kad kitas galėtų žaist...SRSLY??? :tear:

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.