Rekomenduojami pranešimai

Taip, perkeltas i 2015. logiska... filmas bus tais metais "Mad Max: Fury Road (2015)" ir zaidimas kuriamas del filmo.

 

Pora screenu:

img5.jpg

img6.jpg

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas jiems, svarbu telpa i filmo marketingo vagona :D

O seniau dar taip naiviai maniau (kai nezinojau, kad bus naujas filmas), kad vyrai is klasikinio Mad Max sumane zaidima sukurt, respect. Tik vieno buvo gaila, kad ne Mel'o Gibdon'o modeli panaudojo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man dėl grafikos nelabai svarbu, bet kuo toliau tuo labiau žaidimas atrodo, kaip pigus frančizės milkinimas. Pradžioje irgi naiviai galvojau, kad sugalvojo atgaivinti naują IP, bet panašu, kad ne. Turbūt dėl to ir nenorėjo naudoti australietiško akcento, nes naujame filme jo nebus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senom konsolem jau neiseis . 2015 Rugseji tik pc ir abiem dabartinem konsolem. 

 

1425405883-mad-max-the-ripper.jpg

 

 
MadMax release date set for September, PS3 and Xbox 360 versions canned  

Mad Max – Pre-order Bonus, Box Art & Ship Date Revealed

Warner Bros. Interactive Entertainment today revealed new pre-order bonus details for Mad Max. All those who pre-order Mad Max will receive an additional Magnum Opus car body called “The Ripper,” which packs a powerful V8 engine, upgraded exhaust with custom off-road tires, a ramming grill and a tuned suspension so it can take on a variety of Wasteland surfaces. Also revealed today was box art for the game.

Mad Max is set to launch 4th September in the UK for PlayStation 4, Xbox One, PC and SteamOS.

Mad Max delivers open world gameplay in a post-apocalyptic setting where cars are the key to survival. Developed by Avalanche Studios, gamers become Mad Max, a lone warrior who must fight to stay alive in The Wasteland, using vicious on-ground and vehicular combat against savage bandits. Following the theft of his iconic Interceptor, Max must align himself with a gifted, but peculiar, mechanic named Chumbucket and others to build the ultimate war vehicle as he works to escape from the dangerous Wasteland. For more information visit MadMaxGame.com.

MadMaxGame.com

 


1425405883-mad-max-boxshot-eng.jpg


1425405423-264-cover-reveal-spread.jpg


..isleidimas rugseji ... ? gal jiem reiktu dar pagalvot geriau ...nes 

 

ground_zeroes_snake.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisiems patinka MGS tai kad nieko baisaus kad ta pati mėnesi išeis  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tas mad max nei grafiskai nei kaio kitaip tai neblizga. Aisku jie nezino kada kiti iseis, Bet jau geriau toki leist kai niekas daugiau neiseina. Pvz dying light butent del to turi gerus pardavimus. Man patinka ivairus zaidimai bet tikrai neziuresiu I madax po mgs5. One does not simply release game after mgs5 lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... arba tą pačią dieną (NA regione). Jų vietoje, tai po kelių mėnesių praneščiau, kad išleidimo data nukelta kokiai savaitei ar dviem, nes kitu atveju tikrai ženkliai mažesni pardavimai bus nei jie gali tikėtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pamatyt toki zmogu kuriam nepatiktu metal gear serija

as busiu tas zmogus kuriam nepatinka MGS serija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pamatyt toki zmogu kuriam nepatiktu metal gear serija

Man nepatinka. Pats gameplay, visi durni bajeriai su dezem ir kitom nesamonem. Istorija perdaug suvelta jei ne nuo pradziu zaidi. Perejai 4dali ir puses nesupratau nei is kur tie veikejai nei kokie ju veiksmu motyvai. O ir siaip kuo toliau tuo labiau nepatinka japoniskai perspausti veikejai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man Mad Max kaip žaidimas nelabai bet kaip filmas tai geras yra, tai kad aš labiau esu į MGS puse , o Mad max aš geriau filmą pažiūrėsiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.