GTx

Kodėl nera GTA IV savu?

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu visuose buvo o GTA IV nerandu visa pc apžiūrėjau nera vienas sake kad Mano Dukomentai Rockstar Games/GTA IV bet ten tik User Music ir Video/rendered kažkoks kodėl nera pats mane ar todėl kad piratinis? nes noriu padaryt kopijas o nerandu ką daryt kažkur skaičiau internete kad GTA IV neturi tiesiog šiaip isisaugo ir viskas per LIVE online bet negali būti. please.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

X:\Users\(Username)\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

 

AppData yra Hidden, todėl prieš tai reikia nustatyti, kad rodytų Hidden files and folders.

 

3 sec. googlej...

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera pats mane jis tuscas beja mano seni winxp del to ir noriu surast ir perinstaluti i win7 nes paskui dings o db taip iseina turiu viska pareit tik tuomet galesiu instaluoti š****

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera pats mane jis tuscas beja mano seni winxp del to ir noriu surast ir perinstaluti i win7 nes paskui dings o db taip iseina turiu viska pareit tik tuomet galesiu instaluoti š****

 

Paspausk virsuje lango ant Tools>Folder options>View ir ties hiden files and folders pasirink "Show...."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Windows XP: C:\Documents and Settings\YOUR USER NAME\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o butinas pirktinis GTA IV kad gauciau trofejus nes ant QUB3D surinkau net 18k tasku ir nera trofejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokio tu trofėjo nori? Achievemento iš Steam? Tada jo, reikia pirkti būtent Steame, nes čia ne žaidimo, o Steam sistemos dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie LIVE Windowns nu as prisijunges bet nerodo online tikausia offline

 

o kiek kainoja gta iv steam ? gal visdelto reiktu nusipirkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o neimanoam zaisti online Windows Live GTA IV nes dabar turiu proflyj bet offline o kaip online ar butina pirkti bandziau google rasyt GTA IV Windows Live Hack Free bet neradau nu takrim paspaudziu "Home" ismeta profyji mano bet ten tuscias offline o as noriu online o kur pirkti gta iv diska realiai akopolyja maximoj yra gal ? nes kai ziuriu steam ten tik per banko kortele o as neturiu ir siaip noriu turet diska dvd nes kai steam juk nebuna disko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diską man atrodo galėtum Akropoly rast. Žiūrėk kokiam Elektromarkte ar Euronics.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.