FUZA

Europos Krepšinio Čempionatas 2013

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Manau jau laikas pakurti šią temelę :halone:

Taigi,ką tik iš varžybų (Lietuva-Belgija :) jei kas dar nežinot,kad šiandien tokios vyko:) Na pirmiausia tai kaip kėdainietis pasidžiaugsiu puikia,nauja arena.Kompaktiška,nedidėlė,"nedūšna" ir nors sėdėjau 5 eilėje (kas buvo tiesiog super),supratau,kad net ir šū*****sią bilietą įsigijus vaizdelis bus tikrai padorus :) Na,bet čia :offtopic:

Taigi,pirmasis įspūdis....Tikrai neblogas galiu pasakyti,aišku matosi susižaidimo stoka,bet tai išsispręs...Įžaidėjo problema kaip visada opi,Delninkaitis vaizdo negadino,bet jis ne įžaidėjas,Čižauskas pakankamai normaliai sužaidė (bet nepamirškim,kad žaidėm prieš Belgus,ne prieš ispanus kokius),na o nors esu Ž fanas,bet Juškevičius mano akimis tai grybą pjovė,pjovė,kažkoks chaotiškas žaidimas su juo aikštelėje vyko...bent jau mano akimis. :whistling: Na,bet gal Kazlauskas šį reikalą kažkiek aptvarkys.

Žiauriai nustebino Motiejūnas,ne dėl to,kad daugiausia įmetė,bet šiaip,ūgis,masė,energija...žvėris jis tikras bus ateityje artimoje,jau dabar žvėris atrodo,bet kas bus toliau,jei jis gaus žaidybinio laiko NBA,tai net nežinau.Į jį bežaidžiantį žiūrint,galvojau,kad mes galim NBA turėti ne šiaip lietuvį-vidutinioką,bet žvaigždę (aišku,ten turi tam tikros aplinkybės palankiai susiklostyti).

Broliukai,kaip visada geri,patiko Javtoko žaidimas,nieko doro jis neįmetė,bet ginyboje tikrai aria už 2,respectas jam...Ir šiaip viskas palyginus gan normaliai ten atrodė...kaip pirmose varžybose ir su tokiu varžovu...

Bet patikėkit,šitos rinktinės potencialas yra didelis,apie medalius man atrodo tikrai galim svajoti ir net aukščiausios prabos...Na žiūrėsim,ką rytoj turėsim :thumbsup4:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu del juskevicius , suprantu dar jaunas , jauciamas jaudulys bet cempionate to tikrai negali butu , o seip sakyciau visi kiti savo padare. Motiejunas parode , kad praleistas laikas NBA jam nepakenke.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taipat buvau varžybose, irgi kaip Kedainietis sakau, kad šita arena tikrai nėra bloga. :D O rinktinė šaunuoliai laimėjo 1-as varžybas! :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos varžybos pakankamai neblogos.Motiejūnas gerai pavarė.Norėjau pamatyti kaip jis žaidžia ir va tau :D liuks,šaunuolis.Pirmi du kėliniai tokie chaotiški,vėliau gal Kazlauskas velnių davė ar patys susiėmė ir gerai užbaigė varžybas.Šaunu buvo žiūrėt.Laukiam, kas rytoj bus.Jau gal išleis Kleizą, Valančiūną ir Kalnietį bus smagu ir juos pamatyt.Ir dar dėl laimėjimo tai va ką pasakė belgų treneris :) : „Mes nesirengiame nugalėti komandas kaip Lietuva, Ispanija ir Italija. Mes tiesiog ruošiamės ir norime nugalėti tokius oponentus kaip Ukraina. Šiuo pasirengimo laikotarpiu komandiškai žaidėme gana solidžiai, nors ir klydome dažnai.“

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai sutinku su fuza, tragiskas vaizdas su izaidinejimu buvo. O visa kita seip normaliai, broliukai kaip visada garo duoda, Javtokas savam stiliui, dirba tyliai, bet efektyviai. Laibai patiko Motiejuno ir Kuzios zaidimas. Seip manau su rinktine jau aisku bus, jei dabar 15, tai 3 atkabins. Tai speju atkabins 2 jaunuosius izaidejus, nes Kalnietis ir Delninkaitis susitvarkys ir Geceviciu atkabins manau. Na, bet cia mano asmenine nuomone. Beje taipat varysiu i rungtynes 21d. man atrodo, uz 1 bilieta 2 rungtynes Rusija vs Kazkas :) ir Lietuva vs Suomija.

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvau arenoje, nors ir turėjau bilietą, dėl iškilusių problemų. Mačiau, paskutinius du kėlinius per TV ir pritariu - susižaidimo labai trūko. Neesu kašes fanas (labiau futbolas), bet EuroBasket galima pažiūrėti.

Ne į temą

Gailiuosi, kad negalėjau atvykti į arena, nes norėjau pažiūrėti, kaip įrengta ji...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazlauskas paliks arba Cižauską, arba Juškevičių. Pats anksčiau sakė, nes nori užauginti ateities įžaidėją iki olimpinių, nes Lietuvoje mes jų neturime. Šiaip, spėju, atkabins Juškevičių, Delininkaitį ir Gecevičių. Bent jau man, tai čia logiškiausia būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patirko rungtynės nors pradžioj matėsi kad doncė taip ant prikolo pradėjo :D nors vėliau parodė ką gali, kuziai ir įsivažiuot turėjo, kaip išleido jį galvojau: wtf kur jo tie dėjimai, bet vėliau prasidėjo ir rungtynių vaizdas visiškai pasikeitė. Na žiūrėsim šiandien ką parodys Jonas, nors įdomu pamatyt kaip Kleizai seksis. Dėl kalniečio tai nemanau kad šiandien bent viena ataką kamuolį įžaidinės, jaučiu Kazlauskas pastatys į gynėjo pozicija jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Po ledų šventės nenunešė arenos? :D

O jeigu rimčiau, tai kiek mačiau Kėdainių areną, tai neblogai padirbėta. Kaip sakė, daug pigiau pastatė privatūs asmenys negu su panašiais projektais susitvarko valdininkai.

O rinktinė, manau, kad susižais. Gerų žaidėjų susirinko. Plius naujas, patyręs treneris duos savo.

 

Forma labiau pasimatys, kai žais su rimtesnėmis rinktinėmis. Kuo daugiau pergalių, tuo geriau vyrai jausis. O tai psichologiškai labai padeda. :thumbsup4:

 

Kontrolinės rungtynės:

 

Rugpjūčio 5 diena (Kėdainiai)

19.15 Lietuva – Belgija

 

Rugpjūčio 6 diena (Kauno sporto halė)

19.15 Lietuva – Belgija

 

Rugpjūčio 12 diena (Panevėžys)

19.15 Lietuva – Švedija

 

Rugpjūčio 14 diena (Panevėžys)

19.15 Lietuva – Švedija

 

Rugpjūčio 17 diena (Skopjė)

Makedonija – Lietuva

 

Rugpjūčio 21 diena (Vilnius)

19.20 Lietuva – Suomija

 

Rugpjūčio 22 diena (Vilnius)

19.20 Lietuva – Rusija

 

Rugpjūčio 23 diena (Vilnius)

19.20 Lietuva – Čekija

 

Rugpjūčio 27 diena (Atėnai)

Lietuva – Italija

 

Rugpjūčio 28 diena (Atėnai)

Lietuva – Graikija

 

Rugpjūčio 29 diena (Atėnai)

Lietuva – Bosnija ir Hercegovina

 

Rugsėjo 1 diena (Kaunas; Žalgirio arena)

19.00 Lietuva – Gruzija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums vaizdas šiandienos varžybų, nes man kažkaip nelabai patiko Lietuvių žaidimas. Ypač labiausiai nervina pozicinis žaidimas, kuris beveik visiškai išstūmė prasiveržimus link kašio, o juk tai lengviausi taškai (arba bauda arba taškai). Maloniausiai mane nustebino Delininkaičio žaidimas, netikėjau, kad jo žaidimas bus toks laisvas ir drąsus, o didžiausias nusivylimas Kleiza, nebėr nei vieno prasiveržimo, o ir baudos ( techninės) visiškai be pagrindo. Nepasigedot derinių jūs? Nes atrodo, kaip visiškos improvizacijos. Aišku čia mano nuomonė, o ką jūs manot? Reik tikėtis , kad susižais vyrai ir vis žaidimas eis geryn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sunkiai,sunkiai šiandien...Mačas visiškai nesižiūrėjo,vakarykščiai lyderiai nusėdo,o Kleiza iš vis kažkoks išėjęs buvo...tokioj situacijoj,tokiam žaidėjui tai elgtis tikrai nedera ir ypač per draugiškas varžybas...na su įžaidėjais tai šiandien turėjom tikrai daugiau nei bėda,katastrofą kažkokią tiksliau,perdegė vyrai gal ar ką....dar daug prakaito teks jiems išlieti,kad normaliai susižaisti,kita vertus ir laiko dar pakankamai yra ir varžybų apšilimui dar bus,tai gal viskas ir pasitvarkys...Kuzia su braliukais vieninteliai šiandien mane džiugino,na lauksim tolimesniu pasirodymų ir tikiuos Kazlas gerai psichologiškai Kleizą "atvanos" už tą techninę :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu jum abiem.Bet ir belgai mane nervino.Per daug jie baudavosi.Lietuviai tik pabando kažką mastyt,bandyt pyst bauda.Vėliau vėl tas pats.Rungtynės tikrai nesižiūrėjo.Kleizos techninės išvis nesupratau.Ir baudų irgi nelabai sugebėjom pataikyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na baudų pataikymas dėl fizinio pasirengimo, kaip sakant medinės rankos, su laiku bendras pataikymas turi tik gerėt. Na iš įžaidėjų geriausiai Čižauskas žiūrisi, bent greitai mąsto, neperlaiko kamuolio, kaip Juškevičius. Pritarsiu dėl brolių ir Kuzminsko žaidžia lyg sezono metu - stabiliai gerai. Ir man tikrai nesižiūri komandos pozicinės tuščios atakos, vietoj taškų iš baudos aikštelės renkamasi mesti tritaškį per rankas. Na daug broko, bet potencialas milžiniškas, tikiu, kad Kazlauskas sustyguos viską į vietą. Ne be reikalo vienas tituluočiausių trenerių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man keista buvo, kad nusprendė rungtynes rengti Kauno Sporto Halėje. Yra tiek pristatyta modernių arenų ir žaidė tokioje, kur net kondicionieriaus nėra. Net žiūrovai, žaidėjai kentėjo karštį. Pats komentatorius kalbėjo apie prastas sąlygas, padidėjusias galimybes gauti traumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi kažkaip nustebino toks pasirinkimas arenos. Aišku jaučiu niekas nesitikėjo, jog lauke bus virš 30 laipsniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.