D3iv1s

Xlink

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kadangi nieks nekreipia ar nepamato demesio ( o as esu labai reiklus zmogus) noreciau kad jus man padetumet su xlink. Kaip ji isirasyti, pas mane ten kur avataras raso system link patched, nezinau ar tai ka nors keicia, noreciau normalaus kaip zaliam tutorialo. Skirkit nors biski laiko padedami man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O visa tai man reikia but pajunkus su lan'u pc ar ne? Ar tiktais galiu routerio laida ijunkt ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O visa tai man reikia but pajunkus su lan'u pc ar ne? Ar tiktais galiu routerio laida ijunkt ir viskas.

 

Na jei ruteris wifi tai per x'a prsijunk prie routero ktap sakant prie interneto Aš esu pasidaręs tap LAN į PC ir į routerį per router'io nustatymus padariau wifi prieiga vardą slaptažodį prsijungau per x'a r internetas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokius jis ten portus raso?

 

3070 ir 3071 pas mane jie užrakinti nes testinant meta faill man su 4070 ir 4071 viskas pass testnant, tad ča priklauso okie portai atvir pas tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.