MGnon

Gera plančetė?

Rekomenduojami pranešimai

Planšetinis kompiuteris „GoClever TAB R76.2“ su klaviatūra

ir odiniu dėklu. Techniniai duomenys: 7” 5 Point Multi-Touch

1240x600 / Cortex A9 1GHz / Android 4.1 Jelly Bean / Wi-Fi

/ 2 kameros – priekyje ir nugarėlėje / 512 MB DDR3 + 4 GB +

MicroSD Slot / miniUSB 2.0 / Google Play .

 

 

Štai va toks aprašymas jos.Mama gavo nuolaidą Rimi parduotuvėje ir ta planšetė kainuotų 250Lt.Aišku aš iš tos planšetės daug nesitikiu bet ar bent nelagintu man jinai?Šiaip man atrodo, kad apsimokėtų gal paimti.Aš specialiai neieškau to planšetinio kompiuterio tiesiog šiaip atradau tokį pasiūlymą ir tiek.

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačetė ne planšetė:halone: Panašią pats turiu,o kadangi mano reiklavimai jai yra Youtube peržiūros,vieno kito puslapio pavartymas,Angry Birds ir retkarčiais kokio filmo peržiūra,tai su šiais darbais ji susitvarko puikiai...Manau,kad už tokią kainą,tai vertas dėmesio daikčiukas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko daug uz tokia kaina galima nesitiket, bet kaip kokiam tik interneto naudojimui pakaks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Android 4.1 Jelly Bean ir 512 MB DDR3 labai nesuderinami dalykai. Todel plansete ir pigi, nes siais laikais, jei nori normaliai be lagu naudotis plansete, tai jos RAM minimum turi buti 1 GB. Siulyciau prie tu 250 litu prideti dar pora simtu ir nusipirkti nors kiek normalesni irengini. Asmeniskai man, tai visiskas pinigu ismetimas ir pasenusiu daiktu pirkimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau būtent šį iš Rimi :D

 

Šiaip geras dalykas, pirkau sesei, pats daug nenaudojau. Wifi silpnokai traukia, laiko keletą valandų maždaug jei naudoji intensyviai. Yra usb jungtis, todėl pajungiu išorinį HDD ir galima filmus žiurėti, geras dalykas, man patiko :) Ypač su ta nuolaida

 

Šiaip kaip pastebėjau, tai nebuvo man tų lagų, kažkaip nepastebėjau. Angry Birds irgi viskas gražiai veikia

Redagavo Dasaco

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir sake uz tokia kaina tikrai verta nes kazkaip geriau neka rasi uz tiek. aisku kaip plansete aplamai tai ji nera gera .

kas svarbu yra . kad nelagintu bent jau kiek galima maziau. kad filmus gerai rodytu ir netas vartytusi. o uz 400 kazkur is tokiu pigiu maciau ir su 3G galima paimt. aisku Nexus 7 tas pirmas gen vistiek nepalyginami dalykai jei turi bent 500-600 lt tai geriau jau paieskot Nexuso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiem už atsakymus.Kaip ir minėjau ankščiau man ta mečetė ( :D ) nėra būtinybės dalykas,tiesiog pamačiau kad yra nuolaida ir pagalvojau apie pirkimą.Na dar nežinau ar pirksiu.Pagalvosiu ar man jo labai reikia.

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokia duot pvz mamai vietoj kompo panarsyt ir paskaitinet kazka. arba sau jei tau realiai jos nereikia bet tik del to kad pigi. taciau tiek ekrano kokybe ties spalvom tiek performance aisku cia neblizges ir visada bus mintis kad turi prasciausia produkta rinkoj ir pigiausia.toks daiktas gerai pvz kokiose naktinese pamainose kokius filmus ziuret pasijungus nuo pakrovejo.nors pigus laptopas ta irgi atliktu be problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.