tasbicas

Bound By Flame

Rekomenduojami pranešimai

Pražaidžiau šiandien visą dieną, tad jau susidariau nuomonę apie šį žaidimą. Kai pradėjo pasakot istoriją, pirma mintis buvo: "Game of Thrones"? Iš šiaurės ateina zombiai, o juos valdo nekromanceriai.

Žaidimas man atrodo kaip Dragon's Dogma + Witcher + Dark Souls mišinys. Gerai kad dažnai autosavina, nes dažnai mirštu, nors žaidžiu tik 2-u iš 4-ių sudėtingumu. Galima pasirinkti vieną kompanioną, iš kurio nauda tik ta kad trumpam nevisi priešai puola tave. Kovos sistema patiko, nes nesužtenka maigyt atakos mygtuką, būtina gintis, vengt atakų.

Įgarsinimas tragiškas. Bet veikėjai įdomūs, labai sarkastiški.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali paaiskinti kodel psn jau yra siustis uz 50 svaru,o disko pavidalu iseina po dvieju dienu,cia visada taip su zaidimais??,kazko as nezinau gal..

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palosiau kelias valandas. na ir visai kabina. tuo labiau, kad nedaznai iseina tokie fantasy grajai, tai nera labai is ko rinktis. kovu sistema tokia savotiskai smagi. aplinkos, kad ir ne open, bet yra kur pasivaiksciot. aisku ne faktas, kad neatsibos greit, bet kolkas zaisim :] 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir galvojau kur man siti vizualai matyti jau ...taigi Mars : War Logs kurejai ..ir engine tikrai tas pat gal kiek pagerintas. o Mars man patiko lost tikrai. kol kas kelios misijos pirmos neaiskios buvo ...bet visumoj nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gan įdomus video tiem, kas išvis nieko arba labai mažai žino apie šitą žaidimą.

 

Test Chamber - Bound By Flame

 

[media=560x315]

[/media]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.