rakasx2

Pardave neveikianti! Padekit

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi nusipirkau falcona, sake viskas puikiai veikia, sake kad modifikuotas korpusas , kad geresnis ausinimas butu, sendien gavau ziuriu gi ten jau x-clampas darytas.. Pazaidziau 1 valanda, veliau pradejo strigt vaizdas, o galiausiai gavau rrod 3 lemputes, nusipirkau ji uz 300lt.. Kaip dabar man susigrazint pinigus jei pardavejas nenori ju grazint. Ar policija padetu tokiu reikalu?

 

Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi nusipirkau falcona, sake viskas puikiai veikia, sake kad modifikuotas korpusas , kad geresnis ausinimas butu, sendien gavau ziuriu gi ten jau x-clampas darytas.. Pazaidziau 1 valanda, veliau pradejo strigt vaizdas, o galiausiai gavau rrod 3 lemputes, nusipirkau ji uz 300lt.. Kaip dabar man susigrazint pinigus jei pardavejas nenori ju grazint. Ar policija padetu tokiu reikalu?

 

Aciu :)

 

Nu bet protas... Pirkai tikriausiai net neapžiūrėjęs, ar ten viskas gerai veikia. O kurių metų Xbox'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na realai tai tu jį ir nusipirkai veikiantį, juk sugedo tik po valandos :) Ar buvo taisytas ko gero nepaklausei prieš pirkdamas, o jis pats suprantama nieko nepasakė :)

 

Prieš perkant reikėjo klaust ar verta, dabar jau per vėlu manau kažko ieškot :)

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na realai tai tu jį ir nusipirkai veikiantį, juk sugedo tik po valandos :) Ar buvo taisytas ko gero nepaklausei prieš pirkdamas, o jis pats suprantama nieko nepasakė :)

 

Prieš perkant reikėjo klaust ar verta, dabar jau per vėlu manau kažko ieškot :)

 

As klausiau ar jis nebuvo sugedes ar taisytas, jis tvirtino kad ne.. Nors pats jau buvo tvarkes ta boxa..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi nusipirkau falcona, sake viskas puikiai veikia, sake kad modifikuotas korpusas , kad geresnis ausinimas butu, sendien gavau ziuriu gi ten jau x-clampas darytas.. Pazaidziau 1 valanda, veliau pradejo strigt vaizdas, o galiausiai gavau rrod 3 lemputes, nusipirkau ji uz 300lt.. Kaip dabar man susigrazint pinigus jei pardavejas nenori ju grazint. Ar policija padetu tokiu reikalu?

 

Aciu :)

 

 

Taupus ir durnas moka du kart.

 

Bus pamoka nepirkti pigaus shlamshto. Geru daiktu uz pigiai nebuna!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka irodysi ? cia jau tik tavo ir pardavejo susitarimas. pvz kai perki sako nu jei ka grazinsi per kelias dienas. o is tikro kodel cia turetu but apgavyste. as gal sutvarkiau rrod ir man veike jis ir negedo. o kas nusipirko tai jo bedos jau po to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imi stipru dede ir vaziuoji atrsiimt prekes :melvin: ne jei rimtai tai policija tikrai nepades. as kazka pardaviau jam sugedo kita diena. ka zinau gal jis ten per diena sudroze viska taip kad sugedo iskart. arba pats gal buvo atsidares ir sugadino. na niekaip tas kuris pirko neirodys nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskubėjai ir greičiausiai permokėjai, aš už savo Elite Jasper 250 Lt sumokėjau su laidais, vienu pultu, be HDD tik buvo, bet anokia čia bėda. Už 55 Lt nusipirkau dėvėtą 120 GB. :) Policija tikrai nepadės, jei žinai, kur gyvena, nulėk, sulesk, bent ant širdies ramiau bus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskubėjai ir greičiausiai permokėjai, aš už savo Elite Jasper 250 Lt sumokėjau su laidais, vienu pultu, be HDD tik buvo, bet anokia čia bėda. Už 55 Lt nusipirkau dėvėtą 120 GB. :) Policija tikrai nepadės, jei žinai, kur gyvena, nulėk, sulesk, bent ant širdies ramiau bus. :)

 

Nu tada jau "pardavėjas" galės eit į policiją :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskubėjai ir greičiausiai permokėjai, aš už savo Elite Jasper 250 Lt sumokėjau su laidais, vienu pultu, be HDD tik buvo, bet anokia čia bėda. Už 55 Lt nusipirkau dėvėtą 120 GB. :) Policija tikrai nepadės, jei žinai, kur gyvena, nulėk, sulesk, bent ant širdies ramiau bus. :)

 

Aš irgi už Xbox fat mokėjau 400lt ir krč sakė su hdd 250 su viskuom daxuje žaidimu ir t.t. o kai aciuntė plika konsolę gavau :D Likimo broliai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kaip jus perkat taip lempiskai, bent jau prasykit i buta/nama kad isileistu isbandyt, o jei is kito miesto tai su autobusu nuvaziuoji, nebrangu, ir paprasai kad pasitiktu autobusu stotyje. Dar berods galit paziuret ar neardytas yra ten tokie "cielka" berods bent jau ant fato buvo kai ardziau as ji. nes kitaip tai lempa imt, kas dar "protingesnis" tai xclampinta isvis sakytu 600 apynaujis dadedu visko, valanda paveiktu ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kaip jus perkat taip lempiskai, bent jau prasykit i buta/nama kad isileistu isbandyt, o jei is kito miesto tai su autobusu nuvaziuoji, nebrangu, ir paprasai kad pasitiktu autobusu stotyje. Dar berods galit paziuret ar neardytas yra ten tokie "cielka" berods bent jau ant fato buvo kai ardziau as ji. nes kitaip tai lempa imt, kas dar "protingesnis" tai xclampinta isvis sakytu 600 apynaujis dadedu visko, valanda paveiktu ir viskas.

 

off: Nickas 'Gready', turetum suprasti ji :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi už Xbox fat mokėjau 400lt ir krč sakė su hdd 250 su viskuom daxuje žaidimu ir t.t. o kai aciuntė plika konsolę gavau :D Likimo broliai :DDD

 

Jei ne visą komplektaciją, kuri buvo sutarta, gavai, tai juk reikėjo bylinėtis. Dabar jau gal vėlu, reikėjo iškart gavus siuntą pakelt vėją.

 

Tik vieną valandą paveikė? Šiaip vargu, ar ką nors tau pavyktų įrodyt. Skūpus moka dukart..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš prieš 2 dienas nusipirkau PS3 super slima irgi nemates pirkau, bet prieš tai buvau sutaręs kad nuvažiuosiu pas pardavėja į kitą miestą ir galimės patikrint, tačiau pasikeitus situacijai negalėjau nuvažiuot, tai kažkaip pasitikėjau ir paimiau per siuntas - viskas ok, kaip sakė taip ir yra :)

O, bet, tačiau - prieš tai ant vieno pardavėjo sukčiaus vos neužsiroviau, situacija tokia gan idomi: skelbiu lt radau ps3 160gb slima, beveik naujas, foto dar pultas supakuotas, 5 org zaidimai. Bet buvo tik 2 foto, tai sakau kad imestu i email daugiau. Tada vakare gaunu i email viena foto - vel nufotkinta is toli, visai kitas zaidimas nuotraukoj, knygutes kompo kazkokios netokios. Ivedu emaila is kurio gavau foto i google, ir ka manot? Is kart pagal maila imeta puslapi kad zmogus jau daug ka su rubais apgaves yra, gauna pinigus ir nieko neatsiuncia. Gerai kad patrikrinau, nes buciau 520lt kaip į šikną :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.