VygintasJatulevicius

NEPASIGAUKIT SUKČIUS PS3ZAIDIMAI.LT!

Rekomenduojami pranešimai

Praėjo dvi dienos. Telefonas išjungtas , skype , facebook'e blokas. Autobusu tipo iš Kauno atsiųs , sakė vakar įdėjo paskambinu šiandien į KAUNO autobusų stotį pranešė , jog jokių siuntų man nebuvo ... P.S Pardavinėja ne tik žaidimus , bet ir įvairią buitinę techniką ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakęs iš ps3zaidimai.lt gavau laišką su tais pačiais banko duomenimis kur turėčiau pervesti pinigus. Iš kaip dabar pasirodo visai kito emailo... Zašibys. Ahujenai man sekasi blt. O dar galvoju ko 2 dienas jokių žinių iš jų negaunu.

 

Sąskaitų numeriai priklauso mokejimai.lt - jų sistemą naudoja online parduotuvės kaikurios. Bet kodėl emailai shopo ir to iš kurio prašė sumokėt skirtingi tai mistika.

 

Sveiki,

gavome Jūsų užsakymą iš www.ps3zaidimai.lt

Gavę apmokėjimą prekę (-es) užsakysime ir gausime 0-5 dienos po išleidimo.

 

........

 

Dėkojame, kad perkate pas mus.

 

Pagarbiai,

........

 

Kontaktai:

www.ps3zaidimai.lt

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Policijai perduok ir viskas, nuvaziuosit su policija namo ir atgausi pinigus.

 

Niekur jie nevažiuos. Mano situacija kiek kitokia, bet esu nusivylęs Lietuvos "policijos" darbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš Ps3zaidimai.lt esu siuntęsis ne vieną ir ne du žaidimus, jei laišką gavote nuo Kęsto, tai tada viskas gerai. Tik su laiku pas juos ne viskas gerai, kartais vėluoja siuntiniai. Šiaip iš esmės patikima parduotuvė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man teko girdėti iš, mano nuomone, pakankamai patikimo šaltinio, kad jie žaidimų neimportuoja patys, o užsiima tik dropshipingu. GAL todėl ir vėluoja. Nežinau. Just my 2 cents.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man teko girdėti iš, mano nuomone, pakankamai patikimo šaltinio, kad jie žaidimų neimportuoja patys, o užsiima tik dropshipingu. GAL todėl ir vėluoja. Nežinau. Just my 2 cents.

 

Taip ir yra, niekas ir neslepia to. Iš įvariausių užkampių pigiai superka ir pardavinėja Lietuvos žemelėj su užsimetimu daliniu (nes pagal lietuvos rinką žaidimai gan pigūs)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš Ps3zaidimai.lt esu siuntęsis ne vieną ir ne du žaidimus, jei laišką gavote nuo Kęsto, tai tada viskas gerai. Tik su laiku pas juos ne viskas gerai, kartais vėluoja siuntiniai. Šiaip iš esmės patikima parduotuvė.

 

O iš kokio emailo jis siunčia laiškus? Tas man ir pasirodė įtartina kad užsakymo patvirtinimo laišką gavau iš info@ps3zaidimai.lt o jau tuos sąskaitų numerius iš ps3zaidimai@gmail.com, kurį sukurti galėjo betkas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau is ps3zaidimai.lt irgi Kestas irgi tas buvo. Uzisakiau 12 month subscription playstation plus, turejo atsiust ta pacia diena, atsiunte per dvi savaites -,- Bet ten teisinosi, kad negali su tiekeju susitart ar kazka ten...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.