VygintasJatulevicius

NEPASIGAUKIT SUKČIUS PS3ZAIDIMAI.LT!

Rekomenduojami pranešimai

Man tai patinka mulkis temos autorius. Peistina mokejimai.lt tarpininku saskaitas, rasineja nesamones... o ir is kitu temu ir klausimu matosi kad aplinkoj sunkiai orientuojasi. Kaip sakoma, durniu ir baznycioj musha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patinka mulkis temos autorius.

Ne į temą

Pasakė protingas žmogus su supuvusia morale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GMR , įdomu ką tu pats darytum jeigu būtum apgautas. Mokejimai.lt sistema vien padės išieškot jo duomenis, kadangi pareiškimas jau parašytas. Taip , kad pagal visas tavo patarles - durnius liksiu ne aš , o tas kas mane bandė apgauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš kokio emailo jis siunčia laiškus? Tas man ir pasirodė įtartina kad užsakymo patvirtinimo laišką gavau iš info@ps3zaidimai.lt o jau tuos sąskaitų numerius iš ps3zaidimai@gmail.com, kurį sukurti galėjo betkas...

 

Laiska is info@ps3zaidimai.lt gauni kai padarai tik uzsakyma. O tada kai ta uzsakyma pamato savininkas Kestas is savojo emailo ps3zaidimai@gmail.com atsiuncia tau saskaitos duomenis. Bent jau man taip buvo kiek pirkes is ten.. Pamenu pernai kai pirkau tai buvo kita saskaita jo, o dabar ta pati kuria nurode temos autorius. Tik idomu prie ko tas sukcius cia.. Nes parduotuve tai patikima tikrai, viska gaudavau ka pirkes.. Kazkas cia ne taip. :mellow: Redagavo bajmantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kestu ir as turejau bedu,mano zaidimas vietoje pazadetu 2 savaiciu keliavo 5...aisku jis pazadejo sekanciam mano pirkimui padaryti nuolaida,bet zinot ranka nekyla po tokio laukimo tos nuolaidos ir naudoti... <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kestu ir as turejau bedu,mano zaidimas vietoje pazadetu 2 savaiciu keliavo 5...aisku jis pazadejo sekanciam mano pirkimui padaryti nuolaida,bet zinot ranka nekyla po tokio laukimo tos nuolaidos ir naudoti... <_<

 

Same story as mine...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu ir aš papasakot savo patirtį apie pirkinius iš [wwww.ps3zaidimai.lt] :D . Pirmiausiai turėjau kelis sėkmingus pirkimus. Buvo keli PSN papildymai, Metal Gear Solid HD Collection ir NBA 2K13 ant PS3. Žaidimai atėjo idealios būklės, nepralupti. Įdomumai prasidėjo, kai užsakiau broliui Assassin's Creed 3: Liberation PS Vita'i. Žadėjo, kad žaidimas bus už mėnesio. Po mėnesio parašė, kad žaidimas vėluos ir kad reikės dar 1-2 savaites palaukt. Laukiau mėnesį. Kadangi nieko nerašė, kai sutartu laiku žaidimo negavau kaip jau minėjau dar palaukiau porą savaičių, o tada iškėliau jam į visus mano turimus el. paštus ultimatumą - arba grąžina pinigus arba per pora savaičių atsiunčia žaidimą, priešingu atveju kreipsiuosi į teisėsaugą.. Jis neužilgo atrašė, kad mano norimo žaidimo gauti nepavyks. Pasiūlė pasirinkt kokią kitą prekę. Tai aš ir pasirinkau 35 GBP PSN papildymo kortelę, nors žaidimas kainavo ~110 Lt...

 

Užsakymą dariau gegužės pabaigoje, o PSN papildymo kodą gavau liepos-rugpjūčio sandūroje. Chebra, akivaizdu, kad su šia el. parduotuve yra bėdų. Anksčiau kai pirkau (pirmas pirkimas vyko 2012 rugpjūčio mėn.) nebuvo jokių nesklandumų, o dabar atsirado daug problemų su prekių vėlavimu ir su tuo susijusiomis problemomis. Man asmeniškai po paskutinio tokio pirkimo ranka nekyla ką nors iš jų užsisakyt.. Aišku, nerimtai jie ir šiaip atrodo. Padarai normalų užsakymą jų internetiniam puslapy ir užuot iškart jų sistemoje padaręs normalų apmokėjimą, turi laukt kol tau parašys rekvizitus su banko sąskaita, kad pervestum nustatytą sumą. Juodoji buhalterija šviečiasi.. Asmeniškai rekomenduoju vengti šios internetinės parduotuvės. Bent jau dabar akivaizdu, kad jie turi rimtų problemų, ko gero finansinėje srityje.

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tokia pat problema buvo iš ps3zaidimai.lt viena karta užsisakiau psn koduka tai po pora valandu atsiuntė o kai užsisakiau žaidyma viena tai teko laukti mėnesi su biški nes tipo siuntos negaudavo ir panašiai. dabar esu užsisakės gta 5 collector edition tai gal neveluos taip baisiai kaip praeitas žaidymas :D bet idomu kad tie to ps3zaidimai.lt saskaita kitokia kai rašo nors ištrukuju išvis netokia kažka čia jau velia. nors ir veluoja žaidymas svarbu kad ateina. jei neateis mano užsakyta gta 5 collector edition per mėnesi tai prašysiu kad pinigus gražintu ir nesuktiksiu kad kitus žaidymus siulytu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Jūs ir kantrūs. Laukti prekių kelis mėnesius? Bėgčiau per kilometrą nuo tokių prekybininkų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai supraskit patys, parduotuvę administruoja jaunuolis (iš foto), kapitalo jokio neinvestavęs, kad užsipirktų atitinkamą kiekį žaidimų, kad galėtų iš karto siųsti/atiduoti prekes. Kainų nelaužia, reiškia ir pats nieko doro neuždirba iš to ir taip užburtas ratas. Man bandant logiškai galvot taip šviečia. Čia tik mano nuomonė. Nenorit laukimų ar kitų problemų venkite tokių parduotuvių, nes pristatymo terminai matyti temoje klaikūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3zaidimai.lt as nuolat is sito apsiperku,to pardavejo kesto,bei pliusa esu uzsisakes,uz poros valandu atsiusdavo papildimo koda,jei negaudavau zaidimo del pasto kaltes,per nauja man uzsakidavo,be papildomo mokescio :D tad nezynau ka cia kliediat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3zaidimai.lt as nuolat is sito apsiperku,to pardavejo kesto,bei pliusa esu uzsisakes,uz poros valandu atsiusdavo papildimo koda,jei negaudavau zaidimo del pasto kaltes,per nauja man uzsakidavo,be papildomo mokescio :D tad nezynau ka cia kliediat

 

Nežinau, kur čia įžvelgi 5 žmonių nusiskundimuose kliedėsius. Aišku niekas nesako, kad jis sukčius ar kažkas, bet siuntos vėluoja - tai faktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.