VygintasJatulevicius

NEPASIGAUKIT SUKČIUS PS3ZAIDIMAI.LT!

Rekomenduojami pranešimai

jei net ne tokia saskaita jo,kai buvo pamineta :D jei zaidimus uzsisakai,tai nereiskia kad per savaite ir gausit,jei jis pats nuo pervedimo lt,tik uzsakineja geimus is uk.tai kol pats gauna,tai ir praeina tas laikas,tai nereiskia akd nepatikimas :D toks jau lietuveles pastas,greitas kabutese :isee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei net ne tokia saskaita jo,kai buvo pamineta :D jei zaidimus uzsisakai,tai nereiskia kad per savaite ir gausit,jei jis pats nuo pervedimo lt,tik uzsakineja geimus is uk.tai kol pats gauna,tai ir praeina tas laikas,tai nereiskia akd nepatikimas :D toks jau lietuveles pastas,greitas kabutese :isee:

 

Tai ir nereiktų jam tada sakyti, kad žaidimai atkeliaus per savaitę ar dvi, jei jie dažniausiai atkeliauja per mėnesį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei net ne tokia saskaita jo,kai buvo pamineta :D jei zaidimus uzsisakai,tai nereiskia kad per savaite ir gausit,jei jis pats nuo pervedimo lt,tik uzsakineja geimus is uk.tai kol pats gauna,tai ir praeina tas laikas,tai nereiskia akd nepatikimas :D toks jau lietuveles pastas,greitas kabutese :isee:

 

deja kiek siunciausi,keiciausi zaidimais lietuvos pastas niekada negrybavo ir galit nepeikt lietuvos pasto(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone pastas lietuvos kaip tik gan geras ir greitai dirba. preke atkeliauja per 1-2, nu max 3 dienas. cia labiau kestas su savo versliuku grybauja nei lietuvos pastas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip, kiek jau siunčiuosi žaidimus Lietuvos paštas niekada nestabdo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos paštas, jei siuntiniai eina iš užsienio labai grybauja, ne viena ir ne du žaidimus siunčiuos per mėnesi ir būna atveju, kad jie prabūna LT apie 4 dienas ir tik penkta diena atkeliauja pas mane į namus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau kiek is playmanu daiktu esu pirkes ir ne tik is ju, tai kaip ir sake max 3 dienas trunka, nebent tu nori kad tau per savaitgalius siustu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau kiek is playmanu daiktu esu pirkes ir ne tik is ju, tai kaip ir sake max 3 dienas trunka, nebent tu nori kad tau per savaitgalius siustu...

 

Jei siuntimas vyksta Lietuvoj, tai gan normaliai paštas dirba, bet jei prekė iš užsienio, tai tuomet pagrybauja...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei net ne tokia saskaita jo,kai buvo pamineta :D jei zaidimus uzsisakai,tai nereiskia kad per savaite ir gausit,jei jis pats nuo pervedimo lt,tik uzsakineja geimus is uk.tai kol pats gauna,tai ir praeina tas laikas,tai nereiskia akd nepatikimas :D toks jau lietuveles pastas,greitas kabutese :isee:

 

Gal vertėtų temą perskaityk prieš "kepant" neadekvatų postą? Ar tiesiog su teksto suvokimu sunkumų yra? Padėsiu - nusiskundimai dėl pažadų nevykdymo, t.y. terminai nesueina.

Žodžio "nepatikimas" reikšmė tau irgi neįkandama. Nepatikimu labai lengvai tampi, kai, kad ir dalinai netęsi pažadų, kaip ir šiuo atveju. Nejaukiai jaučiuosi tokius elementarius dalykus aiškindamas.

Jo, patys visi kalti, paštas irgi.

Šališkumu kvepia, tik tokie postai atvirkščiai "veikia".

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos paštas, jei siuntiniai eina iš užsienio labai grybauja, ne viena ir ne du žaidimus siunčiuos per mėnesi ir būna atveju, kad jie prabūna LT apie 4 dienas ir tik penkta diena atkeliauja pas mane į namus...

 

Negaliu sutikti. Bent iš UK pareinantys siuntiniai labai greit pasiekia mane, aišku pasitaiko atvejų kai "netinkamu" laiku gauna (savaitgaliai, šventinės dienos) tada trunka ilgiau, bet visumoj esu patenkintas Lietuvos pašto darbu. Taipogi į jų darbą neįtraukiu siuntinių ne iš ES šalių, nes muitinės prastą darbą neskaitau kaip pašto darbą. Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau ir aš problemų su šiuo vaikiu iš psžaidimai.lt, daugiau neprasidėsiu, paprasčiau nusipirkti iš pardos kad ir 20 litų daugiau mokant, bet gaunant prekę iškart, o ne maitintis pažadais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar yra variantas tai, kad tos svetaines pardavėjas, galėtų pasižadėt ir nemeluot, kad atsius per savaite, o sius apie 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar yra variantas tai, kad tos svetaines pardavėjas, galėtų pasižadėt ir nemeluot, kad atsius per savaite, o sius apie 3.

 

Toks verslas būtų pasmerktas žlugti. Prarastų daugumą klientų. Geriau apgauti ir parduoti, nei pasakyti teisybę ir neparduoti - verslininkų kredo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip ten, gavot zaidimus, viskas ok? Nes ruosiuos pirkti Gran turismo, nzn ar verta vel is jo pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip ten, gavot zaidimus, viskas ok? Nes ruosiuos pirkti Gran turismo, nzn ar verta vel is jo pirkt.

 

Jei nebijai laukimo, tai pirk. Nes pinigų tikrai nepavogs, o žaidimą tikrai gausi, tik neaišku kada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.