Dovydax

Būkit žmonės jei galit prašau dėl CS:GO

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pagalvosit kad visai durnas gal taip ir yra bet labai prašau labai, labai, labai prašau kas turi nereikalinga ar kam nereik o gal norėjot parduoti bet niekas nenupirko ir taip liko stovėti prašau kas gali atdiduoti CS:GO Steam Gift jau metus noriu ji pažaist ir niekaip nera progos prašau būkit žmonės kas gali atdiduoti ir atsiusti ir mano El-pašta XnckX1@gmail.com

 

 

Žinau per daug noriu bet labai noriu o galimybės nera įsigyti labai prašau maldauju aš ir taip verku kaip noriu išbandyti prašau man gėda bet prašau ar galit?

 

nes man tėvai nenuperka per banka o pats neturiu banko kortelės ir ateme telefona o per pati steam reik kažkokių PayPal,JCB ir kito šūdo kurio nesupratu kas yra ir kuriuo vistiek neturiu tai kas gali būkit žmonės negailekit nu

turėčiau nusipirkčiau bet neturiu galimybės sakiau o durni tėvai neliedžia ir dar telefona atema

beto man 11 nes tas Minecraft atsibodo jau tai norisi CS:GO bet negaliu prašau jūsų

tikuosi klaidų nepadariau norėjau ko aiškiau ir gražiau parašyt kad suprastumėt...

iš kart dėkui ačiū labai kaip norėčiau kad tai būtų realybe negaliu užmigt kai noriu žaist tai žaidimą nuostabų bet negaliu. prašau.

 

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho koks optimistas! Matyt ne be reikalo tėvai telefoną atėmė...Ką jau taip sunku draugų paprašyt, kad nupirktų?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butum seniau prisiregistraves (negu pries 15min), tai dar gal ir minimaliai bandyciau sau irodyti, kad kazkiek tiesos tavo istorijoje yra, bet dabar nezinau ka bandai pasiekti situo :whistling:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai aš ant dauguma cs web parašau bet dauguma arba ištryne temą arba pasijuokė iš manęs tai pagalvojau parašysiu per google forumas ką išmes bandysiu kitu gal kitur bus rimtesni ir suprastingesni tai ir radau šita forumą užreigistavau ir bandau paprašyt prašau žmonės man jau atsibodo prašyt taip noriu žaist jei nepasiseks aš cs:go nežaisiu išvis iki koku 18 metų nesamone nu išvis tada bus pasenas tas cs:go bukit zmones taip noriu žaist jis tikrai nebus bereikalinga aš ir žaisiu diena nakti kiekviena diena iš tikrai bus gerai išnaudojamas o aš draugu neturiu kuriems būtų po 18 metų ir šiaip nelabai bendrauju real šiek tiek bailys esu turiu tik 3 draugus ir tai bijau jų prašyti nes abejoju ar jie ka nors padarys prašau nu jei nepavyks čia teks eiti vel ir kita foruma prašau jusu kaip noriu zaist cs go negi jums sunku tikausia dauguma mano kad noriu gauti ir parduoti bet tikrai as noriu zaist ji taskyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau moderatoriams sita tema reiketu panaikint, cia juk ne ismaldos centras.... nori pazaist cs manau intike turetu but pilna krekintu versiju nuo cs 1.3 iki csgo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu prasau bukit zmones as ir taip verkdamas cia rasau prasau pagailekit as tikrai noriu ji zaist beto negalima atsiusti ir reik pirkti o pinigu neturiu nei banko korteles isvis nieko o kaip ir minejau tevai sakai neprasyti nes isvis ir pc atims nu prasau jusu kas nors dieve padek beto ten daug instaluoti o jei ir eitu tai tik crack serveruose nvisose as noriu buti zaidejas su visomis proivijegilomis prasau jsuu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia koks :DDD

Taupykis pinigus, susirask parduotuve lietuviska su mokejimai.lt kur cs go parduoda, per maxima pinigus sumokesi jiems ir atsius tau ta koda :DD

Redagavo Doncius
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka tas "būkit žmonės", mazdaug jeigu nenupirksi jam tai ne zmogus busi :D O siaip vaikas cia mazas :/ Pasinaudok Donciaus patarimu, tikrai gali ir per kioska koky nusipirkt ta cs:go.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tevai neduoda isvis tu pinigu o mokykloj mano metinimas nemokamas tai is kur as gausiu tos pinigus nesuorantu jums taip lengva pasakyt tai kodel nepadarot ir nenuperka man to cs go prasau zmones nemoku as nu nupirkit man pinigu neturiu neduoda cs go max 50 lt kai ziuriu ir visu reik banko kortele o tevai draudzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal teisingai tevai daro? Visgi Cs:GO yra M rated zaidimas 17+. Beto, negi negauni pinigu gimtadienio proga ar kaledoms ir t.t. As 11 metu ant Lego sugebedavau taip susitaupyt...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tevai neduoda isvis tu pinigu o mokykloj mano metinimas nemokamas tai is kur as gausiu tos pinigus nesuorantu jums taip lengva pasakyt tai kodel nepadarot ir nenuperka man to cs go prasau zmones nemoku as nu nupirkit man pinigu neturiu neduoda cs go max 50 lt kai ziuriu ir visu reik banko kortele o tevai draudzia

 

Is pradziu sakiai negali nusipirkt nes korteles neturi, pasakem kad korteles nereik tai jau verki kad pinigu negauni. As dar mazesnis budamas kai labai noredavau susitaupydavau ant ko reik, bet ne maldavau kitu kad man viska nupirktu. Niekas tau nieko nedovanos, isvis tu per mazas tokiem zaidimam, esrb yvertine kaip M, tad eik teletabiu zaist ;) Tevai ne tik telefona bet ir interneta turetu atimt pamate kad durniais juos vadini.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o rimtai ka nera nulauztos sito zaidimo versijos ir kad online eitu? :working:

siaip pats zaidimas cia tik online ir na nelosi juk su bet kuo .turi savo hebra turet. jei cia prasai zaidimo reiskia nieko nei pazysti nei turi draugu . tai su kuo tada losi ta CS go . ?? ten vienam tikrai neidomu. o jei nori ji tiesiog pasileist ir palost su botais atsisiusk zaidima ir pasileisi ir losi. kam tas steam.

Redagavo scalman
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Tokiem kaip tu, 11-mečiams, negalima tokių žaidimų žaisti.

2. Niekas čia tau nenupirks, ne čia pataikei.

3. Jei ištikrųjų nori taip kaip rašai, tai ir susitaupysi.

3. Tėvai gerai daro, ateity padėkosi tu jiems.

 

That is all.

 

PS. Scalmanai, mano žiniom dar nėra non-steam csgo.

Redagavo FeatFest
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man jie niekad pinigu neduoda beto jei ir duodtu kol susitaupyciau eikit sikt nu duokit dw zmones steam gift kada nors atsidekociau nu dw prasau taip noriu zaist

 

mano skype timepox atsiuskit

 

kas is to mano draugyste

susirasynejimas

kaip vaikai daro prikolinsim

viska darysim kartu nu

 

prasau nu plz please atsiuskit arba nupirkit nu kas nors nu jezau padekit sitoj kovo

 

bet ten nieko baisus nera nuogybu nera ir kito kaip outlast su draugu zaidem pries savaite is kart isigandom ir nebezaidziam negi jums taip sunku man ji nupirkti tureciau pats nusipirkciau bet neturiu beto ten cs go mac ir siaip nebus visu galimybu kaip ant steam nu nupirkit zmones prasau jusu neturit sirdes isvis busu draugas nezinau susirasynesim nu * as kaip nroiu parasau kodel nenorit nupirkti man sio zaidimo tevams nesakysiu

 

tai kad mano tevai manes nekeicia jie nekada nepadaro ko as noriu isvis sake ir pc atims jei dar prasysiu tai sugalvojau cia parasyti gal kazkas turi kam nereik tai tu prasau o kas neturi tai aisku bet gal kazkam negaila ir gali nupirkt? nu atsiuskit man prasau negi jau sirdes neturit as ir zaisiu

 

Dieve kodel man taip nesiseka su kaimeciai bendrauti ?

 

nu dw kas turi atsiuskit kaip noriu busit mldc gerbsu jums gal kada nors kai bus 18 man metu atsiligynsiu

 

tikausia jus irgi neturit cs:go todel pykstat ant manes kad as turiu drasos prasyti o jus bailiai kampe sedit uzsirakinte ir bijo

 

nu duokit b*** uzpisat mano tevai lopai o jus irgi nu duokit slykstines n* duokit mano csgo

 

atsibodo prasyt idiotu negi taio sunku man nupirkti is paypal visi turi nupirkit nupirkit nupirkit b* arba atdiuokit kam nereik ir jusu kakutis juodas

 

ok einu vbalgyti veliua grysiu nusivyliau galvojau bus daug norciau o cia niekas nenori kodel cia viskas del panos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Looks like we have a troll

 

Solution : kill it with fire.

Redagavo FeatFest
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.