Edgariuksz

PsP Memory Stick'as . Kur jį Pigiai Nusipirkti?.

Rekomenduojami pranešimai

Krč , Turiu PsP E1004 Su Gta Liberty City Stories ( Orginaliu Žaidimu ) Ir 1GB PsP Orginalia Kortelia. Norėčiau Galingesnės kortelės gal žinot kur gauti?. Esu girdėjas kad maximoje gali nusipirkti bet man gali netilpti tj krč Patarkit kur nusipirkti miestas Plungė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

miestas spoileryje :genius::troll:

 

PSP reiks tokiu

NuotraukaNuotrauka

pirk kokia 4gb ju visur metytis turetu gal ir namie dar kokia guli pasiziurek gerai.na 8gb butu geriau aisku. problema ta kad jos naujos kainuos vistiek nepigiai.

 

o del to kur tai daugumoj parduotuviu kaip topo centras ir pan kokiu ten pas jkus yra kur audio video tehnika tai jose kas nors turetu but .

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai is ebay galima viska nusipirkt ir pacia PSP tinkancia korta. zmogus nori savo mieste.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai pats pardavinėjau SanDisc 2gb kortelę. Pardaviau už 18lt. O šiaip nauja 2gb man atrodo 25-30lt. Bet jei nori klausytis muzikos, žiūrėt filmus ir dar įsirašyt piratinių žaidimų daug, tai žinoma reiktų didesnės talpos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oh my, aš savo lexar 4gb pro due už 256lt pirkau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ebay pigiau ar skelbimuose naudotu. brangiausia butu paciose parduotuvese. dykai galima gaut su psp perkant naudotus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oh my, aš savo lexar 4gb pro due už 256lt pirkau... :D

 

:blink: Prieš kiek čia metų tas buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: Prieš kiek čia metų tas buvo?

 

Ammm... Kokiais 2008 spėju.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pažiūrėjau, kad 2gb kainuoja apie 32-36lt, o 4gb apie 50lt. Gal tuo metu ir buvo tokios kainos, bet kad aš 2009 pradžioj už 2gb mokėjau apie 50lt, tai sunku patikėt tavo kaina... Gal ten kokia ultra super duper fast gaming edition. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pažiūrėjau, kad 2gb kainuoja apie 32-36lt, o 4gb apie 50lt. Gal tuo metu ir buvo tokios kainos, bet kad aš 2009 pradžioj už 2gb mokėjau apie 50lt, tai sunku patikėt tavo kaina... Gal ten kokia ultra super duper fast gaming edition. :D

 

Tai pačią pirmą pasitaikiusią paėmiau, nes gerai pamenu, kad ir pigesnių buvo, tik tą sužinojau jau nusipirkęs. O šitą Lexar naudodavo psp chipinimui, tai gal dėl to ir kaina tokia. Na neesmė. :) Prisiminus, kiek džiaugsmo tas PSP atnešė, tai ir išleistų pinigų negaila.. Dabar nostalgija apima rankose laikant savo sugedusį psp. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.