narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

Ar būtų įmanoma pačiam downgradint nuo 4.50 iki 3.55 versijos ir atsirišti ,kad eitų žaist GTA V Online ,be jokių litavimų ir pnš?

ne

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki ps3 patartumet pirkti kad kaina butu apie 500-700lt?

Geriau kad butu atristas ir vienas klausymas ar reike didelio hdd ps3 ir kam ji naudojas ps3?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Prasau jusu pagalbos.

Mano PS 3fat atsitiko YLOD'as.

Dbr ruosiuos pirkti PS 3 superslim 500 GB. Gal galit parasyti pliusus ir minusus?Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Prasau jusu pagalbos.

Mano PS 3fat atsitiko YLOD'as.

Dbr ruosiuos pirkti PS 3 superslim 500 GB. Gal galit parasyti pliusus ir minusus?Aciu.

Pliusai:

Negauna ylod

Mažesnis

Naudoja mažiau elektros energijos

Daug vietos filmams, muzikai ir t.t.

 

Minusai: 

Brangesnis atrišimas

 

Daugiau nelabai sugalvoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Dar nėra Rogero CFW 4.53? Nes išėjo OFW 4.53, todėl Onlain žaist vėl nebegaliu. (Tiksliau galiu, bet bananas laukia). 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc, ka man daryt? kaip isikelt rogero ar kazka panasaus, kad galeciau zaist zaidimus per harda? Isidedu harda , sukuriu PS3 folderi, jame sukuriu UPDATE ir ikeliu ta PS3UPDAT.PUP , ikisu i ps3 ir neduoda padaryt via update storage media.. ka daryt kad man ten mestu ta update ir galeciau updatint? taprasme noriu updato su rogero manager, ir as ji turiu kompe, bet kodel as negaliu jo panaudot per ps3 , ka daryt? bandziau visokiu update , bet neduoda vistiek nei vieno update naudot, tipo nieko neranda! Man ne jailbreak reikia, as negaliu vps nieko isikelt i ta ps3,. bandau update ar kazka ir fsio, negaliu updatint, tik internet update, o taip pro flash drive ar isorini harda  negaliu, susikuriu jame PS3 folderi, tada UPDATE ir isikeliu ta update , bet nieko negaliu daryt su juo, jo net neranda pats ps3, gal kazka blogai darau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc, ka man daryt? kaip isikelt rogero ar kazka panasaus, kad galeciau zaist zaidimus per harda? Isidedu harda , sukuriu PS3 folderi, jame sukuriu UPDATE ir ikeliu ta PS3UPDAT.PUP , ikisu i ps3 ir neduoda padaryt via update storage media.. ka daryt kad man ten mestu ta update ir galeciau updatint? taprasme noriu updato su rogero manager, ir as ji turiu kompe, bet kodel as negaliu jo panaudot per ps3 , ka daryt? bandziau visokiu update , bet neduoda vistiek nei vieno update naudot, tipo nieko neranda! Man ne jailbreak reikia, as negaliu vps nieko isikelt i ta ps3,. bandau update ar kazka ir fsio, negaliu updatint, tik internet update, o taip pro flash drive ar isorini harda  negaliu, susikuriu jame PS3 folderi, tada UPDATE ir isikeliu ta update , bet nieko negaliu daryt su juo, jo net neranda pats ps3, gal kazka blogai darau?

Labai sunku suprast, ką tu čia prirašei. Ar tavo ps3 nulaužtas? Kokiu formatu suformatuotas USB? USB turi būt FAT32 formato. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar imanoma atristi ps3 cech-3003a datacode 2b?

Redagavo Giedrius22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar imanoma atristi ps3 cech-3003a datacode 2b?

Su ODE. Kaina ~400lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu visiškai žalias šiame reikale, tad labai reikėtu Jūsų pagalbos, žodžiu reikia man jailbreak padaryti ant PS3 FAT, kad galima būtų parsisiųsti ir žaisti GTA 5, būčiau labai dėkingas, kad kas nors numestu kaip ir ką paeiliui daryti, kad galėčiau jailbreak atlikti ir pilnai jį atrišti.

69tt.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu visiškai žalias šiame reikale, tad labai reikėtu Jūsų pagalbos, žodžiu reikia man jailbreak padaryti ant PS3 FAT, kad galima būtų parsisiųsti ir žaisti GTA 5, būčiau labai dėkingas, kad kas nors numestu kaip ir ką paeiliui daryti, kad galėčiau jailbreak atlikti ir pilnai jį atrišti.

69tt.jpg

Parsisiųsk http://www.mediafire.com/download/e4u4bm29dabw6lw/HABIB+COBRA+4.53+V1.05A.PUP , failą pervardink į PS3UPDAT.PUP ir įkelk į PS3/UPDATE aplankalą flash'e. Tuomet su kokia nors MD5 checker programa patikrink MD5. Ji turėtų būt 0C0B4AE29774CF489BC3C9F592D7CC95. Tada per XMB arba recovery menu atnaujink versiją, tik iš PS3 būtinai išimk diską. 

Tuomet parsisiųsk multiman (http://store.brewology.com/get/homebrew.php?id=24&fid=1260) , įkelk į flashą ir įrašyk per install package files. Tada jau galėsi siųstis ir kelt žaidimus :)

 

Kadangi FAT'ai mėgsta gaut YLOD, siūlau naudot mano gidą(http://www.playmanija.lt/forumas/t41903/ps3-jb-ma%C5%BEiname-ps3-temperat%C5%ABr%C4%85/), kad konsolė nekaistų.Tik ten tas failas skirtas senesnėms versijoms. Siųskis iš čia http://www.mediafire.com/download/ix3lbexuzlu4jqc/controlfan_2.02_with_src.zip

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 Ačiū. Bet iki tol jau įrašiau OFW 3.55 ir tada CFW 3.55 kneaw (ar kaip ten ji), ką dar reikėtų man padaryti, kad isikelti žaidimus ar jau galiu laisvai siųstis ir kelti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 Ačiū. Bet iki tol jau įrašiau OFW 3.55 ir tada CFW 3.55 kneaw (ar kaip ten ji), ką dar reikėtų man padaryti, kad isikelti žaidimus ar jau galiu laisvai siųstis ir kelti?

Atsinaujink į 4.53 HABIB. Neapsimoka žaist su ta 3.55. Nei online, nei naujesni žaidimai be fix'ų veiks.

Redagavo Emilis09
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , nusprendziau jailbreakinti savo ps3 slim modeli (CECH 2503B) kuriame yra irasyta 4.46 OFW . Esu naujokas prie ps3 jailbreakinimo, taigi noreciau kad kas nors isamiai pagelbetu . Kiek skaiciau teorijos pirmiausia reiktu downgradinti su e3 flasheriu. Esu nusiziurejes is ebay . Nuoroda : http://www.ebay.co.uk/itm/F03426-E3-Nor-Flasher-4-kits-Dual-Boot-with-Slim-Power-Switch-Downgrade-/131067495193?pt=UK_Replacement_Parts_Tools_Repair_Kits&hash=item1e843b4319. Ar tiktu sitas modelis ? Atrode pigus variantas,taciau tenai raso jog  2.Downgrade 3.7 to 3.55 in 5min.   cia taip iseina jog 3.7 OFW to 3.55? Reikes lituoti ? Ar uzteks kiek teko matyt video youtubej prijungti + uzdeti pleistra ? Kokiu dar priemoniu reiktu isigyti ? Kaip kad usb + micro sd korteles. Tikiuos sulaukti atsakymu. Dekoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.