narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

ofw gavo update i 4.80 nesenai ant dienu, tai reikia ir cfw naujint jei nori online eit. Ferrox kiek naudojau iki siol nera kuom skustis. be cobra aisku.

 

CEXFERROX 4.80 v1.0.PUP.zip (195.0 MB)

 

CEXFERROX 4.80 v1.0.PUP.zip

 

Įsirašiau šitą ferrox versija bet atidarant multiman rašo:

multiMAN cannot enable BD-ROM emulator. Functionaly may be restricted!

Error: Unsuported system frimware.

koks būtų šios bėdos sprendimas? 

Redagavo metafix5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

multiman irgi naujo reikia su nauja cfw . pas mane viskas veikia. o jeigu tu padarei psn patch ir po to megini paleist kazka tai niekas ir neveiks nes jau paslepta cfw . reikia perkraut konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

multiman irgi naujo reikia su nauja cfw . pas mane viskas veikia. o jeigu tu padarei psn patch ir po to megini paleist kazka tai niekas ir neveiks nes jau paslepta cfw . reikia perkraut konsole.

dabar multiman be error pajungia, bet paleidus zaidima per multiman kai imeta i xmb screen atgal,vietoj pasirinkto zaidimo rodo ta kuris idėtas i cdroma, (vietoj pasirinkto GTA V meta Pro Evolution soccer)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam isvis diska idet i konsole ?  ir blogai ten viska rodo kai manageriai nepalaiko tos cfw. man irgi buvo . yra  kiti manageriai. 3 turet isirasius .  ismegini ir ziuri kuris veikia. dabar man veikia butent su MM naujausiu . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam isvis diska idet i konsole ?  ir blogai ten viska rodo kai manageriai nepalaiko tos cfw. man irgi buvo . yra  kiti manageriai. 3 turet isirasius .  ismegini ir ziuri kuris veikia. dabar man veikia butent su MM naujausiu . 

na sitoj srityje daugmas zalias, kai atrišo man sakė kad reikalingas cd orginalus nors ir pigiausias, o dėl ko tai nežinau :D o kokie kiti manageriai, ir iš kur parsisiūst galima gal galinumest? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad kazkuris geriau uz kita. svarbu kad abu eina  .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema turiu, jei galima man zaliam zmogui suteikit kas pagalbos kas apie tai suprantat. isirasiau ferrox 4.80 ir multiman naujausia, bet kai multimane atidarau game betkuri ir sugryzus atgal y XMB screen man nerodo game iconos, kame gali but beda? jei kas galit laukiu atsakymo :)

Redagavo metafix5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man problema su ''The last uf us'' pajungiant game loding sio game logo ir nepasileidzia, buvau palikęs porai valandų nieko, esu buvęs perėjęs neturėjau jokių problemų kai buvo senesnė cfw, nežinau tiksliai kokia. Gal galit pagelbėt? :). Be to radau svetainėj kad kaikuriem padėjo RESTORE DEFAULT SEYNGS tik tuo pačiu iškilo klausimas ar tai man nepanaikins jailbreak? 

 

Galbūt ne į temą, bet atsibodo kurt naujas temas :D

Dėkoju neabejingiems :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kita manageri megink. na multiman naujausias man veike. senesnis gali neveikt. galima megint tada kitu manager su jais paleist. bet pirma naujausia cfw isirasyk ir naujausia multiman. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kita manageri megink. na multiman naujausias man veike. senesnis gali neveikt. galima megint tada kitu manager su jais paleist. bet pirma naujausia cfw isirasyk ir naujausia multiman.

 

as isirašęs 4.80cfw FERROX multiman irgi naujiausia. Man nepasileidžia ir Uncharted 2 na nežinau, gal downgrade daryt ar ka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, Gal atsirado paprastesnis būdas kaip įrašyti vėl CFW į netyčia updeitintą ps3? (kiek žinau reikia hardware flashint, gal galima be to apsieit?)

ps- Slimas, senos kartos (kuris seniau nusilauždavo pan. kaip phatas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, Gal atsirado paprastesnis būdas kaip įrašyti vėl CFW į netyčia updeitintą ps3? (kiek žinau reikia hardware flashint, gal galima be to apsieit?)

ps- Slimas, senos kartos (kuris seniau nusilauždavo pan. kaip phatas)

Deje, ne... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Susidūriau su tokia problema, kad ant mano JB konsolės (slim) su MultiMan 4.80 neveikia daugelis žaidimų. Pvz : God Of War 3 , Beyond : Two Souls, Little Big Planet 3, Heavy Rain ect ect. BD-Rom emuliatorius įjungtas, pasirinkti tinkami optionai internal/external ir bd-mirror. Užmountinu, grąžina į PS interface'ą, paleidžiu game ir tada būna : 1. Juodas ekranas, konsolė pakimba ir persikrauna po kurio laiko 2. Juodas ekranas - tenka hard restartint 3. Juodas ekranas ir po maždaug 2 minučių sugrąžina į PS interface'ą. Nežinau ką daryt, nes realiai negaliu žaist nei vieno norimo žaidimo. Beje - išbandžiau krūvas skirtingų versijų, iš skirtingų trackerių; mėginau paleist tiek iš internal hdd, tiek iš external - rezultatas toks pats.

 

P.S. Girdėjau, kad lyg ir padeda tiesiog turėt į BR drive'ą įdėjus belekokį originalų game'o discą - ar tai tiesa?

 

Iškart dėkui už atsakymus.

Redagavo linxtyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@linxtyx žaidimo disko įdėjimas dažnai padeda išspręsti panašias bėdas. Jeigu neturi originalaus žaidimo, gali įsirašyti bent kurią CFW su Cobra. Kai per ją užmount'insi žaidimą, per XMB pamatysi disko ikoną. Būtent per ją ir reiktų leisti game (o ne per app_home).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.